پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

a_67

New member
:auizz3ffy9vla57584xa_67 من متوجه پر بودن صندوق پیامم نشدم.اما راستش هیچ وقتم ندیدم که کسی اینو بهم بگه. اگرم پرشده که الان میرم که خالیش کنم.امروز صبح یا دیشب پرشده چون امروزدو تا پیام خصوصی داشتم .به هر حال مرشی از یاداوریت.فکر میکنم اگه قراره همکاری هم بشه اگه تو ملا عام باشه بهتر جواب میده و دیگران هم مشارکت خواهند کرد پس بیا سعی کنیم به جای پیام خصوصی رو بازی کنیم و از صندوق پیام بازدیدکننده ها استفاده کنیم اینطوری کسایی که تازه میان هم درجریان قرار میگیرن نظرت چیه؟ درمورد نام کاربریتم عمدی در کار نبود فکرشم نمیکردم که این موضو ناراحتت کنه به هر حال پوزش
باشه، مشکلی نیست...
نه ناراحت نشدم، بالاخره پیش میاد...

masoud13

New member
A_67 مرسی .بزار امروز برم تهران یونی ببینم چه خبره بهت میگم باید چیکار کرد

naashna

New member
بچه ها یه سوال
اگه خدای نکرده خدای نکرده :tonguesmiley: این آزمون رو قبول بشیم ؛ می تونیم تخصص هم امتحان بدیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟

masoud13

New member
بچه ها تهران یونی ساختمون مرکزیش تو طبقه 7 اقای محمودی میگه که تا حالا خبری از این که امسالم این ازمون برگذار میشه یا نه به ما نگفتن و احتمال داره که برگزار بشه و این موضوع 15 اذر اعلام میشه ولی اقای موسوی که تو طبقه 4 همین ساختمون واحد برگزاری ازمون و مسوول برگزاری هست میگه ک ه تا اخر مهر اطلاعیه رو میزنیم تو سایت و صدی نود برگزار نمیشه.مارو هم گیج کردن ولی من پیشناهادم اینه که تا اخر مهر صبر کنیم و هیچ اقدامی نکنیم. اما درسمونم بخونیم که وقتو از دست ندیم

Proteus

New member
بچه ها تهران یونی ساختمون مرکزیش تو طبقه 7 اقای محمودی میگه که تا حالا خبری از این که امسالم این ازمون برگذار میشه یا نه به ما نگفتن و احتمال داره که برگزار بشه و این موضوع 15 اذر اعلام میشه ولی اقای موسوی که تو طبقه 4 همین ساختمون واحد برگزاری ازمون و مسوول برگزاری هست میگه ک ه تا اخر مهر اطلاعیه رو میزنیم تو سایت و صدی نود برگزار نمیشه.مارو هم گیج کردن ولی من پیشناهادم اینه که تا اخر مهر صبر کنیم و هیچ اقدامی نکنیم. اما درسمونم بخونیم که وقتو از دست ندیم

من واقعا گيج شدم . آخه خيلي غير منطقيه اگه ديگه نخواد اين آزمون برگزار بشه . اصلا با عقل جور در نمياد به دو دليل : 1- امسال طبق اطلاعيه اي كه دادند تازه قرار شد علاوه بر پزشكي ، رشته داروسازي رو هم براي ليسانس هاي زيست و شيمي اضافه كنند . 2- توي يه سايتي هم خوندم كه به علت موفقيت آميز بودن اين طرح اجازه ي برگزاري دائمي اين آزمون داده شده
يعني به همين زودي حرفشونو عوض كردند ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sad:

a_67

New member
منتظر خبرای آ.مسعود بودم

بنظر من که نباید منتظر شد که همه تصمیما رو بگیرن و دیگه از دست هیشکی کاری برنیاد
باید از همین الان اعتراض کنیم تا وقت هست و تصمیمشون قطعی نشده

من واقعا گيج شدم . آخه خيلي غير منطقيه اگه ديگه نخواد اين آزمون برگزار بشه . اصلا با عقل جور در نمياد به دو دليل : 1- امسال طبق اطلاعيه اي كه دادند تازه قرار شد علاوه بر پزشكي ، رشته داروسازي رو هم براي ليسانس هاي زيست و شيمي اضافه كنند . 2- توي يه سايتي هم خوندم كه به علت موفقيت آميز بودن اين طرح اجازه ي برگزاري دائمي اين آزمون داده شده
يعني به همين زودي حرفشونو عوض كردند ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sad:

بنده با تمامی نظرات دوستان موافق هستم. و به نظر من هم بهترین کار اینه که تا آخر مهر ماه، صبر کنیم و در صورتی که اطلاعیه ای مبنی بر لغو برگزاری این آزمون، در سایت معاونت دانشگاه دیدیم اقدام به گفتگو و در صورت لزوم اعتراض نماییم. چون هنوز از طرف معاونت به طور رسمی هیچ خبری اعلام نشده، منطقی نیست که از همین الان وارد بحث و اعتراض بشیم.

Proteus

New member
خواهشا هركسي اين اطلاعيه ي جديد رو ديد همينجا بذاره تا همه باخبر بشن:dadad4:
:13:
:sad:

paria90

New member
وای خدا کنه شایه باشه.
من که دارم دیوانه می شم.
خیلی بی عدالتی اگه دیگه این آزمون را برگزار نکنن

shima.p

New member
بچه ها به نظر من زیاد ذهنتون رو درگیر نکنین
چه این آزمون برگزار بشه چه نشه چون احتمال قبول نشدنتون خیلی بالاست شما باید یه رشته واسه ارشد رو حتما انتخاب کنین وگرنه ضرر میکنین یک سال
تو این چن روز تا اعلام کنن همون درسای خودتونو بخونید تا از این ور ضرر نکنین

Proteus

New member
بچه هااااا خبري از اطلاعيه نشد ؟؟؟؟؟؟ آقا مسعود ماه مهر داره كم كم تموم ميشه :sad: پس چي شد ؟؟؟؟؟ :smiliess (12):
راستي اون خبري كه گفته بودند كه مجوز دائمي دادند تو لينك زير هست . آخه چرا ميخوان حرفشونو عوض كنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :13:

مجوز پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس دائمی شد

a_67

New member
سلام
امروز داشتم توی اینترنت سرچ میکردم، گویا جهاد دانشگاهی شهید بهشتی هم برای چنین آزمونی دوره برگزار میکنه البته گزینه ی ثبت نامش غیر فعاله و ...
اینم لینکش:
جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی
بچه ها بهتره امیدوار باشیم و مثبت اندیشی کنیم: انشاا... آزمون دانشگاه علوم پزشکی تهران، برگزار میشه.:smilies-azardl (113 و گرنه اگه کسی منفی اندیشی کنه، اون وقت...:New (6)::smilies-azardl (12):eek:t0837h0nn8zfqu8ult

آخرین ویرایش:

Proteus

New member
سلام
امروز داشتم توی اینترنت سرچ میکردم، گویا جهاد دانشگاهی شهید بهشتی هم برای چنین آزمونی دوره برگزار میکنه البته گزینه ی ثبت نامش غیر فعاله و ...
اینم لینکش:
بچه ها بهتره امیدوار باشیم و مثبت اندیشی کنیم: انشاا... برگزار میشه.:smilies-azardl (113 و گرنه اگه کسی منفی اندیشی کنه، اون وقت...:New (6)::smilies-azardl (12):eek:t0837h0nn8zfqu8ult

واااااااي خيلي ممنون كه خبر داديد ، من شنيده بودم كه جهاد دانشگاه شهيد بهشتي هم دوره برگزار ميكنه ولي هر چي سرچ ميكردم پيدا نميشد .
راستي يه چيز جالب تاريخ پايان دوره رو نوشته 12/29 مگه آزمون 10 اسفند برگزار نميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

Proteus

New member
واااااااي خيلي ممنون كه خبر داديد ، من شنيده بودم كه جهاد دانشگاه شهيد بهشتي هم دوره برگزار ميكنه ولي هر چي سرچ ميكردم پيدا نميشد .
راستي يه چيز جالب تاريخ پايان دوره رو نوشته 12/29 مگه آزمون 10 اسفند برگزار نميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

نه ببخشيد . الان كه دوباره رفتم نگاه كردم ديدم براي تمام دوره هاش همين تاريخ رو زده :4d564ad6: ولي چرا غير فعاله ؟ :smiliess (11):

a_67

New member
نه ببخشيد . الان كه دوباره رفتم نگاه كردم ديدم براي تمام دوره هاش همين تاريخ رو زده :4d564ad6: ولي چرا غير فعاله ؟ :smiliess (11):

بله آزمون 10 اسفنده؛ راستش منم تعجب کردم ولی دیدم که طول دوره (دوره آمادگی برای آزمون که توی جهاد بهشتی برگزار میشه...)رو 3 ماه زده... فکر کنم جدیداً اون صفحه رو وارد کردند... دقیقاً تاریخ ها رو درست وارد نکردند و تا جایی که متوجه شدم تاریخ این خبر برمیگرده به دو روز پیش.... برای همین هم احتمالاً ثبت نامش غیرفعاله و شاید هم بخوان حضوری ثبت نام کنند... برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید با شماره ای که سمت راست و پایین اون صفحه هست با جهاد شهید بهشتی تماس بگیرید...

آخرین ویرایش:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام
اینم لینکش:
بچه ها بهتره امیدوار باشیم و مثبت اندیشی کنیم: انشاا... برگزار میشه.:smilies-azardl (113 و گرنه اگه کسی منفی اندیشی کنه، اون وقت...:New (6)::smilies-azardl (12):eek:t0837h0nn8zfqu8ult

بله آزمون 10 اسفنده؛ راستش منم تعجب کردم ولی دیدم که طول دوره رو 3 ماه زده... فکر کنم جدیداً اون صفحه رو وارد کردند... دقیقاً تاریخ ها رو درست وارد نکردند و تا جایی که متوجه شدم تاریخ این خبر برمیگرده به دو روز پیش.... برای همین هم احتمالاً ثبت نامش غیرفعاله و شاید هم بخوان حضوری ثبت نام کنند... برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید با شماره ای که سمت راست و پایین اون صفحه هست با جهاد شهید بهشتی تماس بگیرید...

دوستان جهاد دانشگاهی شهید بهشتی و دانشگاه تهران فقط دوره آمادگی برای این آزمون رو برگزار می کنند (اونم اونجور که پرسیدم با کیفیت بسیار پایین!) نه خود دوره را!!
ضمنا طول دوره پزشکی بعد از قبولی در این آزمون 5 ساله نه 3 ماه! تازه بعد از قبولی یه بار هم باید با بچه های پزشکی آزمون علوم پایه بدید

Proteus

New member
دوستان جهاد دانشگاهی شهید بهشتی و دانشگاه تهران فقط دوره آمادگی برای این آزمون رو برگزار می کنند (اونم اونجور که پرسیدم با کیفیت بسیار پایین!) نه خود دوره را!!
ضمنا طول دوره پزشکی بعد از قبولی در این آزمون 5 ساله نه 3 ماه! تازه بعد از قبولی یه بار هم باید با بچه های پزشکی آزمون علوم پایه بدید

بله درسته اين دو جهاد و چند موسسه ديگه فقط دوره آمادگي شامل كلاس كنكور و آزمون آزمايشي و جزوه و .... رو برگزار ميكنند و خود دوره فقط در دانشگاه تهران برگزار ميشه .
منظور از 3 ماه همون طول مدت دوره هاي آمادگي بود .
فرد قبول شده در اين آزمون در واقع به عنوان دانشجوي سال دوم پذيرفته ميشه .
در مورد كيفيت : جهاد شهيد بهشتي هم در مورد اين آزمون كيفيتش پايينه ؟؟؟؟؟؟!!!!!! خبرتون موثقه ؟؟؟ (آخه شنيده بودم استاداش خوبن)

a_67

New member
با سلام و خسته نباشید خدمت ادمین عزیز
انگار این دو تا کامنت اخیری که توی این تاپیک گذاشته بودم؛ یه جورایی مبهم بود برای همین هم اونا رو ویرایش کردم... با این کامنت ها می خواستم بگم که بچه ها زیاد نگران این موضوع نباشید که ممکنه از امسال، این آزمون لغو بشه... بالاخره این موسسات دارن کلاس آمادگی برا این آزمون برگزار میکنن، پس نا امید نشیم و روحیه داشته باشیم. با اینکه این مدل خبرها 100 درصد تاییدی بر این نیست که حتماً این آزمون قراره برگزار بشه و لغو نشه(تایید و یا تکذیب لغو یا برگزاری آزمون به نظر مستقیم دانشگاه علوم پزشکی تهران بستگی داره...) ولی شنیدنش دلگرمی میده برای همین هم این کامنت ها رو گذاشتم کما اینکه ممکنه کیفیت این دوره های آموزشی کم باشه... و هدف این نبوده که فلان جا دوره آموزشی داره و برید ثبت نام کنید...
اتفاقاً یه خبر شبیه این، در مورد جهاد تهران گذاشته بودم و اونا هم دوره آموزشی برای این آزمون برگزار میکنن که با واکنش یکی از بچه های سایت روبرو شدم(ایشون از بنده ناراحت شده بودند که چرا تبلیغ اون موسسه رو میکنی و ...) و با یه کم گفتگو هدفم رو برای ایشون هم گفتم و خلاصه موضوع حل شد.

خطاب به همه ی دوستانی که این مطالب رو میخونن و بحث های مربوط به لیسانس به پزشکی رو دنبال می کنند:

باز هم اینجا میگم:
هدف این بوده که مطلع بشیم که موسساتی در تهران دوره های آموزشی برای آزمون لیسانس به پزشکی برگزار میکنن که یکی از این موسسات اخیراً آمادگی خودش رو برای برگزاری کلاس ها اعلام کرده؛ پس به احتمالی خبر مربوط به لغو شدن آزمون، یه کم کم رنگ تر میشه نه 100 درصد. پس امیدوار باشیم به برگزار شدنش.
حالا چرا اسم این موسسات رو با لینکش آوردم؟
چون اون موقع همه رفرنس میخوان و میگن این خبر رو از کجا میگی و ... باید شفاف بود و گفت.
در مورد جنبه تبلیغاتی و ...:
عزیزان!
همه ی ما میدونیم که با یه تبلیغات نمیشه به کسی اعتماد کرد و بدون حساب کتاب نباید جلو رفت. هر کسی، هر موسسه ای توی تبلیغاتش که نمیاد ضعف هاشو بگه! تا میتونه از خودش چه راست چه دروغ(البته درستش اینه که نباید کسی دروغ بگه... شاید هم تعریف و معیارهای فروشنده با معیارهای مشتری توی یه رنج نباشه(بحث اختلاف نظر و ...) کلاً کاری به فروشنده نداریم... توی هر معامله ای ما باید به عنوان مشتری حواسمون جمع باشه...)، تعریف می کنه و اینجاست که به اعتباری مشتری و یا خریدار باید خودش با عقل خودش و مشورت با کسانی که به اونا اعتماد داره و کارشناس هستند، به بررسی درستی و یا نادرستی گزاره هایی که شنیده بپردازه. و دورادور و فقط از طریق تبلیغات اینترنتی، پول خرج کردن، اشتباه محضه! پس صرفاَ با یه خبری که بویی از تبلیغ هم داره نباید به کیفیتش ایمان آورد و به عبارتی فریب خورد.
پس لطفاً:
اگه یه کامنتی دیدید که یه جنبه اش تبلیغ بود(اولویت با هدف اون کامنت هست ولی به هر حال) نباید ناراحت شد و برداشت دیگه ای کرد و در مواردی جبهه گیری هم کرد... هر کس باید با عقلش وارد معامله بشه و صرفاً به تبلیغات بسنده نکنه.
حرف آخر در مورد کامنت های بنده:
البته و صد البته که این سایت جای تبلیغ نیست ولی به دلیل مسائلی(رفرنس و ...) که گفتم بایستی اسم اون موسسات آورده میشد... از طرفی بالاخره توی این مدت یه آشنایی با بنده به عنوان کاربرa_67 داشتید و به ادبیات بنده هم آشنایی دارید و اگه کسی نوشته های بنده رو بخونه و بعد کامنت هایی از بنده که یه جنبه ی تبلیغی هم داره رو بخونه، صدی نود متوجه هدف و نیت من میشه که هدفم به هیچ عنوان تبلیغ نیست.
ممنون از همه تون به خاطر وقتی که برای خوندن این کامنت گذاشتید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا