نظرتون راجع به نتایج ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hossein-sara

New member
یه سوال دارم.ایا تو فرم ثبت نام اومده بود که متقاضی شرکت در دانشگاه های واحد بین الملل هستید یا خیر؟ چه طور بعضیا میگن که واحد بین الملل قبول شدن؟ تو انتخاب دانشگاه هم فقط 8تا دانشگاه بود که من همشو زدم. ولی بین الملل ها نبودن. ایا رشته های دیگه هم همینطور بوده؟

خواهشا کمکم کنید

baran

New member
بچه ها من امروز رفتم وزارت بهداشت برای اعتراض، اتفاقا بچه هایی که امتحان پره انترنی داده بودند و قبول نشدند تحصن کرده بودند، اونها هم می گفتن که حقشون رو خوردن و یکسری دیگه جاشون رو گرفتن...،نزدیک 150-200 نفر بودن، ما هم باید با تعداد زیاد بریم تا حرفمون بجایی برسه... من و دوستم کلی اعنراض کردیم ولی 2 نفری نمیشه... پس ساعت 9 فردا منتظر همه دوستانی که حقشون رو خوردن هستیم، به امید موفقیت

اجتماع بچه های علوم آزمایشگاهی فردا 9 صبح وزارت بهداشت.به همه اعلام کنید

pedram

New member
سلام بر همه دوستان
من دیروز تو همون پستای اول گفتم که علیرغم خوب دادن قبول نشدم، اما بهرحال بخودم قبولوندم گه خب لابد بقیه از من بهتر دادند.
اما همین حالا رفتم سایت وزارت بهداشت و لینک تکمیل ظرفیت یعنی اینجا/ و پس از انتخاب "ورود به قسمت انتخاب محل - تکمیل ظرفیت " با جمله عجیب " شما در زمان ثبت نام، رشته انتخاب نکرده اید " برخورد کردم و اجازه هیچ کار را به من نمیده. اما من انتخاب کردم و save هم کرده بودم صفحه رو.
من شهرستانم ودور از تهران.
خواهشا کمک کنید چون احتمالا بخاطر همین مردود شده ام.
اینهم فایل عکس انتخاب رشته و الویتم:
http://s2.picofile.com/file/7137556127/olaviat.jpg

پیوست‌ها

• 1851673_1281177969_666417.jpg
    1851673_1281177969_666417.jpg
    13.4 کیلوبایت · بازدیدها: 4
آخرین ویرایش:

Ebi

New member
سلام بر همه دوستان
من دیروز تو همون پستای اول گفتم که علیرغم خوب دادن قبول نشدم، اما بهرحال بخودم قبولوندم گه خب لابد بقیه از من بهتر دادند.
اما همین حالا رفتم سایت وزارت بهداشت و لینک تکمیل ظرفیت یعنی اینجا/ و پس از انتخاب "ورود به قسمت انتخاب محل - تکمیل ظرفیت " با جمله عجیب " شما در زمان ثبت نام، رشته انتخاب نکرده اید " برخورد کردم و اجازه هیچ کار را به من نمیده. اما من انتخاب کردم و save هم کرده بودم صفحه رو.
من شهرستانم ودور از تهران.
خواهشا کمک کنید چون احتمالا بخاطر همین مردود شده ام.

اگر رشته انتخاب نکردید چجوری امتحان دادید؟؟؟اگه شهر انتخاب نکردبد چطوری واستون کارت ورود به جلسه صادر شده؟؟؟
شما تو همون http://arshad.sanjeshp.ir/90/ بخش مشاهده و چاپ فرم ثبت نام رو بزنید و مشخصاتتون رو چک کنید ببینید چجوریه؟
اگه واقعا موقع انتخاب شهر دکمه تایید نهایی رو نزده باشید که باید
128fs4765852.gif

pedram

New member
سلام ebi عزیز و ممنون
توی "مشاهده و چاپ فرم ثبت نام" که فقط مشخصان منو لیست کرده یعنی همه چیو بجز انتخاب دانشگاهو
بهر حال من عکسو بالا گذاشتم و خوشبختانه کلمه ی چاپ هم پایینش هست یعنی تایید نهایی کرده بودم .!!!!!!!!!!!

Ebi

New member
سلام ebi عزیز و ممنون
توی "مشاهده و چاپ فرم ثبت نام" که فقط مشخصان منو لیست کرده یعنی همه چیو بجز انتخاب دانشگاهو
بهر حال من عکسو بالا گذاشتم و خوشبختانه کلمه ی چاپ هم پایینش هست یعنی تایید نهایی کرده بودم .!!!!!!!!!!!

شما همه شهرارو انتخاب کرده بودی؟؟؟
باید صبر کنی کارنامه بیاد.
اگه نمره شما از نمره آخرین فرد قبول شده بیشتر باشه مشخص میشه که یه مشکلی بوده و میتونی پیگیری کنی.(البته اگه همه رو انتخاب کرده باشی)
اما اگه نمره شما کمتر از آخرین فرد قبول شده باشه که به کل فکر کنم پیگیری منتفیه.

hossein-sara

New member
اقا ابی لطفا به منم کمک کن
یه سوال دارم.ایا تو فرم ثبت نام اومده بود که متقاضی شرکت در دانشگاه های واحد بین الملل هستید یا خیر؟ چه طور بعضیا میگن که واحد بین الملل قبول شدن؟ تو انتخاب دانشگاه هم فقط 8تا دانشگاه بود که من همشو زدم. ولی بین الملل ها نبودن. ایا رشته های دیگه هم همینطور بوده؟

خواهشا کمکم کنید

pedram

New member

خواهشا کمکم کنید
سلام
درسته ، مال منم همینجور بود اما حالا که لینک تکمیل ظرفیتو گذاشتن بین المللو گذاشتن در حالیکه اونموقع نبود.
بهرحال منکه پارسال نخونده بودمو 100شده بودم بین الملل قبول شده بودم اما امسال نه!!!!!!!!!!!

پیوست‌ها

• 92182161157950654005.jpg
    92182161157950654005.jpg
    171.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 3049-7152.jpg
    3049-7152.jpg
    51.6 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • hotel-aminta-s.jpg
    hotel-aminta-s.jpg
    47.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mohammad

New member
دوست غزیز باید چند روز فعال باشید . در مورد رسانه ها هم باید بگم شما میتونید فیلم بگیرید و به ایسنا خبر بدهید یا با ایسنا هماهنگ کنید

پیوست‌ها

• 349862_mo.jpg
    349862_mo.jpg
    14.9 کیلوبایت · بازدیدها: 72

Ebi

New member

خواهشا کمکم کنید

واسه ایمنی که گزینه بین الملل واسه انتخاب بود.بقیه رشته ها اطلاعی ندارم.

اگه همه رو انتخاب کردید باید منتظر کارنامه باشید.اگه نمرتون بالاتر از آخرین فرد پذیرفته باشه اشکال از اوناست و باید بری دنبالش.

hossein-sara

New member
لینک تکمیل ضرفیت رفتم. میگه شما مجاز نیستید در صورتی که هنوز بچه ها ثبت نام نکردند.در ضمن فک کنم فقط اون رشته هایی که تو اطلاعیه اومده میتونن ثبت نام بکنن. پس واحد بین الملل چه جوری دانشجو میگیره

hossein-sara

New member
ولی من امسال فک میکردم صد در صد قبول میشم. اما نشدم. شنبه میام تهران. همه بیاین

mohammad

New member
میبخشید لینک تکمیل ظرفیت مربوط به همه رشته هاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا مربوط به رشته های بند22 اطلاعیه 14؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه کسی خبره دقیقی داره حتما جواب بده ممنون

آخرین ویرایش:

pedram

New member
صرفا جهت اطلاع:
http://s2.picofile.com/file/7137613973/daneshgah_bann.jpg
(راستی به عرض عزیزان دست اندرکار سایت ،اینکه لینک picofile به "نصویر" اضاف نمیشه. :smilies-azardl (113)
--------------
ebi جان خیلی خیلی ممنون ، راستش اصلا قبول نشدنم که هیچ ، این مسخره بازیها خسته میکنه آدمو. اینجوری مشکوکیم که یه کاسه ای زیر نیم کاسشون شاید باشه.
ان شاالله همه بچه ها به حقشون برسن. آمین

آخرین ویرایش:

zss

New member
بچه ها شماره sms برنامه مجله خبری ساعت 7 و15 دقیقه شبکه یک : 100001915
در ضمن شنبه برنامه در شهر هم خبر کنیم

hossein-sara

New member
توی این لینک قسمت اخر یعنی متقاضی شعب بین الملل کجا بود؟؟؟؟؟؟ این واقعا بود یا ما ندیدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ebi

New member
میبخشید لینک تکمیل ظرفیت مربوط به همه رشته هاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا مربوط به رشته های بند22 اطلاعیه 14؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه کسی خبره دقیقی داره حتما جواب بده ممنون

فکر کنم مربوط به همون رشته هاست.چون من که ایمنی هستم و قبول هم شدم نوشت مجاز نیستید.

Nastaran

New member
آره، منم رفتم میگه شما مجاز نیستید!!!!!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا