پس کجایید ؟(مخصوص علوم آزمایشگاهی)

farzad.lab

مدیر بخش
من از هیچکس چه از جامعه دانشگاهی و فرهنگی و جه غیر دانشگاهی تبریکی نشنیدم واسه روز علوم آزمایشگاهی ... هرکسی شنیده خبر کنه ... با این وضع فک کنم فقط باید خودمون به خودمون تبریک بگیم :j58r36j3gcr4suxymup:sad:

pariya

New member
من از هیچکس چه از جامعه دانشگاهی و فرهنگی و جه غیر دانشگاهی تبریکی نشنیدم واسه روز علوم آزمایشگاهی ... هرکسی شنیده خبر کنه ... با این وضع فک کنم فقط باید خودمون به خودمون تبریک بگیم :j58r36j3gcr4suxymup:sad:

دقیقا همونجوری شد برا ما هم این اتفاق افتاد آقا فرزاد
واقعا احساس تاسف دست میده به آدم...والا من دانشگا بودم دلم خوش بود لاقل بریم سر کار ی خبری میشه ولی انگار نه انگا..
من الان خودم مشغول طرحمم والا کسی بهمون تبریک نگفت فقط ما خودمون بین همکارا تبریک پخش کردیم..!!!!!!
قصد توهین به رشته ی خاصی ندارم خدا شاهده ..خواهر خودم پرستاره //پرستارا واقعا زحمتکشن..ولی روز اونا ک میشه هزار جا دعوتن واس مراسم و جشن و تبریک وهدیه وغیره..
اما برا ما چی؟؟
هیچی.........

farzad.lab

مدیر بخش
دقیقا همونجوری شد برا ما هم این اتفاق افتاد آقا فرزاد
واقعا احساس تاسف دست میده به آدم...والا من دانشگا بودم دلم خوش بود لاقل بریم سر کار ی خبری میشه ولی انگار نه انگا..
من الان خودم مشغول طرحمم والا کسی بهمون تبریک نگفت فقط ما خودمون بین همکارا تبریک پخش کردیم..!!!!!!
قصد توهین به رشته ی خاصی ندارم خدا شاهده ..خواهر خودم پرستاره //پرستارا واقعا زحمتکشن..ولی روز اونا ک میشه هزار جا دعوتن واس مراسم و جشن و تبریک وهدیه وغیره..
اما برا ما چی؟؟
هیچی.........

دقیقا یادمه روز اتاق عملیا بود که توی دانشگاه کلی بنر و تبریک و همایش بود ... به دوستام گفتم بزار روز ما ام برسه ببنیم از این کارا میکنن ... که دیدیم !!! :smiliess (12):
در حالی که تعداد بچه های علوم توی دانشگاه حدود 2 برابر اتاق عمل هستش !!! و رئیس دانشکده هم نا سلامتی خودش آزمیشگاهی ... :mad_majidonline:

Tarsa

New member
پس وضع ما بهتر بود
البته تبریک در حد پرینت کاغذ رنگی
خدایی ما ها اگه پشت هم باشیم خیلی چیزا حل میشه که نیستیم

farzad.lab

مدیر بخش
پس وضع ما بهتر بود
البته تبریک در حد پرینت کاغذ رنگی
خدایی ما ها اگه پشت هم باشیم خیلی چیزا حل میشه که نیستیم

بله درسته ... اگه پشت هم بودیم که بعضی از دوستان پاتولوژیست (بی احترامی نشه اما ... ) حق مارو نوش جان نمیکردن :(50):

avenger.1992

New member
دوستان بذارید رک راست بگم به کسی بر نخوره
1-نسل اول علوم آزمایشگاهی که دکترا حرفه ای گرفتن دیگه راهشون جدا شد
یه مدت هم این نسل گذشته (کاردانا)فکر حقوق آخر ماه بود و راحتی خودشون
الان نسل ما تازه بیدار شده انجمن تشکیل داده دادن
مت فقط متحد شیم اون وقت همه چی حله
اگه خدا بخواد سختی کار و اونا هم ردیف بشه
یا علی

farzad.lab

مدیر بخش
یا علی

امیدوارم ...
امیدوارم یه اقدامی بکنیم که چند سال دیگه یکی دیگه نسل مارو مقصر ندونه
:idea_majidonline::riz277:

bahar.zr93

New member
بجه ها ما خودمون با بقیه بچه های علوم (سال بالایی ها و سال پایینی ها) با هزینه خودمون!!! یه جشن کوچولو گرفتیم. جاتون خالی:bunnyearsmiley:

TUMS

Well-known member
ما هم کارشناسی که بودیم 2 سال که ناپیوسته بودم را جشن گرفتیم
تازه رئیس انجمن علوم آزمایشگاهیان کشور آقای دکتر وجگانی
توی برد گروهمون نوشته بود علوم آزمایشکاهیان مظلوم ترین قشر جامعه علمی هستند
واقعآ ناراحت شدم

TUMS

Well-known member

ما واقعآ مظلومیم دوستان و دلیلش هم کسانی هستن که قراره از حق ما دفاع کنن
آخه اونا اصلآ مخالف هستن که ما به حقمون برسیم جالبه نه!!!!!!!!:smiliess (3):
توی کنگره آزمایشگاه و بالین که توی دانشگاه ایران برگزار شد ما هم اونجا دست اندر کار بودیم و بین المللی بود به حساب
حتی یه نفر از وزارت خونه نیومده بود
یه روز خوب میاد میدونم. . .

ham.ad

New member
یا علی

سلام دوست عزیز .
وقتی دیدم گفتی فقط علوم ازمایشگاهی ها !! فکر کردم چه سابقه ای توی علوم ازمایشگاهی داری .
راجع به دکترای علوم ازمایشگاهی حرفت درست بود .ولی اجازه نداری به پیشکسوت های خودت توهین کنی .
چند وقته وارد این رشته شدی ؟ چقدر سختی کشیدی تو این رشته ؟ چقدر احساس تحقیر و زجر کردی تو این رشته ؟
پس وقتی پست میدی حواست باشه چی مینویسی .
یا حق .

avenger.1992

New member
سلام دوست عزیز .
وقتی دیدم گفتی فقط علوم ازمایشگاهی ها !! فکر کردم چه سابقه ای توی علوم ازمایشگاهی داری .
راجع به دکترای علوم ازمایشگاهی حرفت درست بود .ولی اجازه نداری به پیشکسوت های خودت توهین کنی .
چند وقته وارد این رشته شدی ؟ چقدر سختی کشیدی تو این رشته ؟ چقدر احساس تحقیر و زجر کردی تو این رشته ؟
پس وقتی پست میدی حواست باشه چی مینویسی .
یا حق .
من از اولی که وارد رشته ی تجربی شدم به عشق علوم آزمایشگاهی اومدم..
از ترم 2 من در آزمایشگاه خصوصی کار میکنم
الانم ترم آخرمه
پس حرفام از روی احساسات نیس
پیشکسوتا احترامشون واجب کسی توهین نکرد
اما خودت کلاهتو قاضی کن اگه حرفم واقعا درس نیس بگو
خدایی نظام پرستاریو دیدید؟
اینقدر بهشون میرسن فقط به خاطر منسجم بودنشونه
خدایی تازه 6-7 ساله که علوم آز بیدار شده
حواسمم هس چی پست دادم

negar62

New member
سلام به دوستان عزیز و نوپای علوم آزمایشگاهی ...
مقل اینکه بحثتون حسابی داغه ! خب دوست عزیزی که گفت کاردان های علوم آزمایشگاهی به فکر حقوق و....
من کاردانیمو سال 82 تموم کردم ، تا سال 88 که وارد کارشناسی ناپیوسته شدم درگیر کار و ... بودم .از طرفی عضو جامعه آزمایشگاهیان بودم که با همون پیشکسوتهایی که واسه امروزمون دون پاشیدن همراه بودم . برای احقاق حقوقمون جنگیدیم ، با بزرگان کشوری جلسه می گذاشتیم و من نماینده بچه های بخش خصوصی بودم ، بولتن چاپ کردیم ، مراسم جشن بزرگداشت روز علوم آزمایشگاهی رو هر سال با شکوه تر از سال قبل برپا کردیم ... تا اینکه بالاخره این رشته هم کارشناسی شد ( خدا رو شکر ) ، منم همون کاردان سال 82 هستم با این تقاوت که الان دانشجوی کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی هستم و دارم برای phd آماده میشم . پس هیچ وقت نباید یادمون بره جایگاهمون چی بود ... الان هم نوبت شما هاست که برای حقتون بجنگید و تلاش کنید . من 10 ساله توی این سیستم دارم کار می کنم و روزهای سخت بچه هارو به چشم دیدم و لمس کردم . مطمئن باشین خداوند هر کسی رو که لیاقتشو داشته باشه به جایگاهی رسونده و خواهد رسوند ، این اختلاف های بین رشته ای و مقطع و ... همش ساخته و پرداخته یک عده از افرادی هست که ندونسته یا دونسته راه انداختن... شما ها راه خودتونو برید وبرای موفقیت تلاش کنین .
پیروز باشین

negar62

New member
در ضمن بچه ها جامعه کشوری در حال ثبت نام از بچه های علوم آزمایشگاهی هست . حتمأ سری بهش بزنین و اخبار صنف خودتونو ازین طریق پیگیری کنین . نامه بنویسین ، و با بچه های دانشگاههای دیگه هم در ارتباط باشین . یادمه سال 81 که ترم دوم بودم ، بچه های سال دوم یه طومار نوشتن و همه دانشجوهای روزانه و شبانه امضا کردن و فرستادن وزارت خونه ! همین صنف کشوری به راحتی به دست نیومد ، خوب یادمه شبهایی که همه همکارا خسته از دو سه شیفت کارد کردن بودن میومدیم و توی سالن همایش بیمارستان قائم جلسه میذاشتیم ، دیگه واسه همه جا افتاده بود که آخر هر ماه یه گردهمایی بزرگ هست ، واسه همین الان سایت جامعه آزمایشگاهیان بالینی کشور مرکزش توی مشهد هست . جامعه آزمایشگاهيان باليني كشور

avenger.1992

New member
سلام
نگار خانم منظور من چند سال بعد اون بود که دکترا حرفه ای رو برداشتن(اوایل)
من و دوستام مدیون شما و چند سال پیشیم که الان کارشناسی پیوستهه هستیم
امیدوارم بتونیم ما هم قدمی برداریم من یکی که با انرژی اومدم رشتمو ثابت کنم

farzad.lab

مدیر بخش

ما واقعآ مظلومیم دوستان و دلیلش هم کسانی هستن که قراره از حق ما دفاع کنن
آخه اونا اصلآ مخالف هستن که ما به حقمون برسیم جالبه نه!!!!!!!!:smiliess (3):
توی کنگره آزمایشگاه و بالین که توی دانشگاه ایران برگزار شد ما هم اونجا دست اندر کار بودیم و بین المللی بود به حساب
حتی یه نفر از وزارت خونه نیومده بود
یه روز خوب میاد میدونم. . .

محل کنگره سالن همایش های رازی بود دیگه ؟؟؟ دوستای منم همگی دست اندر کار بودن اونجا :bunnyearsmiley:

دلیل این مظلومیت ما هم مهم بودن بیش از حد پول واسه ادماس که به خاطرش حق همدیگرو نادیده میگیرن

آخرین ویرایش:

farzad.lab

مدیر بخش
نگار خانم
از شما هم ممنونیم ...
بالاخره ما هم دغدغه رشتمون رو داریم و دوس داریم به نسبت تلاشی که توی این رشته میکنبم به حقمون برسیم ... تاریخ هم نشون داده باید واسه به دست اوردن اون چیزی که حقشو داری تلاش کنی ...

به نظر من مشکل رشته ی ما نداشتن یه نظام هست ...
بچه های علوم هم تا با هم نباشن کار به جایی نمیرسه ...

avenger.1992

New member
نگار خانم
از شما هم ممنونیم ...
بالاخره ما هم دغدغه رشتمون رو داریم و دوس داریم به نسبت تلاشی که توی این رشته میکنبم به حقمون برسیم ... تاریخ هم نشون داده باید واسه به دست اوردن اون چیزی که حقشو داری تلاش کنی ...

به نظر من مشکل رشته ی ما نداشتن یه نظام هست ...
بچه های علوم هم تا با هم نباشن کار به جایی نمیرسه ...
دقیقا مثل نظام پرستاری واقعا هوای پرسنلش رو داره....
هم رفاهی هم ادامه تحصیل....

آخرین ویرایش:
بالا