پاسخ آیت‌الله مکارم (:

gognussss

New member
اوکی roya.h شما برو یه همچین عروس دامادی پیدا کن بعد هرکاری خواستی میکنم حتی شرط بندی هم میکنم که امکان نداره پیدا شه!خخخخ

roya .h

New member
اوکی roya.h شما برو یه همچین عروس دامادی پیدا کن بعد هرکاری خواستی میکنم حتی شرط بندی هم میکنم که امکان نداره پیدا شه!خخخخ

ققنوس برو تو پیام خصوصی پیاماتو پاک کن ظرفیتش پرشده پیامم ارسال نمیشه

HASSAN.S

New member
شمام وقتی موندی ترشیدی یاد میگیری دیگه نطق از خودت در نکنی:motat:​

این خانم تهمینه میلانی یه حرفی زده بدون فکر اگه یه کم دقیق بخونین نکات ظریفش را بفهمیم میدونین چرندگفته مزخرفات بیش نگفته

roya .h

New member
این خانم تهمینه میلانی یه حرفی زده بدون فکر اگه یه کم دقیق بخونین نکات ظریفش را بفهمیم میدونین چرندگفته مزخرفات بیش نگفته
شایدم عاشق حوا شده که به ادم سجده نکرده خخخخخخخخخخخخ بسوزه پدر عاشقی خخخخخخ

TUMS

Well-known member

کلی جالبناک بود
و بیشتر جک بود ولی من خیلی مشتاق شدم اون پسره را ببینم که این شرایطو قبول کرده بوده و می خواسته ازدواج کنه خخخخخ

بند 11 از پهنا توی حلقم:5:

اگر احیاناً تقاضای همبستری از سوی زوج باشد زوج باید قبلاً مبلغی (که از سوی زوجه تعیین می شود) به شماره حساب زوجه واریز نماید با این حال زوجه در نزدیکی مخیر بوده و این امر موجد هیچ حقی هم برای زوج نخواهد بود.

roya .h

New member

بابا ققنوس وبقیه منظورم من از ایول ولایک نظر اون دخترخانم درمورد مرد زندگی بود نه این مکارم شیرازی

gognussss

New member

کلی جالبناک بود
و بیشتر جک بود ولی من خیلی مشتاق شدم اون پسره را ببینم که این شرایطو قبول کرده بوده و می خواسته ازدواج کنه خخخخخ

بند 11 از پهنا توی حلقم:5:

اگر احیاناً تقاضای همبستری از سوی زوج باشد زوج باید قبلاً مبلغی (که از سوی زوجه تعیین می شود) به شماره حساب زوجه واریز نماید با این حال زوجه در نزدیکی مخیر بوده و این امر موجد هیچ حقی هم برای زوج نخواهد بود.
بابا اینا فقط یه سری جوک هستن که فقط میخان رابطه زن و شوهر به هم بخوره!

هانیه

Well-known member
پیچک خواهر با کل متنش که موافق نیستم ولی خب بعضی قانون هاش الان برا مرداس وخانم هیچ حقی نداره خب...

مکسین یک استشهاد نامه انجمنی برات جور کنمااااااااا 7کشور اونطرف تر 7کشور اینورتر بهت دختر ندن

ایمونویی که لایک کردی حرفای مکسین رو زود ان لایک کن وگرنه تو هم شریک جرم مکسین میشی 8کشور اون طرفتر 8کشور این طرف تر خبری نخواهد بود:4d564ad6::4d564ad6::25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TUMS
بالا