پاتوق بچه های بیوشیمی

konjkave

New member
وااااااااااااااااااا سعیده من چمه مگه ؟خب چون من هستم اوضاع اینجا خوبه دیگه گلم
تو هم تاج سری .خخخخخخخخخخ

شما چیزیت نیست ولی بی بی گفت تو جانشین منی زمانی که تو افق بودیم دلم شکست:65d6a5d6s:حالا که میگی تاج سرم اشکام پاک میکنم تیکه های دلمم با چسب قطره ای وصل میکنم بهم:thanks:

BBT

New member
02-ax-asheghane.jpg

bahar9368

New member
شما چیزیت نیست ولی بی بی گفت تو جانشین منی زمانی که تو افق بودیم دلم شکست:65d6a5d6s:حالا که میگی تاج سرم اشکام پاک میکنم تیکه های دلمم با چسب قطره ای وصل میکنم بهم:thanks:

سعیده اگه نمیچسبوندیشون عذاب وجدان میگرفتم شدید .می
دونی که چقد حساس و احساسی ام :28:

konjkave

New member
چه عسک قشنگی.خیلی نازن.
میدونم بهار واسه همین میگم تو روحیه جانشین شدن نداری آدم حساس این شغلا به دردش نمیخوره:p7977cujr38iyymsu8:

konjkave

New member
چه عسک قشنگی.خیلی نازن.
میدونم بهار واسه همین میگم تو روحیه جانشین شدن نداری آدم حساس این شغلا به دردش نمیخوره:p7977cujr38iyymsu8:

bahar9368

New member
چه عسک قشنگی.خیلی نازن.

سعیده جونم انگار جنبه مدارا کردنو نداری گلم
خواستم اول کاری خشونت به خرج ندم اما خودت نمیخای.اون بهارو ندیدی هنوز.:a2d3:

BBT

New member
برای زندگی کردن دو راه وجود دارد. یکی اینکه گویی هیچ معجزه ای وجود ندارد و دیگری اینکه گویی همه چیز یک معجزه است

konjkave

New member
بی بی زود باش پست بهارو ازش بگیر وگرنه اینجا کودتا میشه.اینجوری نمیشه هر کی اومد یه پست بهش بدی.گلاب فتال لیلی داش محسن هارپر داراب اپیدم و بقیه دوستان خواهش میکنم از من حمایت کنید من حامی حقوق همتون هستم

BBT

New member
بی بی زود باش پست بهارو ازش بگیر وگرنه اینجا کودتا میشه.اینجوری نمیشه هر کی اومد یه پست بهش بدی.گلاب فتال لیلی داش محسن هارپر داراب اپیدم و بقیه دوستان خواهش میکنم از من حمایت کنید من حامی حقوق همتون هستم

سعیده ببین میتونی اتیش خاموش شده رو دوباره روشن کنی
خواب نداری مگه
بهار بیا اینجا قفل کن بریم

konjkave

New member
:p7977cujr38iyymsu8:من تا سحر بیدارم بعد میخوابم تازشم اینا دلیل نمیشه باید به منو هارپر هم پست چون مام دیشب کودتا کردیم:p7977cujr38iyymsu8:

BBT

New member
:p7977cujr38iyymsu8:من تا سحر بیدارم بعد میخوابم تازشم اینا دلیل نمیشه باید به منو هارپر هم پست چون مام دیشب کودتا کردیم:p7977cujr38iyymsu8:

خب باشه شما درخواستتو مکتوب بده
بعد فردا مراحل اداریش طی شد بهتون اطلاع میدیم

bahar9368

New member
دیگه وقت پر کردن در پاتقه .سعیده فردا ساعت اداری بیا گلم .التماس دعا :rose:

konjkave

New member
باشه تا فردا فکرام میکنم درخواستم مینویسم میارم ولی ساعتای غیر اداری میام:4d564ad6:
تا فردا شب بای بای

konjkave

New member
باشه تا فردا فکرام میکنم درخواستم مینویسم میارم ولی ساعتای غیر اداری میام:4d564ad6:
تا فردا شب بای بای

fatalist

New member
نامردا دیشب بدون من چیکارا که نکردین . منم پست میخوام:smilies-azardl (12):14:

darab

New member
سلام دوستان خوبم. آیه امروز

مَا يَفْتَحِ اللَّهُ لِلنَّاسِ مِن رَّحْمَةٍ فَلَا مُمْسِكَ لَهَا وَمَا يُمْسِكْ فَلَا مُرْسِلَ لَهُ مِن بَعْدِهِ وَهُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ ﴿۲﴾

دری را که خداوند از رحمت به روی کسی بگشاید احدی نمی تواند ببندد و دری را که او ببندد کسی را توان گشودنش نیست و او شکست ناپذیر سنجیده کار است

darab

New member
بچه ها هر کس به این آیه ایمان داشته باشه مطمئنا در زندگی هیچ استرس و نگرانی نداره. چون اگه آدم برای یک هدف درست تمام تلاشش رو بکنه و نتیجه رو به خدا واگذار کنه حتی اگه اگه تمام دنیا مقابل آدم بایستن باز هم به هدف میرسیم و هیچ کس نمیتونه مانع خداوند حکیم بشه

بالا