پاتوق بچه های بیوشیمی

famous_sh

New member
سلام
تبریک به نظرم بین اصفهان یا شیراز یکدوم انتخاب کن
بله معتبره تازه از نوع بین المللش
ببین کدوم برات راحت تره رفت امد کنی

ممنون دوست خوبم... شيراز اسمم در نيومده. ..بين اصفهان و مشهد كدوم رو انتخاب كنم با ذكر دليل لطفا....ممنون

BBT

New member
ممنون دوست خوبم... شيراز اسمم در نيومده. ..بين اصفهان و مشهد كدوم رو انتخاب كنم با ذكر دليل لطفا....ممنون

راستش تو دانشگاه های روزانه اش که اصفهان خیلی بهتره از مشهد
فکر کنم بین الملل هم همینطور باشه
به شما هم که نزدیکتره

setareh58

New member
سلااااااااااااااام.بچه هااااااااااا خوبین؟جمعتون جمع گلتون کمه.
بین الملل ایران وبهشتی قبول شدم.(ماشالا چشم نخورم با این همه نبوغی که در منه)
ولی بخاطر هزینه هاش نرفتم.دیدم هر شبم برم سرقت شهریه اش جور نمیشه:ph34r-smiley:.هییییییییییییییییی کاش شهرستان میتونستم بزنم.
وااااااااااااااااااای چقد حرف زدم.

:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

setareh58

New member
كسى ميدونه از دوستان كه بيوشيمى مشهد يا اصفهان يا شيراز كدوم قويتره?من بين الملل اين 3تا با شهيد بهشتى قبول شدم.تهران رو نرفتم.بين اين 3تا بترتيب كدوم بهتر هستند چون بين الملل قبول شدم.حداقل بدونم پولم رو بيرون نريختم.

درضمن مدرك بين الملل معتبر هست?

راستی فاموس جان فکر کنم کلاسای بین الملل بهشتی ورامین تشکیل میشه البته خبرشو خوندم بازم از دانشگاه بپرس:sarma:

melinaa

New member
بچه ها میکروب پزشکی یا ژنتیک پزشکی؟؟؟؟؟با دلیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟mrc

konjkave

New member
سلااااااااااااااام به همگی.کیا حاضرن دستا بالا.
سعیده جان ما که رفتیم واسه سال بعد زیاد نمیرسم بیاد،فقط بعضی شبا که احتمالا در آینده کمتر هم میشه.هییییییییییییییی:dadad4:

famous_sh

New member
راستش تو دانشگاه های روزانه اش که اصفهان خیلی بهتره از مشهد
فکر کنم بین الملل هم همینطور باشه
به شما هم که نزدیکتره

ممنون دوست خوبم.ببينم قسمتم چى هست.اخه مشكل اينجاست اصفهان و مشهد هر دوتاشون سال اول بين الملل دانشجو ميگيره.مسلما به ضرر ماست

konjkave

New member
سلام
خب نبوغه دیگه
منم میومدم با هم میفرتیم دزدی
اکاشل نداره سعیده این سری حبران میکنی :auizz3ffy9vla57584x

نه بابا شما بی تجربه این همون شب اول دستگیر میشدیم.
باوشع همچین سال دیگه بزنم تو گوش رتبه یک که نفهمه از کجا خورده:25r30wi:

fatalist

New member
سلااااااااااااااام به همگی.کیا حاضرن دستا بالا.
سعیده جان ما که رفتیم واسه سال بعد زیاد نمیرسم بیاد،فقط بعضی شبا که احتمالا در آینده کمتر هم میشه.هییییییییییییییی:dadad4:
عزیزم من میدونم که سال دیگه یکی از رتبه های برتر هستی واست آرزوی بهترین ها رو دارم فقط یادت باشه واسه من یه پولی بدزد خرجم رفته بالا

konjkave

New member
عزیزم من میدونم که سال دیگه یکی از رتبه های برتر هستی واست آرزوی بهترین ها رو دارم فقط یادت باشه واسه من یه پولی بدزد خرجم رفته بالا

مرسییییییییییییییییی ایشالا.حالا چقد کارت راه میندازه؟:ph34r-smiley:رودرباسی نکن.بگما باید فکر مخارج بهار،داراب،رومن،رییس وبقیه هم باشی:65d6a5d6s:

konjkave

New member
چی شده بهار جونم.نبینم ناراحتی.راستی سرگیجه ات خوب شد؟؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7

kiana

New member
دوستان کی ج.ز.وه بیوشیمی دکتر احسا.نی رو داره؟ یا می دونه که از کجا میشه تهیه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروریه. :rose:

بالا