پذیرفته شدگان مرحله ی اول هفتمین دوره آزمون لیسانس به پزشکی

arez

New member
من راه دیگه هم برای رسیدن به هدفمو انتخاب کرده بودم و دارم براش تلاش میکنم ....مطمئن باشین فقط برای خودمون نیست ....ماها استرس های این ازمونو کشیدیدم ...میخوایم هم نتیجه تلاش هامونو بدونیم هم تکلیف اینکه سال بعد اونایی که امتحان میدن چیه .....این اعتراضا در واقع سازنده هست برای همه اونایی که این امتحان جزوی از مسیرشون هست
دوستانی که اعتراض دارن ساعت 10 امشب جمع شن راجب متن اعتراضی تصمیم بگیریم و فردا صبح همه با هم ارسال کنیم
نا امید هم نباشین تلاش میکنیم واسه خاطر زحمت هایی که کشیدیم و واسه دوستانی که میخوان این ازمونو راهی واسه رسیدن به اهدافشون انتخاب کنن

آخرین ویرایش:

arez

New member
ساعت 10 هرکسی هست اعلام حضور کنه متن رو اماده کنیم ....

arez

New member
متن اعتراضو که یکی از دوستان اماده کرده بود رو برای کسانی که موافق اعتراض بودند فرستادم ...به بقیه هم اطلاع بدین تا مطلع بشن...همه همین متن رو میفرستیم
این کارمون به نفع همه اعم از قبول شده ها، قبول نشده ها و کسانی هست که تصمیم دارند سال های اتی تو این امتحان شرکت کنند...پس داوطلب های سال بعد هم به ما بپیوندند برای اینکه تکلیف این ازمونن به طور دقیق مشخص بشه

arez

New member
معاونت محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران
جناب دکتر جعفریان
پذیرش دانشجوی پزشکی در بیش از 170 دانشکده پزشکی جهان از مقطع کارشناسی می باشد در ایران پیشنهاد پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی به دفعات مطرح شد ه است. وشماری از برترین دانشکده های پزشکی دنیا در میان این دانشکده ها قرار دارد.
در سال 1356 ، سه دوره پذیرش از مقطع کارشناسی وجود داشت اما این نوع پذیرش با انقلاب اسلامی متوقف گردید . پس از انقلاب اسلامی بار دیگر موضوع این نوع پذیرش در سال 1362 مطرح شد که مورد موافقت قرار نگرفت مجدداً در تیر ماه سال 82 در نشست مجمع عمومی فرهنگستان علوم پزشکی پیشنهاداتی مطرح گردید. تا سال 1386 که دوباره این بحث مطرح شدکه البته در 3دوره آزمایشی.ولی در این 3 دوره هیچ کارنامه و رتبه ای به این دوستان اعطا نگردید.
سپس این مسئولان برگزاری آزمون پذیرش پزشکی از مقطع کارشناسی را تادوره ششم ادامه دادند که نه تنها بر ظرفیت پذیرفته شدگان افزوده نشد بلکه کاسته شد و همچنان این ازمون در انحصار دانشگاه علوم پزشکی تهران و باظرفیت محدود و بدون اعلام رتبه و کارنامه تا دوره ششم برگزارشد.و حتی هر سال اطلاعیه از برگزاری و عدم برگزاری سال آتی داده نمی شد و داوطلبان به احتمالی که سال بعد برگزار می شود به مطالعه کردن دروس علوم پایه ادامه می دادند.
با توجه به نتایجی که در این چند سال اخیر گرفته شده نشان می دهد انتخاب رشته در پذیر فته شدگان رشته پزشکی کمتر به صورت آگاهانه و از روی علاقه به دانش پزشکی انجام می گیرد. تمام شرکت کنندگان تأکید داشتند افرادی که از مقطع کارشناسی پذیرش شوند از بلوغ فکری بهتری درهنگام انتخاب رشته برخوردار می باشند و انتخاب رشته را به صورت آگاهانه تری انجام می دهند. از طرفی یکی از دلایلی که بر پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس تأکید نمود افزایش بلوغ فکری در این گروه از افراد می باشد.
که در سال1389 به دلیل ادغام دو دانشکده ایران و تهران و در سال 1391 شاهد انفصال این دو دانشگاه بودیم منجر به این شد که دوره هفتم برگزار نشود و موجی از اعتراضات این داوطلبان به بار آید و پس از مدتی فراخوان پذیرش بر سایت قرار گرفت ولی همچنان پذیرش تقلیل پیدا کرد.
با توجه به اینکه در سال 1386آزمون پذیرش پزشکی از مقطع کارشناسی توسط دکتر لنکرانی وزیر محترم و دکتر لاریجانی به تصویب رسیده بود.خواهشمندیم برای دوره هفتم و دوره های متمادی کارنامه و رتبه ایی صادر شود که داوطلبان از وضعیت فردی خود مطلع شوند و تصمیمات اساسی اتخاذ گردد و این نگرانی برای داوطلبان ایجاد نشود که شاید سال بعدی ازمون برگزار نشود.
با تشکر جمعی از شرکت کنندگان هفتمین دوره ازمون لیسانس به پزشکی

sodoko

New member
بچه ها ب نظر منم متن خوبیه هرچقد تعدادمون زیادتر باشه بهتره فعلا همه این متنو بفرستیم انشالا که جواب بده البته یادتون نره بایین نامه امضا و نام خودتون میمونه اون شماره ای که قراره بهش فکس کنیم که میفرستم براتون

goldan

New member
بچه ها خدا قوت بده بهتون خداییش خ زحمت میکشید.ای کاش نامتون رو خطاب به معاون آموزشی وزارت بهداشتم مینوشتید شاید تق به توقی خورد و تصمیم بگیرن که جاهای دیگه م به جز تهران یونی پزشکی بگیرن از لیسانس؟
براتون آرزوی موفقیت دارم

arez

New member
بچه ها خدا قوت بده بهتون خداییش خ زحمت میکشید.ای کاش نامتون رو خطاب به معاون آموزشی وزارت بهداشتم مینوشتید شاید تق به توقی خورد و تصمیم بگیرن که جاهای دیگه م به جز تهران یونی پزشکی بگیرن از لیسانس؟
براتون آرزوی موفقیت دارم
ما این نامه رو خطاب به هرکسی که به گونه ای به این ازمون ارتباط داره میفرستیم شاید فرجی بشه ...دعا کنین مسولین رسیدگی کنن چرا که براش قانون و مقررات در نظر بگیرن به نفع همست

8818622503

New member
سلام دوستان منم این نامه رو میفرستم ولی به دیدار حضوری بیشتر امید دارم. من می تونم برم ولی همراه می خوام.

zeindinho

New member
کاش قضیه معدل دیپلمم حل میشد اخه واقعا چ ربطی داره خدایی!!!!!????????

arez

New member
متن کامل برای همگی سند شد...شماره رو من ندارم sodoko باید بفرسته هر موقع فرستاد براتون اونم سند میکنم
کسانی که تهرانی هستن یا میتونن حضوری برن پیغام خضوضی بدن لطفا هماهنگ کنیم

sodoko

New member
سلام ب همگی خسته نباشین بچه ها چطور میخواستن ازمونو حذف کنن اعتراضا باعث شد این دوره هم برگزار کنن من مطمئنم اگه تعدادمون بیشتر باشه به ی جایی میرسیم فعلا همگی به این شماره فکس کنیم این مال دکتر جعفریان 66419541

sodoko

New member
بهم گفتن ی نامه هم به اقای دکتر پورمند بفرستیم 66495947 فقط بچه ها حتما اسمتون باشه خیلی ممنون درضمن اگه قراره به دکتر پورمند هم بفرستیم فقط نگفتن پست ایشون چیه که اگه قراره برا ایشون هم فکس کنیم عنوان نامه رو جی بنویسیم؟؟؟؟

arez

New member
این متن رو تو صفحه خودشون گذاشتم .دوستان حمایت نیاز داریم ...همه با هم ...چه اونایی که قبول شدن چع اونایی که قبول نشدن ..چه اونایی که در اینده به این ازمون فکر میکنن
با عرض سلام خدمت مديريت محترم دانشگاه و سپاس از زحمات شما.جناب اقای دکتر جعفریان من یکی از دانشجوهای این مرز و بوم و شرکتت کننده در ازمون لیسانس به پزشکی امسال هستم و از شما تقاضا دارم که در این دولت جدید که نام تدبیر و امید نام گرفته با تدابیر خود و اتخاذ تصمیماتی دوباره امید را به دانشجویان علاقه مند به رشته پزشکی باز گردانید. اتخاذ تصمیماتی راجب به صدور کارنامه و تعیین رتبه برای شرکت کننده ها و افزایش ظرفیت و همچنین تصمیمات جدی و قطعی در مورد برگزاری یا عدم برگزاری این ازمون در سالهای آتی جز مواردی هست که از شما مدیر با درایت خواستاریم. آینده ما در گرو اتخاذ تصمیمات شماست.
با تشکر فراوان و توفیق روز افزون برای شما استاد نمونه
دانشجویان علاقه مند به پزشکی

arez

New member
بهم گفتن ی نامه هم به اقای دکتر پورمند بفرستیم 66495947 فقط بچه ها حتما اسمتون باشه خیلی ممنون درضمن اگه قراره به دکتر پورمند هم بفرستیم فقط نگفتن پست ایشون چیه که اگه قراره برا ایشون هم فکس کنیم عنوان نامه رو جی بنویسیم؟؟؟؟

ویرایش نهایی رو بفرست...مممنونم ...اره اخرشو اسم خودتون رو بنویسین دیگه همه تا شب بفرستین به دوستاتون هم بگین

arez

New member

ویرایش نهایی رو بفرست...مممنونم ...اره اخرشو اسم خودتون رو بنویسین دیگه همه تا شب بفرستین به دوستاتون هم بگین

arez

New member
متن نهایی
رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران
جناب آقای دکتر جعفریان
پذیرش دانشجوی پزشکی در بیش از 170 دانشکده پزشکی جهان از مقطع کارشناسی می باشد. در ایران پیشنهاد پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی به دفعات مطرح شده است و شماری از برترین دانشکده های پزشکی دنیا در میان این دانشکده ها قرار دارد.
در سال 1356، سه دوره پذیرش از مقطع کارشناسی وجود داشت اما این نوع پذیرش با انقلاب اسلامی متوقف گردید. پس از انقلاب اسلامی بار دیگر موضوع این نوع پذیرش در سال 1362 مطرح شد که مورد موافقت قرار نگرفت مجدداً در تیر ماه سال 82 در نشست مجمع عمومی فرهنگستان علوم پزشکی پیشنهاداتی مطرح گردید. سال 1386 که دوباره این بحث مطرح شد و آزمون در3 دوره آزمایشی برگزار شد ولی در این 3 دوره هیچ کارنامه و رتبه ای به این دوستان اعطا نگردید.
سپس این مسئولان برگزاری آزمون پذیرش پزشکی از مقطع کارشناسی را تا دوره ششم ادامه دادند که نه تنها بر ظرفیت پذیرفته شدگان افزوده نشد بلکه کاسته شد و همچنان این آزمون در انحصار دانشگاه علوم پزشکی تهران و با ظرفیت محدود و بدون اعلام رتبه و کارنامه تا دوره ششم برگزارشد و حتی هر سال اطلاعیه از برگزاری و عدم برگزاری سال آتی داده نمی شد و داوطلبان به احتمالی که سال بعد برگزار میشود به مطالعه کردن دروس علوم پایه ادامه می دادند.
با توجه به نتایجی که در این چند سال اخیر گرفته شده نشان می دهد انتخاب رشته در پذیر فته شدگان رشته پزشکی کمتر به صورت آگاهانه و از روی علاقه به دانش پزشکی انجام می گیرد. تمام شرکت کنندگان تأکید داشتند افرادی که از مقطع کارشناسی پذیرش شوند از بلوغ فکری بهتری درهنگام انتخاب رشته برخوردار می باشند و انتخاب رشته را به صورت آگاهانه تری انجام می دهند. از طرفی یکی از دلایلی که بر پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس تأکید نمود افزایش بلوغ فکری در این گروه از افراد می باشد.
در سال1389 به دلیل ادغام دو دانشگاه ایران و تهران و در سال 1391 شاهد انفصال این دو دانشگاه بودیم منجر به این شد که دوره هفتم برگزار نشود و موجی از اعتراضات این داوطلبان به بار آید و پس از مدتی با حدود 2 ماه تاخیر در ثبت نام فراخوان پذیرش بر سایت قرار گرفت ولی همچنان پذیرش تقلیل پیدا کرد.
با توجه به اینکه در سال 1386آزمون پذیرش پزشکی از مقطع کارشناسی توسط دکتر لنکرانی وزیر محترم و دکتر لاریجانی به تصویب رسیده بود؛ خواهشمندیم برای دوره هفتم و دوره های متمادی کارنامه و رتبه ایی صادر شود که داوطلبان از وضعیت فردی خود مطلع شوند و تصمیمات اساسی اتخاذ گردد و این نگرانی برای داوطلبان ایجاد نشود که شاید سال بعدی ازمون برگزار نشود.
امیدواریم در دولت تدبیر و امید شما استاد نمونه با تدابیر خویش و اتخاذ تصمیماتی امید را به ما علاقه مندان به رشته پزشکی برگردانید. آینده ما در گرو اتخاذ تصمیمات شماست.
با تشکر اسم خودتون شرکت کننده در هفتمین دوره لیسانس به پزشکی

بالا