نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

*Mary*

New member
سلام دوستان:riz304:
من هنوز بانک خون پاس نکردم به نظرتون سالی رادمنو از تابستون شروع کنم یا بذارم ترم بعد که تدریس شد؟

mehrdad.b

New member
ای بابا . مردم از استرس. یعنی قبول میشیم یا نه. من زندگیم پای همین ازمون بود :sad:

twilight

New member
سلام
اگه اشتباه نکنم اطلاعیه اولی که زده بودن گفته بودن 10 خرداد پاسخنامه اولیه میاد .30 خرداد پاسخنامه اصلی .

sadlove

New member
امسال واقعا افتضاح بود. منم خیلی تلاش کردم .خیلی خوندم. از خونه بیرون نرفنم.منم تقریبا مثل شما زدم. من امیدم فقط به اینه که ضرایبو اعمال کنن . اینجوری چون هماتو بالا زدم شاید فرجی بشه و قبول شم

انشاالله فرجی بشه
من نمیتونم بیام نت هر موقع میام اعصابم بهم میریزه این هم تلاش اخرر.....

sadlove

New member
سلام به تمام علوم آزمایشگاهیاعزیز
خسته امتحان ارشد نباشید
بچه ها چرا به این همه ناحقی که امسال به ما روا داشتن,کسی اعتراض نمیکنه
مگه نه اینکه دو سال پیش هم این قاون بود و با اعتراض بچه ها برداشتنش. بچه ها تو رو خدا همت کنید اینهمه زحمت کشیدید واسه ارشد حیف نیست حقتون رو ضایع کنن بچه های علوم آزمایشگاهی کجاییین آخه حق گرفتنیه پس خواهشا همت کنید
لطفا همه رو متحد کنید تا چند روز آینده یه اقدامی بکنیم وگرنه تا بوده نبوده کسی به فکر ما علوم آزمایشگاهیا نبوده و نیست پس لطفا با ما همراه شوید...
امسال نمیدونم بچه ها همدل نیستن از اون موقع ک زمانو ازمونو تغییر دادن ما اعتراض جدی انجام ندادیم جز زنگ حالا هم این
تو رو خدا بچه ها همدل شیم نباید اینجور باشه ما شدیم واقعا موش ازمایشگاهی وزارت اخه هر سال ی برنامه ای دارن
خدا وکیلی اخه خیلی نامردند ی تصمیم درست حسابی نمیتونند بگیرند
امسال چند تا غلط تو کنکور پیدا کردید سوالاتی در این سطح باید غلط داشته باشه
نمیدونم حرفامونو کجا بزنیم
الان یکی پیدا میشه قبول میشه میگه من قبول شدم بیخیال بقیه این ظلمه بخدااا
سال بعد بچه ها بدبخت میشن

sadlove

New member
بچه ها به نظرتون امسال چند نفر بگیرن. ؟ 50 خوبه خخخخخخخخخ:25r30wi:
مهرداد دوستم اون سالی ک ظرفیتها رو کم کردن کنکور داده بود میگفت شما اصلا ناراحت این نباشید کنکور بد بود شما ناراحت این باشید چند نفر میگرن . اون موقع اعتراض کردن مسول نسبتا محترم وزارت گفته بود ما بر حسب نیازمون دانشجو میگیریم سال بعد شاید اصلا نگرفتیم این تو قانون وزارت بهداشت هست ...............

sadlove

New member
تبریزم میگن قویه

- - - Updated - - -

تبریزم میگن قویه
مهرداد نه من اهل تبریزم ضعیف ترین هماتو رو تبریز داره تبریز ایمنیش خیلی خوبههههههههه
هماتو تبریز دست ی نفر اونوقه ک نگو و نپرس اصلا این اشتباهو نکنید من اهل تبریزم اگه قبول شدیم میخوام اینجارو نزنم

mehrdad.b

New member
مهرداد دوستم اون سالی ک ظرفیتها رو کم کردن کنکور داده بود میگفت شما اصلا ناراحت این نباشید کنکور بد بود شما ناراحت این باشید چند نفر میگرن . اون موقع اعتراض کردن مسول نسبتا محترم وزارت گفته بود ما بر حسب نیازمون دانشجو میگیریم سال بعد شاید اصلا نگرفتیم این تو قانون وزارت بهداشت هست ...............

یا خدا خدا ... ببینیم امسال 10 نفر میگیرن. اخه چرا ما انقد بد شانسیم. این از ازمونمون. حتما ظرفیتا رو هم کم میکنن که قشنگ با خاک یکسان شیم

mehrdad.b

New member
مهرداد نه من اهل تبریزم ضعیف ترین هماتو رو تبریز داره تبریز ایمنیش خیلی خوبههههههههه
هماتو تبریز دست ی نفر اونوقه ک نگو و نپرس اصلا این اشتباهو نکنید من اهل تبریزم اگه قبول شدیم میخوام اینجارو نزنم

من مشهدیم. مشهدم زیاد خوب نیست اما من قبول شم. قبول شم بسه واسم. خودم می خونم .

بالا