*پاتوق پسرا*

نظر شما درباره ادغام پاتوق دختر و پسر ....

• مجموع رای دهندگان
    0

mehrshad.namdar

New member
عکس های بالا عکس پدر هایی هست که همه تو جنگ شهید شدن. پایین هم پسر های همون پدر های شهید هستند که با هم عکس دست جمعی گرفتن.شباهتشون رو ببینید؟. دشمن بدونه نسل الان پسر های همون پدر ها هستند ...

qzqqt3j3y50ql1whtw2j.jpg

N@RVIN

Well-known member
عکس های بالا عکس پدر هایی هست که همه تو جنگ شهید شدن. پایین هم پسر های همون پدر های شهید هستند که با هم عکس دست جمعی گرفتن.شباهتشون رو ببینید؟. دشمن بدونه نسل الان پسر های همون پدر ها هستند ...

qzqqt3j3y50ql1whtw2j.jpg

چقد شبیهن !!! جلل الخالق مخوصا دو سه تاشون

در ضمن عبور و مرو من آزاده من خودم مردم بعله..دژبان بهم گیر نده یوقت:motat:

mozhdeee

New member

فرق بين يک مرد باهوش و هيولاي لاک نس چيه؟
هيولاي لاک نس تا به حال چند بار ديده شده
:25r30wi:

هدف: ضایع کردن نکرو تو پاتوق خودشون...:4d564ad6:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

مجید دیجی

مدیر بخش
9841281d9dad45f9bdb4045f396dcd2e.jpg

گاهی باید از بچه ها یاد بگیریم ...

احتیاجی نیست که دنبال یتیمی بگردیم کافی است کمی چشممون رو باز کنیم ...

چن وقت پیش رفته بودم بانک برای گرفتن وام زنی رو دیدم که داشت گریه می کرد ... آرام کنارش نشستم و گفتم خانم کمک لازم داری ؟ گفت نه ... گفتم پس چرا ناراحتی ؟؟؟؟ گفت چن وقت پیش پول گذاشتم بانک گفتن 6 ماه دیگه دوبرابرش رو وام میدن ... الان که اومدن میگن چون قراره اسم بانک عوض بشه؟؟؟؟؟ ما این پول رو بجای اینکه مثلا 20 ماه از شما پس بگیریم .... حالا 10 ماهه پس میگیریم ... سپس ادامه داد و گفت من برای پول رهن خانه روی این پول حساب کرده بودم ... حالا از کجا بیارم و قست ها رو بدهم ...
..
.
آدما تا کوچکن پوفکشون رو به هم می دن ... اسباب بازیاشون رو به هم می بخشن ... ولی وقتی بزرگ میشن سر هم کلاه میزارن ... به خدا دنیا فقط یه اسباب بازی بزرگه برای ما...
..
.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: PSyChoO

eeeeeeehsan

New member
روزی خانمی در حال بازی گلف بود که توپش تو جنگل افتاد.
او دنبال توپ رفت و دید که یک قورباغه در تله گیر کرده است.
قورباغه به او گفت: مرا از این تله آزاد کن سه آرزوی تو را برآورده کنم.
زن قورباغه را آزاد کرد و قورباغه گفت: "متشکرم" ولی من یادم رفت بگویم شرایطی برای آرزوهایت هست؛
هر آرزویی داشته باشی شوهرت 10 برابر آن را میگیرد.

زن برای اولین آرزویش میخواست که زیباترین زن دنیا شود!
قورباغه اخطار داد که شما متوجه هستید با این آرزو شوهر شما نیز جذابترین مرد دنیا می شود و تمام زنان به او جذب خواهند شد؟
زن جواب داد : اشکالی ندارد من زیباترین زن جهان خواهم شد و او فقط به من نگاه میکند! و او زیباترین زن جهان شد!

برای آرزوی دوم خود، زن میخواست که ثروتمندترین زن جهان باشد!
قورباغه گفت : این طوری شوهرت ثروتمندترین مرد جهان خواهد شد و او 10 برابر از تو ثروتمندتر می شود. زن گفت اشکالی ندارد!
چون هرچه من دارم مال اوست و هرچه او دارد مال من است
و او ثروتمندترین زن جهان شد!

سپس قورباغه از آرزوی سوم زن سوال کرد و او جواب داد:
من دوست دارم یک سکته خفیف قلبی کنم!

خيلى اين جنس خطرناکه، برادرا حواستون باشه!
:/

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز
بالا