نظرتون درباره رشته مامایی

naboonid

New member
cheshmak جان من هر موقع ارشد قبول شم نظر می دم رشتمون خوبه یا نه.:bunnyearsmiley:

sofi

New member
مامايي واقعا رشته مهربان ولطيفيه مثل دانشجو هاي گل آن:tonguesmiley:

shima.p

New member
با سلام خدمته ماماهایه زحمت کش مثه خوده ماها باید بگم یکی از رشته هایه خوب مامایی هستش ...... ولی یه چیزیو باید بگمکه قابل انکار نیس. مواظبه این پ ز ش ک ها باشید تا رشتتون مثه (سانسور)
نمیتونن حذفش کنن لااقل حالا حالاها.چون هیچ پزشکی کار یه مامارو انجام نمیده:ph34r-smiley:

negar91

New member
نظر من درباره مامایی
عالیییییییییییییییییییییییییییه :thanks: مخصوصا خود ماما من که عاشقشونم :4d564ad6:

sar

New member
man alan termr akharam ama kheily narahatam k darsam dare tamom mshe:1dco2x0p1lilzhfpg1t

mamai86

New member
من از این رشته راضی ام
اما از جایگاهی که تو رشته های علوم پزشکی داره،راضی نیستم
:mad_majidonline:

firoozeh

New member
من ترم چهارم مامایی ام و از رشته ام راضیم و واقعا دوستش دارم ولی واقعا متاسفم که خیلی از ماماها از رشته شون نا راضین..................

Sara-sepehri

New member
بهترين رشته رو داريم افتخار مى كنم كه اين رشته رو خوندم و وقتمو صرفش كردم:smiliess (3):

vb2

New member
من عاشق رشتمم البته علاقم تدریجی زیاد شد واقعا حس میکنم واسه ماما بودن به دنیا اومدم
اولش مه قبول شدم راضی نبودم ولی الان منتظرم زودتر برم سر کار

yasamin2

New member
من عاشق رشتم هستم و خیلی به خودم افتخار میکنم که در این رشته مشغول به تحصیلم و تا الانم موفق بودم

obstetrician88

New member
دوستش دارم زياد.....و اين دوست داشتنم دوست دارم دور از معدل و امتحان جامع و ارشد درنظر بگيرين..............چون من كلا خدمت به هم نوعانمو دوست دارم..........و در اين حرفه خيلي هاشو دارم تجربه ميكنم
obstetrician88

obstetrician88

New member
من اين رشته را باعلاقه انتخاب كرده ام.....و امسال سال آخرم..........هميشه و هميشه دوست دارم بتونم به همنوعان خودم كمك كنم......و بتوانم در همه زندگيم قلب مهربون داشته باشم....فقط با اين نيتم هست كه دارم كار ميكنم.......
و هيچوقت خسته نميشوم از اينكه به كسي كمك كنم.....................
احساس ميكنم غير از اين هيچ رشته اي برام اينقدر خوب نبود با توجه به خصوصيات روحي كه دارم......ولي هميشه عاشق روانشناسي هم بوده ام و هستم.......و هميشه دوست دارم با همه حرف بزنم...........متاسفانه نذاشتن به اين رشته علاقه اي نشان بدم..وگرنه هميشه به اين رشته علاقه داشتم............
ولي حالا كه مامايي هستم و تقريبا هم اگه خدا بخواد امسال تموم ميشه بايد بگم افتخار ميكنم اگر بتونم به همه كمك كنم...
با احترام
به اميد موفقيت براي همه عزيزان

parastar tbz

New member
یاشاسین مامایی و بوتـــــــونـــ ماماییـــــــــــــلــــــــــر:a2d3:

fereshteh

New member
من که عاشق مامایی هستم و همیشه خدارو شاکرم که ماما شدم..

khabari

New member
منم عاشق مامایی هستم یه جور ایی مامایی یکی از بزرگترین معجزه های خدا تو زندگیمه

parnia

New member
اگه هزار بار دیگه برگردم ب گذشته باز مامایی رو انتخاب میکنم...
783817_ok.gif

بالا