نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

gognussss

New member
هیچی معلوم نیس با این دسته گله وزارت بهداشت
در ثبت نام اگهی داده بودن حق انتخاب از دو رشته داریم ولی از یه زیر گروه نمیتونیم مثلا هماتو ایمنی نمیشه
حالا این سوال تو ذهن همه بچه هاست یکی سریع زده تموم سوالاتو زده حتی باکتری هم زده از کجا میخواند بدونند ایمنی بود یا هماتو؟
اعلام نتایج منو با معیار و ضرایب هماتو قبولی میدن یا ایمنی....
یکی میبینی واسه هماتو خونده دیده ای ایمنی قبول شد؟؟؟؟؟/ جلا خالق . بله با وزارت بهداشت میشه
ما فقط انتخاب کردیم علوم 2 هماتو انتخاب نکردیم

- - - Updated - - -

هیچی معلوم نیس با این دسته گله وزارت بهداشت
در ثبت نام اگهی داده بودن حق انتخاب از دو رشته داریم ولی از یه زیر گروه نمیتونیم مثلا هماتو ایمنی نمیشه
حالا این سوال تو ذهن همه بچه هاست یکی سریع زده تموم سوالاتو زده حتی باکتری هم زده از کجا میخواند بدونند ایمنی بود یا هماتو؟
اعلام نتایج منو با معیار و ضرایب هماتو قبولی میدن یا ایمنی....
یکی میبینی واسه هماتو خونده دیده ای ایمنی قبول شد؟؟؟؟؟/ جلا خالق . بله با وزارت بهداشت میشه
ما فقط انتخاب کردیم علوم 2 هماتو انتخاب نکردیم
کلا امسال این دولت همه چیو خراب کرد اون از بحث مذاکرات که دارن...اون از قضیه بنزین...اینم از وزارت بهداشت که حتی خودشونم نمیدونن دارن چیکار میکنن خیلی ببخشیدا ولی انگار ما یه سری کیس آزمایش هستیم که این طرحاشونو دارن رو ما امتحان میکنن.ولی بخدا انصاف نیست دیگه چیزی به اسم وجدان کاری وجود نداره.[emoji20]

sadlove

New member
حالا کلید و بذارن یا نه چ فرقی داره شما ک جواب هارو میدونین

مطمئن باش با جوابهای در دست ماست کلی فرق میکنه

من اصلا دنبال جوابهای و کلید اموزشگاه نرفتم منتظر کلید موندم چون اعصاب خورده ای بیخود بود
حالا ساعت 7.30 خبری نیس

اهای وزارت بهداشت آیا دانشجو واسه شما ارزشی داره؟

IL-2

Well-known member
سلام دوستان
وقت بخیر
میگم من اشتباه میکنم یا هنوز کلید سوالات رو نزدن؟!

twilight

New member
کلا انگار کنکور امسال یه حالیه !!!
یادشون رفته امروز دهمه یا ...

hhhmmm

New member
کلید رو گذاشتن....سوال 44 اعتراض نداریییین!!!چرا بشه ج!!!خوب شست و شو برا رولو استفاده میییشه!انکوباسیون رو چه به abo

hhhmmm

New member
اصلا سوال 42 و 44 مثل همه!کجای رفرنس نوشته که aboانکوباسیون 4 درجه داره!!!!!مگگگگگگه نمیگن از رفرنس سواااال میدیییییییییییم

sadlove

New member
بله 42-44 اصلا وضعی شد ... اخه زبان جز سوالت نیس چرا 120 تا اخه ............
من سکته میکنم از دست وزارت .... شانس ما رو ببین؟

اخه ادم چقد احمق تو سوال 43 گزینه ی درست واسه عدم تطابق زدن شستشو گلبول قرمز اما تو سوال 44 باز گفتن شستشو نقشی نداره تورو خدا اینا حتی سوالا رو ی بار نگاه نکردن چطوری باید اعتراض کرد

hhhmmm

New member
واقعاااا همینطوره!!!!من اعتراض میزنم!کار منو خراب میکنن این سوالا

بالا