# پاتوق هماتولوژی #

biology89

New member
همین کتابه؟من فقط پی دی افشو دارم عزیزم اصن اصلشو ندیدم نمیدونم ترجمش هم هست یانه
مرسی عزیزم.میخواستم بدونم اگه هست به جای اینکه پرینت کنیم بریم کتابشو بگیریم.حالا اگه بشه من میرم میگردم

biology89

New member
چه قد حال میده وقتی اینجایی میبینی بچه های دیگه هم چراغشون سبزه:25r30wi::ad54ad::(40):

شوکا88

New member
چه قد حال میده وقتی اینجایی میبینی بچه های دیگه هم چراغشون سبزه:25r30wi::ad54ad::(40):

ازنظرمن چیز خاصی نیس ک بخای پرینتش بگیری وقتی همه اینارو توو درسات میخونی بعدش این میش مث یه سرگرمی برات روقت حوصلت سررفت ازروش میخونی.

ولی اون کتاب قبلیه که گذاشتم اونم خیلی جالبته اونم میتونی برا وقتایی بیکارین ی نگابهش بندازین
خخ ارهد قیقا وقتی چراغ سبزمیبینی حس خوب میاد سریع میخونن نوشتتو

biology89

New member
ازنظرمن چیز خاصی نیس ک بخای پرینتش بگیری وقتی همه اینارو توو درسات میخونی بعدش این میش مث یه سرگرمی برات روقت حوصلت سررفت ازروش میخونی.

ولی اون کتاب قبلیه که گذاشتم اونم خیلی جالبته اونم میتونی برا وقتایی بیکارین ی نگابهش بندازین
خخ ارهد قیقا وقتی چراغ سبزمیبینی حس خوب میاد سریع میخونن نوشتتو
ممنون از راهنماییت عزیزم!:riz304:

mohana

Well-known member
همکارای عزیز سلام ....
برنامه ای ک نوشتم شروعش از 1 تیره... ولی تا آخر ماه رمضون خیلی سخت و فشرده نذاشتم تا با کیفیت درس خونده شه...
تقسیم بندی رو هم مبحثی نوشتم
هر روز یه بخشی از مطالعه تون رو به دوره اختصاص بدین

1 تیر تا 6 تیر
ارزیابی پایه ای خون و مغز استخوان

7 تیر تا 13 تیر
خون سازی

14 تیر تا 20 تیر
فصل اختلال اریتروسیت ها تا سر کم خونی اپلاستیک

21 تیر تا 27 تیر
تا سر همولیز-اهتلالات هموگلوبین

28 تیر تا 3 مرداد
تا سر تالاسمی های آلفا

4 مرداد تا 10 مرداد
تا پایان فصل اختلال اریتروسیت ها

خب دیگه این هفته ماه رمضون هم تموم شده مباحث به نسبتا سخت تر هم مونده برا این زمان... پس خوبه دیگه انرژی کافی داریم :)

11 مرداد تا 17 مرداد
فصل اختلال لکوسیتی تا سر اختلالات بدخیم اولیه لکوسیت ها

18 مرداد تا 24 مرداد
تا سر لوسمی میلوئیدی حاد

25 مرداد تا 31 مرداد
تا سر لنفوم خارج عقده ای ناحیه حاشیه ای سلول b

1 شهریور تا 7 شهریور
تا پایان فصل اختلال لکوسیتی

8 شهریور تا 14 شهریور
بررسی فلوسیتومتری بدخیمی خون ساز ( این هفته برنامه سبک گذاشتم تا با خیال راحت خونده ها دوره شن...)

15 شهریور تا 21 شهریور
انعقاد و فیبرینولیز

22 شهریور تا 28 شهریور
پلاکت های خون و بیماری فون ویلبراند

29 شهریور تا 4 مهر
کل فصل رویکرد آزمایشگاهی به خطرات ترومبوتیک و فصل درمان آنتی ترومبیک تا سر هپارین

5 مهر تا 15 مهر
پایان فصل درمان آنتی ترومبیک و کل فصل تشخیص مولکولی بدخیمی های خون ساز

دور اول بانک خون هم از گل افشان خونده شه خییییلی بهتره... چون روون توضیح داده... از بعد ماه مبارک اگه بانک خون شروع شه خیلی خوبه...

دوباره تکرار کنم یادمون نره :)
هر روز هر مبحثی رو ک میخونین، خونده های روز قبل رو دوره کنین... من تا ی مدت این کارو انجام میدادم خیلی خوب بود بعد دیگه درگیری دانشگاه و بیمارستان باعث شد نتونم هر روز دوره کنم... این یکی از اشتباهاتم بود...

تجربه دوم : از نظرتون خط به خط هنری مهم باشه... نه اینکه بگین تا حالا از این مبحث سوال نیومده امسال هم نمیاد... کاری ک من کردم :| ینی برا بعضی سوالا کافی بود یک بار..فقط یک بار موقع خوندن بهشون توجه میکردم :|

هر مبحثی که براتون سخته، بدونین بار اول برای همه همینه... امیدتون رو از دست ندین... ان شالله همگی موفق باشین...:a2d3:

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
مهنایی براایمنی و زبان هم ک بخایم تابستون بخونیم کاش بابرنامه ای ک اینجابذاریم پیش بریم
نظرتون چیه بچه ها؟

ترتیب سر فصل کتاب ایمنی من با بقیه فرق میکنه شما هماهنگ شین با هم منم یه کاریش میکنم :)
برای من زبان تصمیم دارم تافل ، 504 ، رضازاده و لزگی رو بخونم

mahabad

New member
سلام مهنا خانم بابت برنامه متشکرم.
منم مثل شما برا زبان تافل و 504 و لزگى رو ميخونم اگه برنامه ى واسه اون داريد بگيد ممنون ميشم.
فقط چون شما تجربه داريد و برنامه م گذاشتيد يه سوال ؛اينجورى زبان و ايمنى و خون وبانک حون خونده ميشن ميمونه زيست و بيو اين دوتا فکر منو خيلى مشغول کردن با توجه به اينکه من پايه م ضعيفه و تا حالا مطالعه شون نکردم امکان داره با سرعت شما نتونم جلو بيام از اون طرفمم امتحانات ترم اخرم تو دي ماهه. پيشنهادتون واسه من چي هستش ؟؟ممنون ميشم راهنمايم کنيد تشکر

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
سلام مهنا خانم بابت برنامه متشکرم.
منم مثل شما برا زبان تافل و 504 و لزگى رو ميخونم اگه برنامه ى واسه اون داريد بگيد ممنون ميشم.
فقط چون شما تجربه داريد و برنامه م گذاشتيد يه سوال ؛اينجورى زبان و ايمنى و خون وبانک حون خونده ميشن ميمونه زيست و بيو اين دوتا فکر منو خيلى مشغول کردن با توجه به اينکه من پايه م ضعيفه و تا حالا مطالعه شون نکردم امکان داره با سرعت شما نتونم جلو بيام از اون طرفمم امتحانات ترم اخرم تو دي ماهه. پيشنهادتون واسه من چي هستش ؟؟ممنون ميشم راهنمايم کنيد تشکر

سلام خواهش میکنم...
برای زبان من تصمیم دارم اول تافل و لغات رضازاده رو تموم کنم بعد برم سراغ لزگی و 504
فعلا هر هفته 2 درس تافل + 4 صفحه از لغت رضازاده
ک تقریبا تا اواسط مهر تموم میشه
بعد هم برنامه لزگی دارم ک تا آخر اسفند طول میکشه... همراه با لزگی 504 رو هم باید خوند:ph34r-smiley: چقدم زیادن کتابا :|

راستشو بخواین جناب مهاباد من زیست و بیوشیمیم اصلا خوب نیس... امسال هم ک آماده نبودم... تو این مورد دوستان دیگه بهتر کمکمون میکنن...

شفق بانو

New member
سلام دووستان خوبم :riz304:
مهنا جان مرسی عزیزم بابت برنامه
اما من از 10 مرداد به بعد میتونم درسامو بخونم :ph34r-smiley:

biology89

New member
همکارای عزیز سلام ....
برنامه ای ک نوشتم شروعش از 1 تیره... ولی تا آخر ماه رمضون خیلی سخت و فشرده نذاشتم تا با کیفیت درس خونده شه...
تقسیم بندی رو هم مبحثی نوشتم
هر روز یه بخشی از مطالعه تون رو به دوره اختصاص بدین

1 تیر تا 6 تیر
ارزیابی پایه ای خون و مغز استخوان

7 تیر تا 13 تیر
خون سازی

14 تیر تا 20 تیر
فصل اختلال اریتروسیت ها تا سر کم خونی اپلاستیک

21 تیر تا 27 تیر
تا سر همولیز-اهتلالات هموگلوبین

28 تیر تا 3 مرداد
تا سر تالاسمی های آلفا

4 مرداد تا 10 مرداد
تا پایان فصل اختلال اریتروسیت ها

خب دیگه این هفته ماه رمضون هم تموم شده مباحث به نسبتا سخت تر هم مونده برا این زمان... پس خوبه دیگه انرژی کافی داریم :)

11 مرداد تا 17 مرداد
فصل اختلال لکوسیتی تا سر اختلالات بدخیم اولیه لکوسیت ها

18 مرداد تا 24 مرداد
تا سر لوسمی میلوئیدی حاد

25 مرداد تا 31 مرداد
تا سر لنفوم خارج عقده ای ناحیه حاشیه ای سلول b

1 شهریور تا 7 شهریور
تا پایان فصل اختلال لکوسیتی

8 شهریور تا 14 شهریور
بررسی فلوسیتومتری بدخیمی خون ساز ( این هفته برنامه سبک گذاشتم تا با خیال راحت خونده ها دوره شن...)

15 شهریور تا 21 شهریور
انعقاد و فیبرینولیز

22 شهریور تا 28 شهریور
پلاکت های خون و بیماری فون ویلبراند

29 شهریور تا 4 مهر
کل فصل رویکرد آزمایشگاهی به خطرات ترومبوتیک و فصل درمان آنتی ترومبیک تا سر هپارین

5 مهر تا 15 مهر
پایان فصل درمان آنتی ترومبیک و کل فصل تشخیص مولکولی بدخیمی های خون ساز

دور اول بانک خون هم از گل افشان خونده شه خییییلی بهتره... چون روون توضیح داده... از بعد ماه مبارک اگه بانک خون شروع شه خیلی خوبه...

دوباره تکرار کنم یادمون نره :)
هر روز هر مبحثی رو ک میخونین، خونده های روز قبل رو دوره کنین... من تا ی مدت این کارو انجام میدادم خیلی خوب بود بعد دیگه درگیری دانشگاه و بیمارستان باعث شد نتونم هر روز دوره کنم... این یکی از اشتباهاتم بود...

تجربه دوم : از نظرتون خط به خط هنری مهم باشه... نه اینکه بگین تا حالا از این مبحث سوال نیومده امسال هم نمیاد... کاری ک من کردم :| ینی برا بعضی سوالا کافی بود یک بار..فقط یک بار موقع خوندن بهشون توجه میکردم :|

هر مبحثی که براتون سخته، بدونین بار اول برای همه همینه... امیدتون رو از دست ندین... ان شالله همگی موفق باشین...:a2d3:
قربونت برم که اینقد برامون قشنگ برنامه ریزی کردی مهنا جونم:riz304::28:
اونوقت این برنامه شامل فصل 35و36و37و38 نمیشه وبعد از ماه رمضون باید شرو کنیم کتاب دکتر رو بخونیم برا این مباحث.درسته عزیزم؟
مرسی که تجربه هاتو در اختیار ما میذاری:28:

biology89

New member
فقط یه چیزی!منم تا 4تیر امتحان دارم!از هفته بعدش شرو میکنم:smiliess (12)::wacsmiley::sad:

محسن ن ک

New member
ی کتاب میخوام تست با پاسخ تشریحی هماتو..ترجیحا اینترنتی بشه خریدش حال ندارم برم کتافروشی :دی

mohana

Well-known member
قربونت برم که اینقد برامون قشنگ برنامه ریزی کردی مهنا جونم
اونوقت این برنامه شامل فصل 35و36و37و38 نمیشه وبعد از ماه رمضون باید شرو کنیم کتاب دکتر رو بخونیم برا این مباحث.درسته عزیزم؟
مرسی که تجربه هاتو در اختیار ما میذاری

خواهش میکنم بیو جونم...:28:
بله از بعد ماه رمضون بانک خون رو شروع کنیم خیلی خوبه...
چون کتاب گل افشان روون تر نوشته برا همین دور اول رو از این کتاب بخونیم ولی برای دور دوم این مباحث بانک خون رو از هنری میخونیم...

بچه ها اینم کتاباش خوبه
پورتال سازمان انتقال خون ايران

مهنا یه نگاه ب کتاب گرو خونیش بنداز
ممنون شوکایی... سرعت نت پایینه فقط چند صفحه اولش اومد... از جدول شماره 1 خیلی خوشم اومد... خیلی لطف کردی :thanks:

شفق جان طوری نیس میرسی به برنامه :smilies-azardl (113
بیو شما هم امتحانتو بده بعد با خیال راحت برا کنکور شروع میکنی ان شالله :a2d3:

آخرین ویرایش:
بالا