پنج دانشگاه* علوم پزشکی کشور در فهرست دانشگاه*هاي برتر جهان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ebi

New member
واقعا جاي تاسف داره
مديرسايت اگه اينطوري صحبت كنه ديگه نميدونم چيكاربايد كرد :14:
مگه چی گفتم دوست عزیز؟؟واقعیت اینه.4سال علوم پزشکی تبریز درس خوندم و با قاطعیت میگم فقط اسم دانشگاه رو یدک میکشه.سطحش افتضاحه.

آورین آورین

آخرین ویرایش:

n.b.m

New member
سلام:smiliess (4):
ببخشید ولی دو ماه پیش اخبار اعلام کرد که دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه دوم رو داره.حالا چرا اینجا شهید بهشتی دوم شده؟شیراز معمولا بعد از تهران هست.:21::21::21:
منم شنیدم که رتبه شیراز بالاتر از بهشتیه !

n.b.m

New member
جالبه ولی تجربه من میگه متاسفانه ["]دانشکده های ]شهرستانا عملکرد بهتری نسبت به مرکز استان دارن!!!
بله دانشگاه های خیلی از شهرستانا بهتر از تهرانه ! من، هم دانشگاه بهشتی بودم و هم قزوین و تهران ولی دانشگاه قزوین هم از نظر سطح علمی و هم از نظر امکانات و برنامه ریزی خیلی بهتر از دانشگاه های تهران بود.
ولی خوب اسم دانشگاه مهمتره دیگه!!!!!!!!!! فردا که بخوای بری مصاحبه آزمون دکترا می پرسن کدوم دانشگاه خوندی نه اینکه از کدومش رضایت بیشتری داشتی!!!!!!!!!!!!!!

Ebi

New member
آخه ای جناب Ebi ! آقای مدیر ، گلابی ! این موضوع چه ربطی به پان ترکی داره !
خوب احمق جان به خاطره اینه ازش طرفداری میکنن.

در ضمن گلابی هفت جد و آبادته بی شعوره بی خانواده.

آخرین ویرایش:

epid.1

New member
ebi shayad karshenasi khodet tatil shodi:25r30wi:
یعنی باید رید به این رتبه بندی.دانشگاه علوم پزشکی تبریز واقعا سطحش در حد جلبکه.موندم چجوری آوردنش تو لیست.جدی میگمااا.خیلی وضعش خرابه.
من کاردانی قزوین بودم خیلی خیلی بهتر بود.
استادای علوم پزشکی تبریز به کل تعطیلن.

epid.1

New member
chera be shahram 25 tohin mikoni khodet orze dari axeto bezar chera axe namahram vay vay vay gozashti ebi mebi modire aziz gol gol gol az hame rang sareto ba chi mishuri ba sabun marage

epid.1

New member
farda ke azlet kardam mifahmi donya daste kiye mifrestamet ye jaye khub ye jaye khub miyad yani jayi ke ye ruze khube,dustan be man ray bedin

Ebi

New member
ای بابا آخه چرا بهتون بر میخوره؟؟؟مگه من اسم شمارو آوردم؟؟؟میگم علوم پزشکی تبریز تعطیله.
متاسفانه اینجا کلی پانترک نفهم ریخته.متاسفم

epid.1

New member
mamnun az farse fahmide ya hala harchiye fahmide,rotbe bandiye jadid tabriz akhare daneshgaha asan ma khar agha modir to adam bash
ای بابا آخه چرا بهتون بر میخوره؟؟؟مگه من اسم شمارو آوردم؟؟؟میگم علوم پزشکی تبریز تعطیله.
متاسفانه اینجا کلی پانترک نفهم ریخته.متاسفم

Ebi

New member
واقعا با شما درافتادن اشتباهه چون واقعا نمیفهمید و نژادپرستی جلو چشماتونو میگیره.

epid.1

New member
az waria va dustane dge mazerat mikham bayad ba in modir be zabane khodesh harf zad khob kare man shode hazrate soleyman budan zabune jako junevar dunestan

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا