کارشناسی ارشد به دکتری

mehrshad

New member
همه این کارا بستگی به استادت داره! اینکه ادم درستی باشه و حق رو ناحق نکنه!
درغیراینصورت یهو میبنی انقد استادت پیچونده انقد فیلم بازی کرده که مقاله ات به اسم استادت چاپ شده با اینکه از جون مایه گذاشتی با اینکه استادت در جریان کار نبوده اصلا و طرح از خودت بوده حتی از جیب خودت کلی خرج کردی و... ولی اسم تورو درنهایت اخر از همه اورده. جالبشم اینجاس که اسم یه کسایی هم تو مقاله ات بعنوان نویسنده مسیول میاد که اصلا تو عمرت ندیدی کی هستن اصلا تو جریان کار هم نیستند!!!! درحالیکه نویسنده مقاله هم خودت بودی. فقط استادت تصحیحش کرده:65d6a5d6s:
پس قبل از اینکه به ایده و طرح فکر کنین بدنبال استادی باشین که واقعا خدارو بشناسه و به زبان ساده حق رو ناحق نکنه!!!!! مهمتر از همه بازیگر خوبی هم نباشه!!!![/‏↳‏
QUOا‏
daghighan.man 4ta ISI daram hamaro ostad esme khodesho aval nevesht.2
bar ham ba maghalehae man raft kharej! Khodavakili hameye kararo man kardam.hata neveshtane engelisisho !

R.Fazeli

New member
همه این کارا بستگی به استادت داره! اینکه ادم درستی باشه و حق رو ناحق نکنه!
درغیراینصورت یهو میبنی انقد استادت پیچونده انقد فیلم بازی کرده که مقاله ات به اسم استادت چاپ شده با اینکه از جون مایه گذاشتی با اینکه استادت در جریان کار نبوده اصلا و طرح از خودت بوده حتی از جیب خودت کلی خرج کردی و... ولی اسم تورو درنهایت اخر از همه اورده. جالبشم اینجاس که اسم یه کسایی هم تو مقاله ات بعنوان نویسنده مسیول میاد که اصلا تو عمرت ندیدی کی هستن اصلا تو جریان کار هم نیستند!!!! درحالیکه نویسنده مقاله هم خودت بودی. فقط استادت تصحیحش کرده:65d6a5d6s:
پس قبل از اینکه به ایده و طرح فکر کنین بدنبال استادی باشین که واقعا خدارو بشناسه و به زبان ساده حق رو ناحق نکنه!!!!! مهمتر از همه بازیگر خوبی هم نباشه!!!![/‏↳‏
QUOا‏
daghighan.man 4ta ISI daram hamaro ostad esme khodesho aval nevesht.2
bar ham ba maghalehae man raft kharej! Khodavakili hameye kararo man kardam.hata neveshtane engelisisho !
ببخشید شما کدوم دانشگاه درس خوندید و چه رشتیه ای؟
من واقعا متاسف شدم برای افرادی که ادعای استادی میکنن و اینجوری حق یه دانشجو رو زیر پا میذارن.

سلام.دوستان کمک میخوام!
کسی میتونه راهنماییم کنه!
من ارشد تغذیه دام میخونم.دانشگاه تهران.
اما بیشتر به تغذیه انسان علاقه دارم!همش سعی میکنم حین درس خوندن به انسان ربطش بدم! :(
بنظرتون راهی هس تغییر رشته بدم؟
:(

بالا