هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

biosta

Well-known member
خدارا داری ، منم که به شما و دیگر دوستان ترم اولی کمک می کنم
غمت نباشه

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

ساغري

New member
خدارا داری ، منم که به شما و دیگر دوستان ترم اولی کمک می کنم
غمت نباشه

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آقاي كياني انشالله در همه مراحل زندگيتون موفق باشيد مطالبي كه در امضا و تاپيك پيرامون دانشجويان آمارزيستي گذاشتيد خيلي مفيده.ممنون بابت وقتهايي كه در انجمن ميزاريد.

parasto0o

New member
چه انجمن سوت و کوری!!!!! ترم اولی ها یعنی انقد درس دارن اونم هفته اول مهر که نمیان؟؟؟؟؟خدا بعدشو به خیر کنه....یا شایدم من زیادی بیکارم!!!!!

sungirl0077

New member
سلام عزیزم
منم مشغله ام زیاد شده و کمتر وقت ازاد دارم...کابوسم فعلا زبان شده که فکرنکنم با مشغله این ترمم برسم برم زبان
نگران حال مامانم هم کم و بیش هستم اصلا وقت نمیکنم زیاد برم خونه
اصفهان که کلا سخت گیر هستن:28: ولی تو از پسش راحت برمیای
امیدوارم تو هم موفق باشی، منم دلم تنگ شده بود اما اصلا فرصت سرزدن به سایت رو هم نداشتم واسه پست گذاشتن

موفق باشی عزیزم
دقیقا متاسفانه من هم خیلی درگیرم

ساغري

New member
چه انجمن سوت و کوری!!!!! ترم اولی ها یعنی انقد درس دارن اونم هفته اول مهر که نمیان؟؟؟؟؟خدا بعدشو به خیر کنه....یا شایدم من زیادی بیکارم!!!!!

ترم اول كه استاداي ما گربه رو دم حجله كشتن،هرچي درس هست دانشجوا بايد ارائه بدن نذاشتن ترم دوم بشه يه ذره به محيط عادت كنيم.

- - - Updated - - -

ترم اول كه استاداي ما گربه رو دم حجله كشتن،هرچي درس هست دانشجوا بايد ارائه بدن نذاشتن ترم دوم بشه يه ذره به محيط عادت كنيم.

parasto0o

New member

- - - Updated - - -

این طوری به نفع خود دانشجو هست....من این رو ترجیح میدم..چون تو این شرایطه که دانشجویی که متفاوته معلوم میشه :)

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

این طوری به نفع خود دانشجو هست....من این رو ترجیح میدم..چون تو این شرایطه که دانشجویی که متفاوته معلوم میشه :)

ساغري

New member
سربلندی ابراهیم، آرامش اسماعیل،
امیدواری هاجر، عطرعرفه و برکت
عید قربان را برای شما ارزومندم
زندگیتان به زیبایی گلستان ابراهیم و پاکی چشمه زمزم
عید سعید قربان مبارك باد.

Nrf

New member
دوستان من تازه وارد هستم یه سوال خیلی مهم دارم لطفا راهنمایی کنید من رشته دبیرستانم انسانی بود لیسانس اقتصاد بازرگانی گرفتم ولی عاشق تربیت بدنی هستم ارشد قبول شدم ولی من اصلا درس های شیمی فیزیک بیوشیمی و...را در دبیرستان رشته انسانی نخواندم آیا به مشکل بر میخورم آیا بخونم یا کنکور کارشناسی بدم تربیت بدنی یا اینکه بی خیال تربیت بدنی بشم و رشته های مرتبط رو بخونم لطفا راهنمایی کنید

biosta

Well-known member
ارشد کجا و چه رشته ای قبول شدی
تربیت بدنی را دوست داری، چرا دوست داری ؟
رزومه ورزشی ات چیه ؟

کرهانی

New member
سلام بچه ها:rose:
واقعا چه زود یکسال کنکور گذشت
چقدر استرس...چقدر انتظار...
نزدیک یکسال رو شاید بیشتر از خانواده ام با شما بودم

خوشحال میشم بیاید تاپیک زیر و نظراتتون رو راجبم بگید:28:...سوژه این هفته تاپیک منم

http://olumpezeshki.ir/thread14662.html#post559926

mw.ashel

New member
به امید یه زندگی پر از عشق. . .

هر از گــــــــــــــاهی،

با خواهرت ،
شوخی کن،
دستش بنداز،
بغلش کن،
برو پشت در قایم شو و بترسونش.

داداشتو ،
محکم بزن به سَر شونش،
هواشو داشته باش.

مامانتو ،
قلقلک بده تا از خنده نتونه حرف بزنه،
کاری کن پیش دوستاش پُزتو بده،
کیف کنه از داشتنت.

باباتو ،
بغل کن،
چاییشو تو بده دستش،
بگو برات از تجربه هاش بگه،
بشین پای حرفش،
درد دلش !!!

دوستت،
اگه تنهاست،
اگه غم داره تو دلش،
اگه میبینی زل زده به مانیتورش و هر از گاهی میخنده،
از اون تلخاش،
تو هواشو داشته باش،
تو تنهاش نذار...

همسرت رو بغل کن بهش بگو چقدر دوستش داری،
اگه از دستش دلگیری به این فکر کن که اون توی تمام ادمای دنیا تو رو برای ادامه زندگی انتخاب کرده،
پس ببوسش و ازش تشکر کن...

باور کن،
روزی هــــــــــــــزار بار میمیره،
کسی که فکر میکنه برای کسی مهم نیست...

هوایِ همو داشته باشیم،
شاید بهـــــــــــتر بشه
شاید یه روز دیگه وقت نباشه 'اون شخص نباشه 'دیدنش آرزوت بشه!وقت کمه !زندگی کوتاست....

biosta

Well-known member
متوجه منظورتان هستم خانم
دیگر آمده اید دوره ی تحصیلات تکمیلی
باید با دوره ی لیسانس تفاوت هایی داشته باشد
اما جای نگرانی نیست
همین که قبول شده اید نشان می دهد اگر مقداری وقت بگذارید به خوبی از عهده ی دروس برخواهید آمد

:rose:

sungirl0077

New member
متوجه منظورتان هستم خانم
دیگر آمده اید دوره ی تحصیلات تکمیلی
باید با دوره ی لیسانس تفاوت هایی داشته باشد
اما جای نگرانی نیست
همین که قبول شده اید نشان می دهد اگر مقداری وقت بگذارید به خوبی از عهده ی دروس برخواهید آمد

:rose:

بله درست میفرمایید
ولی دوره لیسانس رو ترجیح مدادم!!!
شاید هم بخاطر اینه که تنهام و دوست صمیمی ندارم
اینجا تعداد دوستام بیشتره تا داخل دانشگاه! :/

بالا