هر چه می خواهد دل تنگت بگو... ( علوم آزمایشگاهی)

The Guy

Well-known member
سلام دوستان علوم آز عزیز
خوبی دگای ؟ :)
میگم این قانون ممنوعیت گذراندن طرح با ارشد توی دفترچه اومده. و روزی که من واسه ثبت نام ارشد رفته بودم ی تعهد گرفتن مبنی براینکه همزمان با ارشد کار نکنیم دیگه چه برسه به طرح. یادمه خب اونجا اکثرا کارمند بودن همه گفتن ما امضا نمی کنیم اونام گفتن نه نترسید این تعهد فقط واسه اینه که کار باعث نشه به درستون لطمه بزنه!! :/ دیگه همه امضا کردن......الانم من که می بینم هرکی دوس داشته همزمان با ارشد هم طرحشو شروع کرده یا کسایی که توقف زدن ادامه دادن . وکسی هم ندیدم اتفاقی براش بیوفته . ی قانون مزخرفه که هیچ پیگیری ای نداره. چن ساله که این قانون هست ولی این روال داره ادامه پیدا میکنه ............:65d6a5d6s:

سلام سرپرستار هبه عزیز
قربانت تو چطوری؟
کلا سر تا پای این قانون طرح مسخره است. البته خود طرح به نظرم خیلی مفیده.
اینطوری که گفتی پس مشکل نداره. ولی باز هرکسی هم میخواد این کارا رو کنه باید با چشم باز بره جلو.

ما پسرایی که سربازی نرفتیم هم اصلا نمیتونیم بریم طرح... :(
دخترا همه میرن سرکار و طرح تجربه کسب میکنن، ما باید دنبال کارای اعزاممون باشیم....

آخرین ویرایش:

Daniel Zamiri

New member
در کل در بین طرح می شه ارشد خوند بدون لغو طرح برای خانوم ها
برای آقایون هم قانونی است اگه ارشد قبول بشن می تونن توقف از سربازی بگیرند و درس بخونند(البته فقط یکبار در سربازی )

negin ka

New member
سلام
بچه ها سوال منم همینه ...
من امسال دانشجوی سال اخر بودم کنکور ارشد شرکت کردم.یعنی دیگه تا طرحم تموم نشه نمیتونم شرکت کنم؟؟
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا...

میتونید شرکت کنید باین حرفا گوش ندین بابا......

ارشد 94

New member
به نام خدا
بچه های علوم آزمایشگاهی! ما برای قانون طرح اجباری و اینکه با این قانون جلوی بچه های علوم آز برای شرکت توی کنکور ارشد گرفته میشه ،همین طور برای امتحان امسال و تعداد سوالات نامعقول برای درسای اختصاصی هر رشته داریم اعتراض می کنیم، ، تا حالا خیلی ها به ما ملحق شدند و نامه های اعتراضی تهیه شده رو امضا کردن ولی مطمئنا کمه و به امضاهای بیشتری برای تغییر دادنش نیاز داریم، طی هفته ی آتی هم قراره جلوی وزارت بهداشت یا جلوی دانشگاه تهران تحصن کنیم .ازتون میخوام که برای خودتونم که شده بهمون ملحق بشید و نذارید بیشتر از این حق بچه های علوم آزمایشگاهی ضایع بشه.
در ضمن این قانون طرح اجباری و اینکه نتونیم کنکور بدیم اولش سال 1389 تصویب شده بود ولی چون اون موقع بچه ها اعتراض کردن برداشته شد پس اگه ذره ای به دستیابی به حقوق مسلم خودتون توجه دارید کمکمون کنید. کسی غیر از خودتون به فکر شما نیست .
حق گرفتنیه نه دادنی...

لینک اعتراض دانشجویان در سال 1389
اعتراض دانشجویان به وزیر بهداشت +عکس - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK

لینک تصویر نامه ها ی اعتراضی1394
ETERAZ - Shared photo album - PhotoBox

لینک تصاویر امضای شرکت کنندگان در اعترلض1394
ETERAZ - Shared photo album - PhotoBox

سلام بچه ها من رشته اتاق عمل هستم ماهم طرحمون اجباریه والان تازه فارغ التحصیل شدم ولی هنوز طرحم شروع نشده
وامسال هم ارشد شرکت کردم ولی قبول نشدم
وبا این اوصاف که هنوزطرحم شروع نشده وتا وقتی هم که طرح تموم نشده نمیشه ارشد شرکت کرد یعنی ۲سال دیگه هم نمیتونم شرکت کنم و۳سال دیگه باید ارشدکنکوربدم
بچه ها واقعا این قانون مسخره وبی انصافیه توروخدا بیایین یه کاری بکنیم
باید اعتراض کنیم اونم خیلی قاطع
آخه خداییش تا ۳سال دیگه انگیزه ای واسه آدم میمونه؟؟؟؟؟:14::14::14::14:

بالا