# پاتوق هماتولوژی #

آسمون

New member
بچه ها؟خونه آب و چایی هس شکمتونو با مایعات پرنکنینا...
تاجادارین بخورین که تافرداشب جواب بده...
البته با اجازه برو بچ...

eeeeeeehsan

New member
سلام همسايه هاى عزيز
اينا منو جا گذاشته بودن خونه
ننه اسمونم که ماشالا اصلا يادش نبود يکى از بچه هاش نيس

:25r30wi:
عـه راست میگی، میگم یکیمون کمه هاااا... :tonguesmiley:
نهال معرفی میکنم، خانواده عروس.. مهنا و دخترشون :))

marlik

New member
میگم من امشب یه نتیجه گیری بزرگ کردم، من فقط تو تایپک خودمون دشمن زیاد ندارم، همه جا دشمن زیاد دارم :25r30wi:

مگه زوریه؟!! اصن حالا که اینطور شد نمیرم!!! کاری نکن رو فرشتون خراب کاری کنماااا من سابقه دارم!! :tonguesmiley:

آبجی احسان آبرمونو برد.خودتو نشون دادی مثلا واست اومده بودیم خاستگاریا.کی دیگه به تو زن میده؟؟!!

IL-2

Well-known member
دست شما درد نکنه، زحمت کشیدین
649721_LaieA_035.gif

آقا احسان ببخشید عکس رو اشتباه اپلود کردم...
بفرمایید...

marlik

New member
بچه ها؟خونه آب و چایی هس شکمتونو با مایعات پرنکنینا...
تاجادارین بخورین که تافرداشب جواب بده...
البته با اجازه برو بچ...

به به آبجیم امشب بدتره احسانه:):):):):)دیگه عروس خونواده ما نمیشن.پاشید برید که آبرومو بردید:);-):):):):);-);-);-)

شوکا88

New member
عه وا خاسگاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟علوستو چرا نیاوردین پس با خودتونننننننننننن ماکه دخمل نداریم خونمون..مگ ن مهنا؟؟؟؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
آهاااااااااااااااااا آره آقا احسان من اونقد خوب خون میگیرممم...:smilies:قشنگ میزنم عصب ناحیه رو قطع میکنم دیگه اصلنم دردی احساس نمیکنین :25r30wi:

:25r30wi:
حالا خوبه تو عصب قطع می کنی، این نه نه ی ما برعکسه کارش، آمپول رو تا ته فرو می کنه و هرچی هوا توشه رو خالیش می کنه.. سر سه سوت الفاتحه مع الصلوات رو باس خوند :black_eyed:

eeeeeeehsan

New member
سلوم همساده خوش اومدین

چیا اوردین با خودتون؟ما گشنمونه؟
مهنا ازون دوناتارو ببیر بذار زیر فرش اینا نبیننااااااا:riz481:

اوه اوه اینم اینجاست!؟!!! :smiliess (15): من دیگه تو این خونه نمیمونم!!!!

چه پولدارن، دونات دارن.. ما یه نات هم نداریم.. :dadad4:
نه نه آسمون یه تیکه از اون استخونایی که دهن گربهه در آووردی رو بهم بده، دلم ضعف رفت!!
895721_LaieA_054.gif

marlik

New member
بچها بعد شما درس هم میخونید؟؟:smiliess (11)::shocked:

ما از تاپیک درسی نیومدیم که!!!ما از تاپیک خوشگدرونی اومدیم دلتونو شاد کنیم فردا با انرژی بخونید.وااا عجب صاحبخونه ای چپ چپ نگامون میکنه!!!آدم باید مهمون نواز باشه;-);-);-):):):)

mohana

Well-known member
پسرم موخاد سرباز بشه...تحصیلاتشم فوق سیکل هس...استاد دانشگاه فضولستان ارمنستان...

:riz481::riz481::riz481:
اول باید برم نمونه خون بگیرم ببینم چ خبره.... بیا پسرم نترس درد نداره ... بالاخره نقص عضو ممکنه برا هرکسی پیش بیاد... مرگ هم ک برا همه هس...:riz481:

eeeeeeehsan

New member
آبجی احسان آبرمونو برد.خودتو نشون دادی مثلا واست اومده بودیم خاستگاریا.کی دیگه به تو زن میده؟؟!!

هیچی نگو بابا صداشو درنیار.. نفهمدین هنوز :smiliess (6): (یواشکی: به جای اینکه اینقدر سروصدا راه بندازی برو مخشو بکار بگیر بله رو سریعتر بگه، مهریه هم نگیره زیاد.. من وضع مالیم خرابه!!!)

بالا