پاسخ تشریحی سوالات درس زبان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال 91-90

noorolhoda

New member
سلام .
از مدیریت محترم سایت کمال تشکر را دارم.خیلی گل هستین.انشاالله در همه امور زندگی موفق باشید.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
یه پیشنهاد دارم:
من هر بار یک متن انگلیسی رو میذارم و از دوستان دعوت می کنم که کلماتی که فکر می کنند در این متن در آزمون ارشد وزارت بهداشت مهم باشه رو بذارید. اونم همراه با مترادف های انگلیسی و معنی فارسی کامل
آخر سر متن ها رو بهمراه کامنت های شما جمع می کنیم و در قالب یک فایل، اونهم با پاسخهایی که خود شما کاملا تشریحی بهش جواب دادید...

نظرتون چیه؟؟

negar91

New member
خیلی عالییییییییییه حتما این کارو انجام بدین :applause: بهتر از این نمیشه ممنون ادمین خان:thumbsupsmileyanim:

noorolhoda

New member
Excellent!
words can not convey how delighted I felt.
Khoda kheiretoon bedeh Aghaye Admin mamnoonim.

mahdieh

New member
خیلی پیشنهاد خوبیه
اما بهتر نیست اول متن های روز پنجشنبه (صبح و عصر) تاریخ 2/4/90 رو بذارید تا حداقل پاسخ اون ها رو داشته باشیم؟؟ و اینجا با کمک دوستان پاسخ هاشون رو داشته باشیم
از همکاری صمیمانه شما خیلی خیلی ممنونیم
و ممنون برای پاسخ تشریحی آزمون روز جمعه آدمین عزیز

xavi

New member
وای ادمین مرسی عالیه

راستی جناب ادمین یه سوالی هم داشتم :این مصاحبه با نفرات برتر کنکور خیلی وقته دیگه مصاحبه جدید نذاشتین همینطور واسه معرفی منابعشون

nazanin2045

New member
ادمین ن ن ن ن ؟
بچه ها دو درخواست به حق داشتن.ترتیب اثر بده عزیز من.همیشه مدیرا اینجورین.تو هم مدیری دیگه چه میشه کرد

nazanin2045

New member
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.این مدیران سرزمین ما رو چه واقعی چه مجازی به راه راست هدایت فرما.الهی آمین

nazanin2045

New member
ادمین به خداا ثواب داره به حرف بچه ها گوش بدی راه دوری نمیره.و خدایی که همین نزدیکیست

baboliau

New member
سلام.منم پاسخ تشریحی رو دانلود کردم.دستتون درد نکنه.موفق و شادکام باشید:ahi5slcgm04mi8jqqkl

pariya

New member
ولی الان دانلود نمیشه......
شرمنده اگه امکان داره دوباره اپلود کنبد.متشکر

ariya21

New member
دوستان اگه کسی متن هارو داره بذاره من خودم پاسخ تشریحی میدم بهتون

ariya21

New member
یکی از ساده ترین سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت

153.Despite their great efforts ,women have not yet....full equality with men in the work place.

a.reimbursed b.postponed c.achieved d.altered

بالا