پذیرفته شدگان ارشددانشگاه تهران شماره دانشجویی شما صادر شده؟

jupiter_sps

New member

وای واسه من زده برای تعهد محضری نقص مدارک
حوصله ندارم که دیگه اسکن کنم و . . . . . .
واسه ش.د یه وقت گیر ندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

واسه منم همینجوری بود! دیروز دوباره اسکن کردم! 1 ساعت بعد تایید شد و زد ---> تکمیل مدارک! نگران نباش دوستان به من هم گفتن! شماره دانشجوییت همراه بقیه میاد! زود اسکن کن 1 ساعته تاییدش میاد!

kevin1982

New member
خدایا به همه بچه های علوم پزشکی ارامش و صبر عنایت بفرما......امین........توی هر مرحله یه جور استرس داریم.واسه کنکور دادن..واسه کلید اولیه و بعدش کلید نهایی...اعلام نتایج ثبت نام فرم محضری خوابگاه...تعداد روزهای تشکیل کلاس در هر هفته!!!!!!!!!!!!

mehrang67

New member
بچه ها واسه من هنوز زده نقص مدارک واسه تعهد مهضری!!!!!! یعناگه الان 2 باره بفرستم ی تا 48 ساعت دیگه دوباره بررسی کنن که وقتی واسه ثبت نام خوابگاهم نمیمونه!!!!!!
شما همچین مشکلی نداری؟
:ph34r-smiley:
سلام شما چطوری مشکلتون رو حل کردین ؟ مال من پیام پایان مهلت ثبت نام میده!!!

fateme1990

New member
خدایا به همه بچه های علوم پزشکی ارامش و صبر عنایت بفرما......امین........توی هر مرحله یه جور استرس داریم.واسه کنکور دادن..واسه کلید اولیه و بعدش کلید نهایی...اعلام نتایج ثبت نام فرم محضری خوابگاه...تعداد روزهای تشکیل کلاس در هر هفته!!!!!!!!!!!!

بخدا :wacsmiley:

آخرین ویرایش:

kevin1982

New member
کسی خبر داره تعداد روزهای تشکیل کلاس تو دانشگاه تهران واسه ارشد معمولا چند روزه؟

fateme1990

New member
بچه ها این جشن ورودی ها که روز یکشنبه برگزار میشه مال ما ارشدها هم هست نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فکر کردم مال بچه های کنکور سراسریه فقط

jupiter_sps

New member
سلام شما چطوری مشکلتون رو حل کردین ؟ مال من پیام پایان مهلت ثبت نام میده!!!

وا اصفا!!!!!! ببین تعهد محضری رو چه جوری نوشتم!(مهضری!!) ممنون دوستان که به من نخندیدید!!!!:p

مهرنگ جان در حال حاضر فقط می تونیم فرم محضری رو درست کنیم نه هیچ فرم دیگه ای!!!!تا 27 تمدیدش کردن فکر کنم! از من خوسته بودن شماره تماس خودم و ضامنم رو توی فرم کناره نویسی کنم و دوباره اسن کنم! اسکن که کردم 1 ساعت بعد تایید شد و نوشت تکمیل مدارک!
شما فرم قبلیتو حذف کن و فرم جدید رو دوباره ارسال کن! ان شالله ه زود جوابتونو میدن!

fateme1990

New member
توی سایت اصلی دانشگاه دیدم و توی سایت دانشکده پرستاری مامایی ام نگاه کردم نوشته بود مال تمام مقاطعه کارشناسی ارشد و phd. جشن برا دانشجوها و خانواده هاست.
یکشنبه ساعت 9 صبح در تالاز رازی

:thanks::(40):

farid

New member
سلام.بچه ها این جشن فقط واسه ما دانشگاه تهرانیها برگزار میشه؟

بالا