# پاتوق هماتولوژی #

science girl

New member
۲۲/تیر
کلا ۲ صفحه خوندم تا صفحه ۱۸ یعنی+۲ درس تافل:1dco2x0p1lilzhfpg1t

راستی بچه ها من ۳تا پیام داشتم اما چون اینترنتم قطع شد نه تونستم بخونمشون نه بفهمم کی برام فرستاده!!! کلا پاک شدن.
تازه یادم افتاده. هرکی بوده ببخشه من اصلا نخوندمشون و جواب ندادم.:ph34r-smiley:

رها45

New member
سلام
بچه ها سوالات ارشد امسال رو از کجا میشه دانلود کرد؟؟
تو سایت اصلی نیست...

- - - Updated - - -

سلام
بچه ها سوالات ارشد امسال رو از کجا میشه دانلود کرد؟؟
تو سایت اصلی نیست...

تو ایت دکترخ.ل.ی.لی. هستش

رها45

New member
سلام بچه ها اینکه بچه های زیست اگه مدرک ارشد بهداشت هم داشته باشن نمیتونن تو مراکز دولتی استخدام بشن و حق تاسیس ازمایشگاه رو ندارن تا چه حد درسته لطفا اگه اطلاع دارین بگید:13:

biology89

New member
:14::sadsmiley::13:
حالم خیلی گرفتس بچه ها!یه مشکلی برام پیش اومده بود که نه میتونستم بیام اینجا نه درس بخونم!
ولی انشاا... از فردا شرو میکنم.قضیه این نکته ها چیه؟من گیج شدم
راستی نماز و روزه همتون قبول

maxin

Well-known member
سلام بچه ها اینکه بچه های زیست اگه مدرک ارشد بهداشت هم داشته باشن نمیتونن تو مراکز دولتی استخدام بشن و حق تاسیس ازمایشگاه رو ندارن تا چه حد درسته لطفا اگه اطلاع دارین بگید

سلام
http://olumpezeshki.ir/thread8152.html
این مطلبو از یکی از دوستام که زیست بوده پرسیدم و گفتن اهمیت نده واقعا اینطور نیست.به هرحال مگه هماتو چقدر ظرفیت داره.
اگه از چند رشته پذیرش دارن به این معنیه که اون رشته ارشد رو متعلق به همه اون رشته های پایه میدونن.حالا یکی قوی تر و یکی ضعیف تره.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

Z0HRE

New member
حالم خیلی گرفتس بچه ها!یه مشکلی برام پیش اومده بود که نه میتونستم بیام اینجا نه درس بخونم!

سلام خوبی....خدا نکنه چی شده..

نکته ها ازین قراره ک اون چند نفری ک داوطلبن بعد از خوندن ی مبحثی ک قبلا تعیین میشه نکته هاشونو ب ی نفر(اونم از قبل تعیین میشه)میرستن و اون ی نفر نکته هارو میزنه رو هم...و برای همون چندنفری ک همکاری کردن میل میکنه

mohana

Well-known member

سلام عزیزم نماز و روزه تو هم قبول.. ان شالله مشکلت هرچه زودتر حل شه...
منتظریم زودی برگردی و خوب خوب درستو بخونی عزیزم:28:

سلام دوباره
دوستان شما از کی شرو کردید؟ مطالعه گروهی دارید؟ ترم 7 علوم آز هستم .کارآموزیم مونده فقط ...گفتم اگه قسمت شه سال دیگه کنکور بدم (هماتو)...
شدیدا نیاز به کمک و راهنمایی شما دارم چون اصلا نمیدونم از کجا و چطوری شرو کنم.ممنون میشم جواب بدید

سلام دوباره
دوستان شما از کی شرو کردید؟ مطالعه گروهی دارید؟ ترم 7 علوم آز هستم .کارآموزیم مونده فقط ...گفتم اگه قسمت شه سال دیگه کنکور بدم (هماتو)...
شدیدا نیاز به کمک و راهنمایی شما دارم چون اصلا نمیدونم از کجا و چطوری شرو کنم.ممنون میشم جواب بدید

mohana

Well-known member
سلام دوباره

سلام خوش اومدین...
تو این تاپیک برنامه مطالعه گروهیمون رو گذاشتیم
http://olumpezeshki.ir/thread13520.html

sholeh.

New member
(Salam man hamun tazevarede hastm (khun shenasi
Chun font farsi nadashtm majbor shodam dobare sabtnam konm ba ye esme dg ...bbakhshid man khyli soal miporsam ... migm zabano shoma shoro nakardid? Baghyeye darsa ro bad az hemato mikhunid??

- - - Updated - - -

Chun font farsi nadashtm majbor shodam dobare sabtnam konm ba ye esme dg ...bbakhshid man khyli soal miporsam ... migm zabano shoma shoro nakardid? Baghyeye darsa ro bad az hemato mikhunid??

science girl

New member
امروز خون و زبان و ی کم ایمنی :smilies-azardl (181
چون تابستون ایمنی برداشتم گفتم یه باره بخونمش تموم شه

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member

سلام..برای زبان برنامه گروهی نداریم....
ایمنی و بانک خون بعد ماه رمضان و زیست و بیوشیمی رو هم ان شالله بعد یک دور تموم کردن هماتو شروع میکنیم

آخرین ویرایش:

Marjan_92

New member
من که از برنامه گروهی دیویدسون خیلی عقبم ایشالا به برنامه ی ایمنی و بانک خون خودمو میرسونم :dadad4:

science girl

New member
زبان و ایمنی و ی خرده خون!!! این فصل اول بدجور کند پیش میره...
التماس دعا

- - - Updated - - -

زبان و ایمنی و ی خرده خون!!! این فصل اول بدجور کند پیش میره...
التماس دعا

mohana

Well-known member
تا سر همولیز -اختلالات هموگلوبین
زبان هم یکمی خوندم :auizz3ffy9vla57584x

فردا باید خونده ها رو مرور کنم

mahabad

New member
سلام سلام بچه ها چطوره حال شما
خوب شد شمارو ديدم. به پاتوقمون رسيدم
پاتوق جاى درسه. بچه بايد نترسه.

در نبود من يک هفته چه بر سر تايپيک اومده تريلى تريلى خاک خورده
اصلا يکى از انگيزه هامم واسه خوندن هماتو همينه اگه من نخونم ميدونم دراينده ى نه چندان دور کشور دچار نبود هماتولوژىست ميشه....

آخرین ویرایش:

IL-2

Well-known member
سلام ...
فصل اول هنری امروز تموم شد ...
ولی راضی نیستم دوباره میخوام بخونمش ...

- - - Updated - - -

سلام ...
فصل اول هنری امروز تموم شد ...
ولی راضی نیستم دوباره میخوام بخونمش ...

بالا