نظرسنجی از همه کاربران برای موفقیت انجمن علوم پزشکی

مشکل اصلی انجمن رو در چه مسیله ای می دونید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

mehrshad.namdar

New member
بچه ها فعلا همه داریم مشکلات رو بیان می کنیم.... این خیلی خوبه....ولی لطفا راهکار مناسب با مشکل هم ارایه کنید...فکر می کنید راه حل چیه؟

mahsast

New member
مشکل اینه که بعضی افراد تو انجمن دارن یه طرفه کار میکنن به جای اینکه به حرفا گوش بدن فقط بن میکنن یعنی استفاده از قدرت خب اگه کسی کار اشتباهی کرده همیشه که یه طرفه نیست دلیلش رو پیدا کنید و انتقاد پذیر باشید شاید از جانب شما باشه که اون فرد این رفتار رو داشته باید گاهی وقتا شما به حرف اون فرد گوش بدید.....:rolleyessmileyanim:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

mehrshad.namdar

New member
مشکل اینه که بعضی افراد تو انجمن دارن یه طرفه کار میکنن به جای اینکه به حرفا گوش بدن فقط بن میکنن یعنی استفاده از قدرت خب اگه کسی کار اشتباهی کرده همیشه که یه طرفه نیست دلیلش رو پیدا کنید و انتقاد پذیر باشید شاید از جانب شما باشه که اون فرد این رفتار رو داشته باید گاهی وقتا شما به حرف اون فرد گوش بدید.....:rolleyessmileyanim:

تقریبا 86 درصد افرادی که تو نظر سنجی شرکت کردن تقریبا حرف شما رو تایید کردند...خب راه حل چیه؟

ROJO

New member
مخالفم!!! ببینید این کار اشتباهه خب هر کس مختار هر نوع فعالیتی میخواد داشته باشه یعنی شما میخواید جو انجمن فقط علمی باشه؟ اصن همین باکس جای خوبی برا تبادل اطلاعات بستگی داره کسی چطور استفاده میکنه :rolleyessmileyanim:
والا ما همه باسرچ چیزای دیگه اومدیم تو این سایت والا ما سرچ نکردیم نظرت درباره اواتار نفر قبلی چیه مثلا خخخ
من خودم بیشترین فازی ک این سایت بهم داد تابستون قبلی بود ک با دوستام تاپیک زدیم منتظر اعلام نتایج شدیم اصن اعتراض کردیم چ ب تاریخ ازمون چ بعد ب ظرفیتا. تازه اینقد صمیمیت و همدلی واقعی هم بینمون بوود ن اینکه زیراب بزنیم مثه اینجا

در ضمن اینقد سایت سرگرمی تو نته ک اینجا توش گمه

بزاریم اینجا فقط واسه کارای علمیمون بمونه

من از کاربر 'بیوتکنولوژیست' تو بخش علمی دارم کلی چیز یاد میگیرم و خیلیای دیگه هستن ک شما رو واقعی بکشن بالا:painting:

Taraa

Well-known member
وجود بخش سرگرمی به نظرم فی نفسه بد نیست ...ولی اعمال ی سری محددیت ها و مدیریت از طرف مدیران میتونه کمک کننده باشه تا از افراط و تفریط جلوگیری بشه...به نظر شما چه جوری میشه اینکار رو انجام داد؟ پیشنهادتون چیه؟ :21:

برای کنترل بهتر :

بنظرم بخشای مختلف سرگرمی باید به چند بخش شکسته شه و برای هر کدوم هم یک مدیر (تاکید میکنم یک مدیر) منطقی و خوش برخورد و با وقت بیشتر (چون ترافیکش واقعا زیاده) که خود کاربرای اون بخش هم قبولش داشته باشن انتخاب شه

توضیح اینکه میگم به چند بخش شکسته شه : قبل از بخش بیوتک مدیر بخش طنز بودم .. واقعا جمع کردنش سخته .. حجم مطالب زیاده
توضیح منطقی بودن : بنظرم افرادی که زود احساساتی میشن یا روابط دوستیشون روی قضاوتشون اثر میذاره مناسب مدیریت نیستن .. بخاطر همین همش تاکید دارم مدیر باید منطقی باشه
توضیح اینکه میگم فقط یک مدیر : وقتی برای یه بخش چند مدیر قرار داده میشه هر کدوم به امید اونیکی میمونه کارا پیش نمیره .. یا تو تصمیما دودستگی پیش میاد

........................................

برای علمی تر شدن انجمن :

درصورت امکان تعداد تاپیکایی که طی یک هفته تو بخش سرگرمی ایجاد میشه محدود شه (کوپنی شه)
یا قبل از ایجاد، موضوعش با مدیر اون بخش هماهنگ شه ، که طنزای آبکی و پیش و پا افتاده نباشن .. چیزایی باشن که واقعا ارزش داشته باشن

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

mahsast

New member
دوستان در مورد بخش سرگرمی یه مثال براتون میزنم اشنایی من با انجمن برمیگرده به دوسال پیش یا بیشتر که میخواستم کنکور ارشد بدم اون موقع فقط تو تاپیکای کنکور بودم انصافا هم اطلاعات خوبی بهم میداد یادم میاد که اصلا به بخش سرگرمی کاری نداشتم بعد از کنکور وقتی بیشتر با انجمن اشنا شدم بیشتر تو تاپیک سرگرمی میرم و نیاز داشته باشم به تاپیک های دیگه هم سر میزنم ببینید دلیل اشنایی بیشتر کاربرا با این انجمن مسائل درسی و کنکوره اگر هم دقت کنید تاپیک سرگرمی و تاپیک های علمی مخاطب خاص خودشو داره با محدود کردن بخش سرگرمی موافقم ولی با حذف اون نیمی از کابرای انجمن از دست میره.....
چه اشکالی داره کسی بعد از سر زدن به تاپیکای علمی مورد نیازش یه سری هم به بخش سرگرمی بزنه دوستان نظرتون رو بگید خوشحال میشم:rose:

mehrshad.namdar

New member
بچه ها ی خواهش... بحث رو به حاشیه نبرید ممنون از همه تون... تاپیک زدیم دو کلام حرف حساب بزنیم....مشکل رو بررسی کنیم و راه حل ارایه کنیم...
از دوستانی که راه حل ارایه کردن و مشکلات رو از دید خودشون عنوان کردند و یا تو نظر سنجی شرکت کردند خیلی خیلی ممنونم ...دستشون درد نکنه..:riz304:.
.

sepidh gh

New member
برا حذف بخش سرگرمی بهتره نظر سنجی بشه ...ولی من خودم با حذفش مخالفم ....بنظر من اگر بخش سرگرمی حذف بشه انجمن جو خشکی رو پیدا می کنه ...ولی باید رو تاپیک های این بخش حتما یک نظارتی باشه .....کنجکاوی های فضای مجازی رو بذاریم کنار...مثلن به نظرتون نفر قبلی من چه غذایی دوس داره ....فامیلش با قاف شروع می شه یا جیم....رنگ موهاش چه رنگیه ... نظرتون راجع به پروفایلش چیه.... یا این که با کلمات ویروس و پنبه و هلو جمله بساز ... ولی با تاپیک هایی ک به روان شناسی افراد بر می گرده موافقم ..سعی کنیم تاپیک های سرگرمی به گونه ای باشه که یک چیزی ازش یاد بگیریم ...و با دوستان موافقم که یک مدیر این کار رو انجام بده و با نظرسنجی دوستان انتخاب بشه خیلی بهتر هست....در مورد چت باکس یه مدت بود این سایت چت باکسش مشکل پیدا کرد همه منتظر بودن که دوباره درست شه و حتی یک تاپیک روزانه گذاشتن ....اگه نباشه نبودش خیلی احساس می شه...به هر حال نظر سنجی بشه بهتر هس

آخرین ویرایش:

mahii

New member
منم با اينكه بخش سرگرمي حذف شه مخالفم ....
چون خيليها اينجا هم از بخش سرگرمي و هم علميش باهم استفاده ميكنن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

eeeeeeehsan

New member
منم به خاطر مهرشاد تو نظرسنجی شرکت می کنم، نظرم اینه که نظری ندارم.
قوانین و شرایط استفاده از این سایت از قبل تعیین شده هستن، 4 ساله این سایت با این قانون ها چرخیده.. حالا که یکم سختگیری به خاطر نظم وارد کار شد و اینطوری جنجال به پا شده دلیلی بر نادرست بودن قوانین گذشته نیست.

mahsast

New member
دوستان قراره تو این تاپیک بحث و تبادل نظر کنیم قرار نیست کسی ناراحت بشه....اینطوری نتیجه میگیریم که خود ما کاربرا جنبه ازادی بیان نداریم!:rolleyessmileyanim: هر کس هر نظری داره بقیه استقبال میکنن.....:a2d3:

mehrshad.namdar

New member
خیلی عالیه نظرات خیلی خوبی مطرح شده...راه حل های خیلی خوبی هم عنوان شد از همه ممنون... از جمع بندی حرف همه رای گیری و به عنوان حرف واحد کاربران سایت برای مدیران ارسال میشه... بقیه هم لطفا نظراتشون رو بگن... ممنون

mehrshad.namdar

New member
نکته ای که تو بخش نظر سنجی برام مهم اومد این بود که 26 نفری که تو نظر سنجی شرکت کردند علارقم اینکه تعدادشون زیاد نیست ولی تقریبا بیشترین حضور رو تو انجمن دارند... بیشتر موقع هم همین تعداد در سایت حضور دارند و بقیه به صورت مهمان میان تو انجمن... شاید نظرها حرف اکثریت بچه ها باشه و حداقل فعالین انجمن... اطفا به بقیه هم اطلاع رسانی کنید تا تو نظر سنجی شرکت کنند تا نظر همه تو این بخش گنجانده بشه .

ZOT

New member
من فکر کردم سایر موارد یعنی همه ی اون مواردی که گفته واسه همین زدم

TUMS

Well-known member

من منتظر بیانیه شفق بانو هستم چون نقل قول هم گرفتن ولی خبری نشد!

بنده با بن کردن کاربرا مخالفم اینجوری تنفر و تاپیک های این قبیلی اعتراض آمیز و اهانت بار پیش میاد
تا جایی که امکان داره چندنفر در راس قدرت(نه قدرت خوب نیس بهتره بگیم مدیریت) باشن که با انتخاب اعضای سایت باشه نه انتصابی باشه

بخش های سرگرمی باشن ولی کمتر باشن و بخش های علمی بیشتر و پررزنگ تر باشن
در پاسخ ادمین2 باید بگم که تگ آبی یا سبز یا قرمز خیلی هم انگیزه میده اگر اینجوری نیست هر کدام از عزیزان رنگشون را تحویل بدن و کمک کنن!
من خودم قبلآ مدیر بخش ایمونولوژی بودم همیشه بهشون سرمیزدم و کمکشون میکردم الان هم اینکارو میکنم ولی چون معمولآ مستقیم ازم کمتر سوال می پرسن کمتر هم سر میزنم....

hebe.nurse

New member
ســـلاااااام به همه اونایی که از دیشب تاحالا به خاطر پیام های خصوصی ترش کردن و خواب نرفتن :25r30wi:

امروز صبح داشتم لغت زبان حفظ می کردم نمی دونم چی شد یهو یه چیزی خورد تو مخم :)) گفتم بیام این پست رو بذارم، ولی دیدم اون تاپیک بسته شده اینجا گذاشتمش، دیگه مهرشاد جان شرمنده.

.
.
.
.
.
.
.

واسه اونایی که نمیدونن:
این انجمن توسط انجمن ساز
vBulletin ساخته شده.
تو گوگل یه سرچی بکنید وی بولتین چند تا انجمن میاد که در مورد وی بولتین هستن.
یه سرچ ساده هم بکنید پیام خصوصی، انواع و اقسام نتایج براتون میاد.
خلاصه تاپیک اینه؛ پیام های خصوصی از طریق یه هک داخل پنل مدیریت انجمن که فقط admin ، admin2 دسترسی دارن معلوم میشه. یعنی اینطور نیست که فابریک روی انجمن بوده باشه.

.
.
.
.
.
.

ولی عزیزان، دوستان، خوبان، دشمنان خونی
:25r30wi:

اولن: برای اینکه بشه پیام های خصوصی خونده بشه باید پلاگین نصب بشه، هک نصب بشه. 9 ماه پیش به ادمین گفتیم پلاگین
تپ تاک رو واسه دسترسی بهتر اونایی که با موبایل میان انجمن نصب کنید، ادمین عزیز تا همین چند هفته پیش وقت نداشتن بیان یه پلاگین نصب کنن، اونوقت شما فکر می کنید اینقدر وقت و حوصله دارن بیان هک پیام خصوصی نصب کنن رو پنلشون؟

ثانین: بر فرض اینکه اینقدر بیکار باشن، نشون دادن پیام های خصوصی به صورت درهم برهم (نام کاربری) و به صورت یه تعداد محدودی مثلن 10 پیام خصوصی آخری که در انجمن داده شده نمایش داده میشه.. اینطور نیست که یه بخش داشته باشن به نام کاربری eeeeeeehsan و هرچی پیام خصوصی من هست اونجا نشون داده بشه.

ثالثن: امکان خونده شدن پیام های حذف شده چون از دیتابیس حذف میشن به هیچ وجه وجود نداره، اینقدر خودتون رو به درودیوار نزنید.

رابعن: ایشان اینقدر بیکار نیستن بیان هر روز و هرساعت و هر دقیقه پیام های خصوصی ما رو بخونن.

خامسن: شفق بانو مطمئنم دسترسی به پنل مدیریت رو نداره، پس یه اپسیلون بخواد هم نمی تونه پیام های خصوصی رو بخونه.

سادسن: مگه شما تو خصوصی چی بهم میگین که اینقدر ناراحتین؟!

:smiliess (3):​

احسان تشکر بابت توضیحات خوبت:riz304:
ولی خب از شوخی گذشته بچها حق دارن. براشون سوال شده بود. کاش زودتر ازینا این توضیحات رو داده بودی که سوء تفاهم پیش نیاد.
خب هرچی باشه محیط خصوصیه ادمه. شاید پشت پرده خصوصی مون خوشایند دیگران نباشه :))

اینم نظر من اقا مهرشاد
به نظر من واسه قسمت سرگرمی ی سری محدودیت ها گذاشته بشه بد نیس. بعضی تاپیکا واقعا آبکی ان.
دوم اینکه مدیران بهتره بیشتر وقتشون رو قسمت تاپیک زیرنظرشون و قسمت علمی باشه و راهنمایی بچها تا بخش سرگرمی و باکس و...
سوم اینکه ادمین های محترم وقتی میخوان ی تغییراتی رو ایجاد کنن قبلش خبرشو بدن و درکل ارتباط بیشتری با مدیران داشته باشن حتی اگه اون مدیر خطایی کرده باشه
چهارم اینکه واس بن کردن کسی بهتره ابتدا به اون کاربر اخطار داده بشه. اونم نه یبار لااقل سه بار. شاید کسی ی اشتباهی کرده باشه که پشیمون شه و دیگه تکرار نکنه. بن کردن ناگهانی فرد رو ناراحت و شاکی و یاغی بار میاره به خصوص اونی که واسه اینجا حقی هم به گردن داره.
پنجم اینکه درسته اینجا محیط مجازیه ولی ادماش واقعی ان که. حرفامونم واقعین.احساسمونم تا همین حد واقعیه. پس بهتره روابط و اجرای قوانین صمیمی تر و نرم تر باشه تا خشک و انقد قانونی!
ششم ،اون قسمت امتیاز دادن رو نامحدود کنن. خیلی مسخره اس وقتی به ی کابر امتیاز میدیم شاید ی جای دیگه همون کاربرو بخوایم دوباره امتیاز بدیم نگه باید به کابر دیگری امتیاز دهید تا.... . :/

آخرین ویرایش:

hosna69

Well-known member
سلام به همه دوستای خوبم
راستش شرکت کردن توی این نظرسنجی خیلی واسم سخت بودش چون عملا در جریان هیچ کدوم از مباحث مطرح شده نبودم ولی به عنوان یه عضو انجمن خودم رو ملزم دونستم که رای بدم، امیدوارم شرایط بن شدن یه مقدار تلطیف تر بشه تا از حضور همه دوستان در کنار هم بهره ببریم .متشکرم:rose:

mehrshad.namdar

New member
در اکثر نظرات قرابت و نزدیکی زیادی دیده میشه این نشون میده اکثریت بچه ها هم فکر و هم دل هستند. و این باعث خوشحالیه واقعا... خیلی خوبه از این نظر:smilies-azardl (113

mehrshad.namdar

New member
ی پیشنهاد دیگه.... خیلی خوبه مدیران کسایی باشند که کنار بچه ها باشن نه مقابلشون...

mojnia

New member
قبل از اینکه نظرم را مطرح کنم یک خواهش دارم که با توجه به عنوان تاپیک"آزادی بیان" اجازه بدهند دوستانی که اسمشون در اون تاپیک نام برده شده و بن نشده اند در همون تاپیک پاسخگو باشن (اجازه دسترسی به چند نفر حاص داده شود)و این تاپیک به بحث و جدل تبدیل نشه

در خصوص وجود بخش سرگرمی معتقدم که همچین بخشی برای سایت "علوم پزشکی" نیاز نیست. چرا که اولا از این دست تالارها به وفور در فضای مجازی وجود داره و نیازی به تکرار اون نیست ثانیا این تاپیک ها کپی پیست های سایت های زیادی است و لزومی نداره که همون مطالب در این سایت هم تکرار بشه و از این هم بگذریم که الان وایبر و لاین ....رو بورسه
کنترل همچین بخش هایی هم سخته .ممکنه سلیقه ای رفتار بشه ممکنه از خط قرمزها عبور بشه . و مطالبی درج بشه که نامناسبه و مدیر بخش هم که نمی تونه 24 ساعته آنلاین باشه و چک کنه
در کل برازنده سایت علوم پزشکی نیست
البته ممکنه دلایلی برای وجود همچین بخش هایی وجود داشته باشه مثل افزایش بازدید سایت و تو الویت قرار گرفتن توسط موتورهای جستجو .....ولی از ارزش علمی بخصوص پزشکی سایت کم میکنه

ودر خصوص بقیه نظرات در پست های دیگر انشا الله
البته اگه این تاپیک بسته نشه. با توجه به گفته سوپر مد.... که تاپیک های مشابه هم بسته میشه

بالا