وبلاگ آشپزی من

nanaz

New member
وااااااااااااااااااااااااااااااااای ماشالله .آفرین . چندی هنرمندی ها ....:rose:

bioshimi93

New member
آفرین مامان متین برام خیلی جالبه وبلاگ حرفه ای و زیبایی دارین.

Boloor

New member
سلام . این وبلاگ منه . ایده های پاپریکا

کارای خودمه
منتظر پیشنهاد و نظر و انتقاداتون هستم !

وبلاگتون بسیار زیباست, معلومه که خانم خیلی با سلیقه و هنرمندی هستید, آفرین به شما.
واقعا خوش به حالتون, کاش منم مثل شما بودم, این کارهارو خیلی دوست دارم ولی همش به خاطر درس و کنکور... :sad:

mohana

Well-known member
خیلی عالیه.......
تبریک میگم سلیقه تون فوق العاده س
:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: veterner
خواهش میکنم بچه ها جون . نظر لطفتونه
من که اینا رو یه شبه درست نکردم ... مطمئنا شما هم میتونین . سوالی هم دارین تو قسمت نظرات بنویسین

am-ml

New member
از مامان متین خیلی خیلی تشکر می کنم ،راستش خیلی دوست داشتم که مطالبی که اینجا گذاشته میشه ،بجای کپی از سایت ها و ... حاصل تجربه و دستپخت خود بچه ها باشه ،که کسایی که از روی دستورش هزینه میکنن و چیزی رو درست می کنن ،اگه اونجوری که باید نشد ،بتونن بیان سوال بپرسن و نتیجه بگیرن.
از مامان متین خواهش می کنم ،اینجا رو چک کنن و جواب سوالات دوستان رو بدن.

دوستای گلم لطفا اینجا فقط در مورد دستور غذاهای وبلاگ سوال پرسیده شود و تشکر رو با لایک کردن یا امتیاز دادن انجام بدین.

سلام مدیر عزیز . ممنون اطلاع دادین بهم .
بچه ها هر سوالی داشتین بپرسین . سعی میکنم عکس و دستور ها رو از وبلاگ کپی کنم اینجا !:riz513:

STRUCTURE 66

New member
اون میوه خشک ( چیپس میوه ) !!! چی میخواد؟؟ خاصیتش نمیره وقتی خشک میشه ؟ خوشمزه است ؟

سلام . همونطور که دوستمون گفتن خاصیت داره . نگفتیم که جایگزین میوه خیس کنید ! ولی به هر حال یه تنقلات سالمه . خصوصا برای بچه ها.
میوه ها رو میشورم و نازک اسلایس میکنم. روی شوفاژ گذاشتم خشک شد.زیرش هم دستمال پارچه ای . معمولا 24 تا 72 ساعته بستگی به میوه داره ....خشک میشن
اون میوه خشک ( چیپس میوه ) !!! چی میخواد؟؟ خاصیتش نمیره وقتی خشک میشه ؟ خوشمزه است ؟

Boloor

New member
مامان متین من کیک مرغ که توی وبلاگتون آموزش داده بودید را درست کردم و واقعا خوشمزه شد, دستتون درد نکنه.
من خودم کلا تنوع توی غذاها را دوست دارم و غذاهای جدید برام دلنشین تر از غذاهایی هستن که به صورت روتین مصرف میشن.
اگه میشه غذاهای جدید را هم بیشتر توی وبلاگتون یاد بدید با همون توضیحات ساده و آسون, مرسی.
بازم دستت درد نکنه عزیزم. :riz304:

nadiap

New member
واییی سلام خوبیدددد؟؟؟
مامان متینننن خیلیییی با سلیقه ایددد
منظکرررر
من همه ی دستورات را یادداشت کزدمممم
مرسییییییییییییییییییییی

بالا