ه الکترونیکی سازمان ملل اعلام کرد: تبریز توسعه یافته ترین و زیباترین شهر ایران است

skafild

New member
كلانشهر تبریز طی تحقیق و ارزیابی انجام شده توسط سازمان ملل متحد به عنوان بهترین شهر برای زندگی در ایران شناخته شده است. به گزارش سایت آذری ها به نقل از "رنکو پدیا" و مجله اینترنتی UN تبریز پیش از شهرهای تهران،اصفهان، شیراز ، قم ، ارومیه ، مشهد در صدر بهترین شهرهای ایران قرار گرفته است.
معیار های در نظر گرفته شده برای ارزیابی شهرهای ایران در این رتبه بندی عبارتند از:ساختمانهای مدرن و زیبای فراوان،خطوط هواپیمایی پیشرفته، طبیعت زیبا و بكر، غذا های لذیذ، مساجد زیبا، ابنیه های تاریخی و..... در نظر گرفته شده اند. همچنین سازمان بهداشت جهانی تبریز را به عنوان بهداشتی ترین شهر ایران معرفی کرده است. تبریز در جذب سرمایه های داخلی و خارجی تبریز رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است، بنا به گزارش دبیرخانه کارگروه تخصصی سرمایه*گذاری کلان*شهرها، شهرداری تبریز توانسته است با جذب 3635 میلیارد تومان سرمایه*گذاری غیردولتی در پروژه*های عمرانی و خدماتی شهری در میان هشت کلان شهر کشور، گامی اساسی در اجرای اصل 44 بردارد.

منبع مطلب Rankopedia: Best City in Iran

شفيع

New member
[سايت رو ديدم به ترتيب زيابترين شهرهاي ايران شامل:
1-تبريز
2-اروميه
3-تهران
4-شيراز
5-اصفهان
6-رشت
و
...

pariya

New member
دقیقا..منم با دوستان موافقم.شهر بسیار زیبا و فوق العاده هم غنی از نظر علمی و دانشگاهی و اساتید بسیار مجرب هست..

amirreza

New member
من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟منم عاشق تبریزو

آبرسانو ولیعصر و خوابگاهشم..............

pariya

New member
من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟منم عاشق تبریزو

آبرسانو ولیعصر و خوابگاهشم..............
پس اینجا دوستداران تبریز جمع شدن...
من که بیشتر کتابفروشیه فروزش رو دوست داشتم با اینکه کتابای رشته مارو کامل نداره ولی ادم از گشتن اونجا سیر نمیشه........

amirreza

New member
من علامه و در فنی و بیشتر دوست دارم من کلی اونجا خاطره دارم............:28:

merinos

New member
تبریز واقعا شهر زیبایی هستش...به قول دوستمون آبرسان و ولیعصرو شهرک رشدیه و منزل شهریارو.... هرچی بگم بازم کمه:auizz3ffy9vla57584x

saeedms

New member
وقتي سخن از تبريز مي رود؛ قلم و انديشه نيز در وصف آن عاجز مي نمايد. آري اينجا تبريز است، شهري به قدمت تاريخ و استواري ارك عليشاه، به سرخي عينالي و به كبودي گوي مچيد.

saeedms

New member
ایگید اوغلان ائلین آتماز! دوستو نامتلره ساتماز! غوربت ئولکه بهشت اولسا! وطن تورپاغئنا چاتماز! ائل بیلیر کی سن منیم سن! یوردوم یوام مسکنیم سن! آنا دوغما وطنیم سن! آذربایجان، آذربایجان! یاشا، یاشا آذربایجان!

بالا