[نظرسنجی] نتیجه بازی ایران و عراق؟

نتیجه بازی ایران و عراق را چند چند پیش بینی می کنید؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

alireza-ja

New member
من فقط کشته مرده پیش بینی پنجعلی در بین دو نیمه هستم:

من پیش بینی میکنم که در نیمه دوم اتفاق خاصی روی نمیده و ایران بازی رو میبره. پیش بینی سال به این میگن.

lidalida

New member
خوبه ندیدم درخوابه شیرین بودم:smiliess (9)::p:)) شنیدم باختیم چه بد :( انشالله توبازیهای دیگه پیروزمیدان میشه*

12500

Member
دیگه از خجالت چی میشه گفت :New (6):.......... اینم بازی بود:65d6a5d6s:

love virology

New member
مهم نیست که بابا کشور دوست و برادر عراق اومد بالا اصلا هیچ اتفاقی نیوفتاده برید با خیالت راحت استراحت کنید و شادی بکنید/

دلی پر زدرد دارم دریغا جایی نمی یابم که فریاد زنم / سکوت سرشار از درد است....

alireza-ja

New member
مهم نیست که بابا کشور دوست و برادر عراق اومد بالا اصلا هیچ اتفاقی نیوفتاده برید با خیالت راحت استراحت کنید و شادی بکنید/

دلی پر زدرد دارم دریغا جایی نمی یابم که فریاد زنم / سکوت سرشار از درد است....

اصلا از وقتی که ویزای عراق رو برداشتن دیگه ایران و عراق نداریم فرض کنید تیم ایران "ب" صعود کرده.

کلا از این بیشتر هم انتظار نمیرفت.

love virology

New member

اصلا از وقتی که ویزای عراق رو برداشتن دیگه ایران و عراق نداریم فرض کنید تیم ایران "ب" صعود کرده.

کلا از این بیشتر هم انتظار نمیرفت.

هیچکس مثل من از عراقی ها بدش نمیاد / جنگ نبودین جنوبی نیستین جنگ زده نبودین از هرچی عراقی متنفرم چه خوبش چه بدش / حالا هرکس هر جور خاست برداشت کنه

a_67

New member
باوشه، یه دستگاه پراید جایزه نفر اول، خوبه؟؟ :idea_majidonline:
حالا که اینطوری شد فک نکنم پراید نصیب کسی بشه حداقل تایرا و پیچ و مهره هاشو که دیگه میشه بین شرکت کننده ها تقسیم کرد؟ نمیشه؟
(ههههههه)

diseases

Well-known member
هیچکس مثل من از عراقی ها بدش نمیاد / جنگ نبودین جنوبی نیستین جنگ زده نبودین از هرچی عراقی متنفرم چه خوبش چه بدش / حالا هرکس هر جور خاست برداشت کنه

حق داری داداش...
... حق داری

البته چون جنبه برد رو نداریم (منظورم صدا و سیمای محترمه !!!) همون بهتر که ...

Ana67

New member
امارت ژاپن رو حذف کرد
............به هر چی کشور عربیه..........:thumbsdownsmileyani

love virology

New member
استرالیا امارات
کره جنوبی عراق

چه نیمه نهایی مسخره ایی / امیدوارم استرالیا قهرمان شه /

love virology

New member
اقدام عجیب ایرانی ها علیه ویلیامز

قضاوت سوال برانگيز داور استراليايي در ديدار ايران و عراق واکنش تند هواداران ايراني را در پي داشت.

به گزارش "ورزش سه"، بنیامین ویلیامز که با اخراج پولادی باعث ده نفره ایران شده بود با واکنش تند ایرانی ها در فضای مجازی روبرو شد.

هواداران تیم ملی که به شدت از دست این داور ناراحت بودند با هجوم به صفحات شخصی این داور گلایه های خود را ابراز کردند که فیس بوک، اینستا و ویکی پدیای این داور مورد هجوم ایرانی های عصبانی قرار گرفت.

اقدام عجيب ايراني ها عليه ويليامز | ورزش 3

eeeeeeehsan

New member
اقدام عجیب ایرانی ها علیه ویلیامز

قضاوت سوال برانگيز داور استراليايي در ديدار ايران و عراق واکنش تند هواداران ايراني را در پي داشت.

به گزارش "ورزش سه"، بنیامین ویلیامز که با اخراج پولادی باعث ده نفره ایران شده بود با واکنش تند ایرانی ها در فضای مجازی روبرو شد.

هواداران تیم ملی که به شدت از دست این داور ناراحت بودند با هجوم به صفحات شخصی این داور گلایه های خود را ابراز کردند که فیس بوک، اینستا و ویکی پدیای این داور مورد هجوم ایرانی های عصبانی قرار گرفت.

اقدام عجيب ايراني ها عليه ويليامز | ورزش 3
من که بعد از 2 روز تازه رسیدم خونه، ولی باید بزنن پدر این داور الدنگ رو در بیارن، اندازه بز حالیش نبود!
به خدا اگه پولادی رو الکی اخراج نمی کرد توپ و میدون و همه چی درست مثل بازی های قبلی دست ایران بود.. خیلی خوب شده بودیم ما.
این جام ملت ها بی سابقه بوده تا به الآن، تنها جامی بوده که مساوی نداشته. قشنگ تری بازی هم تا الآن همین بازی بوده.
حق ایران قهرمانی بود که ازش گرفتن.. الهی که به زمین گرم بخوری ویلیامز
:j58r36j3gcr4suxymup

ROJO

New member
عاغا از ظهر داره جکاش میااد، ملت همیشه در صحنه ههههههههههههههه :)))))

اس ام اس ویلیامز داور بازی ایران و عراق دقایقی پیش به همسرش :اب دستته بزار زمین برو فیس بوکم و غیر فعال کن :))))

.
.
.

سرویسی حالا ببین چکارت میکنن

داور بازی ایران آرژانتین خطاب به داور استرالیایی

eeeeeeehsan

New member
عاغا از ظهر داره جکاش میااد، ملت همیشه در صحنه ههههههههههههههه :)))))

اس ام اس ویلیامز داور بازی ایران و عراق دقایقی پیش به همسرش :اب دستته بزار زمین برو فیس بوکم و غیر فعال کن :))))

.
.
.

سرویسی حالا ببین چکارت میکنن

داور بازی ایران آرژانتین خطاب به داور استرالیایی
آره دیگه، به ما میگن ایرانی. وقتی می بازیم هم بساط جوک و خندمون برپاست، عاشق خودمونم =))

mexin

Well-known member
من که بعد از 2 روز تازه رسیدم خونه، ولی باید بزنن پدر این داور الدنگ رو در بیارن، اندازه بز حالیش نبود!
به خدا اگه پولادی رو الکی اخراج نمی کرد توپ و میدون و همه چی درست مثل بازی های قبلی دست ایران بود.. خیلی خوب شده بودیم ما.
این جام ملت ها بی سابقه بوده تا به الآن، تنها جامی بوده که مساوی نداشته. قشنگ تری بازی هم تا الآن همین بازی بوده.

مدیریت عزیز احسان جان لطفا خونسردی خود را حفظ بنما ....اشتباه داوری در همه بازی ها هست ...حالا چه بنفع ما باشه چه به ضرر ما... که الان به ضرر ما بوده اینجوری میگیم .. بهرحال عراق تیمی هست که نه لیگ داره نه هیچی .. ینی تیم فوتبال محلات بود ...و این همه جنگ و دعوا تو این کشور ..نمیگم بچه های تیم ملی کم کار بودند ولی بهتر میشد نتیجه گرفت ....

- - - Updated - - -

مدیریت عزیز احسان جان لطفا خونسردی خود را حفظ بنما ....اشتباه داوری در همه بازی ها هست ...حالا چه بنفع ما باشه چه به ضرر ما... که الان به ضرر ما بوده اینجوری میگیم .. بهرحال عراق تیمی هست که نه لیگ داره نه هیچی .. ینی تیم فوتبال محلات بود ...و این همه جنگ و دعوا تو این کشور ..نمیگم بچه های تیم ملی کم کار بودند ولی بهتر میشد نتیجه گرفت ....

mahsast

New member
من که مردم از استرس امروز واقعا حقمون نبود:65d6a5d6s::sad:

love virology

New member
خلی جالبه بعضی ها خیلی دوست داشتن عراق بیاد بالا و خوشحالن / عجب دور زمونه ایی شده بزنن تو گوشت میگن تورو خدا بکی دیگه ام بزن حالا شده حکایت ما...

sepideeee

New member
حاالا نهایتا این بازیو با چنگ و دندون هم می بردیم !!! بعدش چی ؟؟؟ می خوردیم به این تیمای اسیای شرقی !!! یا استرالیای میزبان !!! همین جا سنگین رنگین حذف شدیم زیبا تر بود :))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67
بالا