نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

sadlove

New member
در مورد سوالات ایمنی هم من تا جایی ک خوندم و حافظه ام یاری میکنه mhc فقط میتونه ب یک پپتید اتصال یابه چرا اون غلط گرفته چرا گزینه سه رو جواب صحیح گرفته 4 درسته
من به اینم اعتراض میکنم

hhhmmm

New member
الان هماتو رو چکار کنم با این پاسخنامه!برا درصد گرفتن اینا رو غلط حساب کنم نکنم!!!!تراز و نمره رو چطور حساب کنم؟از چقدر بیشتر باشه خوبه؟

sadlove

New member
هر کسی هر سوال به نظرش غلطه اینجا بذاره همه اعتراض کنیم هر چه تعداد اعتراض بیشتر باشه احتما تغییر گزینه بیشتره...

يا حتا 79؟؟ اصن اين سواله مشکل داره اخه B خارج فوليکولى به کمک t احتياج داره!!!
با اين کليد درصدم از قبل کمتر ميشه که اى خدااااا

واااااااااااااای خدا خسته شدم کشور و نظامی ک ادعاش گوش اسمون کر کرده مسئولینش نمیتونن صدتا سوال استاندارد طرح کنن واقعا این حق جوونای ک یک سال از همه چی شون زدن اخه این طراحان اصن میدونن ایمونو چیه خونه چیه؟حالم از کشوری ک توش زندگی میکنم بهم میخوره زودتر فقط نتایج بیاد تکلیفمون مشخص بشه حوصلخ کل کل با ی مشت احمق و نفهم بلانسبت ندارم خاک تو سرشون تو طرح صدتا سوال مث خر لنگ میزنن بی عرضه ها

zmh

New member
من هنوز فرصت نشده کلید چک کنم.فردانگاه میکنم

hhhmmm

New member
واااااااااااااای خدا خسته شدم کشور و نظامی ک ادعاش گوش اسمون کر کرده مسئولینش نمیتونن صدتا سوال استاندارد طرح کنن واقعا این حق جوونای ک یک سال از همه چی شون زدن اخه این طراحان اصن میدونن ایمونو چیه خونه چیه؟حالم از کشوری ک توش زندگی میکنم بهم میخوره زودتر فقط نتایج بیاد تکلیفمون مشخص بشه حوصلخ کل کل با ی مشت احمق و نفهم بلانسبت ندارم خاک تو سرشون تو طرح صدتا سوال مث خر لنگ میزنن بی عرضه ها

مرسییییی دلم خنک شد

hhhmmm

New member
حاضرم قسم بخورم ک سواد تک تک ماها از اون طراح سوالا بيشتره

موافقم باهات....3 تا سوال aboشبیه هممم دادن!بخش گروه خون دیوید سون کلی وقت گرفت خوندنش!اون همه مطلب و نکته!انعقاد رو به یاد بیارین چققققدر حرف داشت!اون همه خوندیم!!!دریییییغغ!

موافقم باهات....3 تا سوال aboشبیه هممم دادن!بخش گروه خون دیوید سون کلی وقت گرفت خوندنش!اون همه مطلب و نکته!انعقاد رو به یاد بیارین چققققدر حرف داشت!اون همه خوندیم!!!دریییییغغ!

تازه سه تا سوال از ى مبحث با دوتا جوابى ک طبق کليد همو نقض مى کنه
به جا اينه هر سال بهتر شه داره وضع بدتر ميشه
وقتى وزارتخونه ى قانون درست حسابى واسه کنکوراش نداره هرسال ى سازى مى زنه ک ما برقصيم واسش همين ميشه

hhhmmm

New member
سوال 91 ایمنی: چطور من جایی نخونده بودم که پلاسمین رو هم کنترل میکنه!جواب الف هست!دقت میخواست سوال!من اشتباه زدم اینو!

hhhmmm

New member
بچه ها شماها واسه کدوم سوالا اعتراض مى زنين؟؟
من واسه44 50 79

منم 44 و 50!
50 رو چی بگیم!فک کنم باید اوت گزینه که گفته با منبع مطابقت ندارد رو انتخاب کنیم!چون من گزینه ب و د رو توی جدول دیوید سون نمیبینم

آخرین ویرایش:
بچه ها شماها واسه کدوم سوالا اعتراض مى زنين؟؟
من واسه44 50 79

منم 44 و 50!
50 رو چی بگیم!فک کنم باید اوت گزینه که گفته با منبع مطابقت ندارد رو انتخاب کنیم!چون من گزینه ب و د رو توی جدول دیوید سون نمیبینم

اره واقعا نمى دونم منم تو سالى رادمن نديدم و اينو مطمئنم ک عمل جراحى حداکثر 6ماه معافيت داره
حالا اين اعتراضه خودش يه داستان جديده
خدايا چرا ما رو گير اينا انداااااختى

mehrdad.b

New member
من که بیخیال شدم. این همه خوندم . برداشتن 30 تا سوال به درد نخور دادن. من با این همه خوندن با دوستم که هیچی نخونده یکسان می زنم. واقعا برا این کشور متاسفم.من که با این کلید هماتو 65 می زنم ایمنی 50 زیست 20 بیو 40 زبانم 35. این همه خوندم این اوضا درصدا. و مطمینم قبول نیستم

منکه چک نکردم اونایی ک چک کردن مث سوال 44 یا سوال دیگهای بگین ههمون اعتراض بزنیم فرمش اومده رو سایت

zmh

New member
بچه ها اون سوال تست کومبس رواعتراض نکنیم؟؟؟؟اخه خب هم الف هم ب درسته

بالا