پاتوق بچه های بیوشیمی

BBT

New member
همین یه بارشم غنیمته.با این گرونی دیگه از این چیزا گیرمون نمیاد:25r30wi:من دوست دارم سر از هر چیزی در بیارم منظورم بیشتر مسائل علمی.خیلی دلم میخواد از هر علمی سر رشته پیدا کنم. از تعمیر ماشین گرفته تا مسائل اقتصادی و سیاسی دوست دارم ازشون سر دربیارم این حسمم هر روز بیشتر میشه واسه همین اسمم گذاشتم کنجکاو

پس الان همه فن حریفی کنجکاو

majede

New member
لیلی.. کنجکاو..رمان سلام خوبین ؟؟؟
واای چه خوب شد دوره همیم

BBT

New member
منم از بستنی رومن میخوااااااااااااااااااااااام

اینم یه بستنی مخصوص برای مهمون تازه از سفر رسیده مون
2432.jpg

leylii

New member
لیلی.. کنجکاو..رمان سلام خوبین ؟؟؟
واای چه خوب شد دوره همیم

سلام ماجده جون آره والا باید دست بی بی تی و طلا گرفت بابت این تایپیک
بی بی تی دوست داریم بی بی تی دوست داریم ....ههووووووووووووووووووووووووو:smiliess (8)::smiliess (8):

konjkave

New member
سلام گلاب خوبییییییییییییییییی؟کجا بودی دلم واسته یه ذره شده بود.:ad54ad:خیلی خوشحالم که اومدی از قبل میگفتی گوسفندی چیزی جلو پات قربونی کنیم.

BBT

New member
بچه ها دوستان اعتراض کردن گفتن بستنی نذارین شاید روزه باشن دلشون بخواد :tonguesmiley:

گلاب

New member
همین یه بارشم غنیمته.با این گرونی دیگه از این چیزا گیرمون نمیاد:25r30wi:من دوست دارم سر از هر چیزی در بیارم منظورم بیشتر مسائل علمی.خیلی دلم میخواد از هر علمی سر رشته پیدا کنم. از تعمیر ماشین گرفته تا مسائل اقتصادی و سیاسی دوست دارم ازشون سر دربیارم این حسمم هر روز بیشتر میشه واسه همین اسمم گذاشتم کنجکاو

کنجکاو اونوخ منم این جوریماااااااا ولی تو خونه به من میگن فوضول خخخخخخخخخخخخخخخخ

میگن عاخه به تو چه؟ تو باید از هر چیزی سر دربیاری؟ :25r30wi:

majede

New member
سلام ماجده جون.مرسی تو خوبی؟

سلام مرسی عزیزم :riz304:
سلام ماجده جون آره والا باید دست بی بی تی و طلا گرفت بابت این تایپیک
بی بی تی دوست داریم بی بی تی دوست داریم ....ههووووووووووووووووووووووووو:smiliess (8)::smiliess (8):

اره دیگه ناصر طفلک ناهارشم 2 دیقه ای خوردو اومد سره پستش:4d564ad6:

بالا