نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

IL-2

Well-known member
از ناراحتی دارم میترکم ...
یعنی بیشتر از یک سال زحمت من واسه چی شکست خورد...
خب من چی کار میتونسم بکنم ...

science girl

New member
سلام خسته نباشید:riz304::ad54ad:
بچه ها تستای ایمنی تون با بچه های ایمنی یکی بود???
جدی فقط بانک خون داده بودن????:13:
دفترچه رو چجوری میتونم پیدا کنم? برای دانلود هست الان???

hhhmmm

New member
از ناراحتی دارم میترکم ...
یعنی بیشتر از یک سال زحمت من واسه چی شکست خورد...
خب من چی کار میتونسم بکنم ...

دوستم همه همینطورن...سوالا رو بعد کنکور نگاه میکنن بهمون میکن سوالاتون آسوووون بود،ولی خوب سر جلسه آدم حساسیتش بالاست!موضوع سختی و آسونی سوالا نبود!موضوع دور بودن محتوای سواااال از رفررررررنس بود!هااافبراند کلشسسشو مثل آب خوردن بلدم!!گل افشان!دیوید سون!با اون همه حجم!ولی سوالا کم بود و دور از رفرنس!سوالای abچی بودن آخه!واقعا شما فصل ایمونوهماتو و آفرز های دیوید سون رو ببینید!چهههه نکته هاااای ناااااابی داره!من چیزاااایی خوندم از رفرنس که توووووو هییییچ ج...ز...و...ه ای پیداااا نمیشه!اونوقت یه سوالایی داده بودن که بچه هایی که ج..ز...و...ه خونده بودنم حواب میدادن!!!ناامید نباش و به خدا توکل کن!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

IL-2

Well-known member

سلام.سلامت باشی
آره سوالای ایمنی و بیو و زیست وزبان مشترک بودن ...
آره حدود نصفش بانک خون بود ...

hhhmmm

New member

عزیزم 670 صفحه دیوید سون رو طراح حوصله نداشت ورق بزنههههه!کاش یادش بود رفرنس اعلام شده و بچه هایی زحمت میکشن و میخوننش!اووون همه نطالب سخت و پر محتوا خوندیم که از بقیه متمایز بسیم!امیدوارم هرکس به حقش برسه

hhhmmm

New member
سوال 22 رو تو ها پیدا میشد!25 فقط مال دیوید سونه!26 دیوید سون!سوال 34 سوال نااااامردیه!من نکتشو هیچ جا نخوندم تو دیوید سون!گزینه ب و ج رو به سختی میشد از هم متمایز کرد!سوال 35 متاسفم برا طراح،یه سوال هماتویی درست و حسابی جاش میذاشت!38 رو فقط با خوندن دیوید سون میشد جواب داد!بقیه سوالا واقعا یه جورایی آب خوردن بودن!فقط دقت میخواست!

sadlove

New member
سلام دوستان بنده ب نوبه خود اصلا راضی نیستم تعداد سوال چراباید 30 تا بشه این و از اول باید اعلام میکردن این نامردی در حق ما بود ما اون همه وقت گذاشتم واسه هماتو 30 تا سوال چراااااااااا؟ حالا ضربیش 4 برای 30 تا سوال این چطور محاسبه میشه ادم ی سوالو نزنه کلی درضد ازش کم میشه
ایمنی ضرببش 2 واسه ما 30 تا سوال اومده این کجاش عدالته اخه واسه بچه های ایمنو خیلی خوب شده بود واسه ما اصلا نه ایمنی اسون داده بودن اما چه فایده
زیست هم سخت بود من که زیاد نتونستم بزنم
بیوشیمی خوب بودد
زبان لغاتش خیلی اسون بود متنهاش یکمی سخت بود
من اصلا راضی نبودم از کنکور اینجوری میشد ما باید وقت بیشتر روی ایمنی میذاشتیم
هماتو کلی مبحث داره 30 تا سوال اونم بانک خون کلی سوال داده بودن از هماتو 1 سوالی نبود ما شدیم موش ازمایشگاهی جمعش کنند چه وضعشه

zmh

New member
اره سوالارو خوب طرح نکردن خونو همس از بانک خون داده بودن ایمنی ام ک ب نفع ایمنیاشد.سلولی بیو خوب بود زبانم متناش خوب نبود

IL-2

Well-known member
بچه ها کلید سوالات هماتو رو اگه دارین بزارینش ممنووون میشم.

mum

New member
خون ک سخت بود
بیوشیمی متوسط
ایمنی بدنبود
زبان متوسط
میکروب دوتا فقط زدم:(
سلولی عالی
شاید رتبه اخرای قبولی بشم:)

بله سره جلسه امتحان یکم استرس میگیره آدم اما این سوالا چرت و چرت بوده-

بعضی وقتا ما از همین سوالای آسون غافل میشیم در حالی که میریم سخت ترین مطالب رو میخونیم- عاقلانش اینه که ما مطالب رو از بدهیی ترین چیزا تا دشوار ترینشون بخونیم

من اصلا این سوالا رو قبول ندارم چون استاندارد نبود حتی به درد کاردانی به کارشناسی هم نمیخورد

بازم میگم که کسی که خوب خوند ممکنه که ضرر کنه- ایشالا که اینطوری نشه- نگران نباشین همیشه اون چیزی که فکرشو نمیکنید میشه

hhhmmm

New member
بله سره جلسه امتحان یکم استرس میگیره آدم اما این سوالا چرت و چرت بوده-

بعضی وقتا ما از همین سوالای آسون غافل میشیم در حالی که میریم سخت ترین مطالب رو میخونیم- عاقلانش اینه که ما مطالب رو از بدهیی ترین چیزا تا دشوار ترینشون بخونیم

من اصلا این سوالا رو قبول ندارم چون استاندارد نبود حتی به درد کاردانی به کارشناسی هم نمیخورد

بازم میگم که کسی که خوب خوند ممکنه که ضرر کنه- ایشالا که اینطوری نشه- نگران نباشین همیشه اون چیزی که فکرشو نمیکنید میشه

بله دوستم شما درست میگی!سوالا طوری بود که امسال اونایی که رفرنس خوندن و اونایی که ج...ز..و.ه ،تفاوتشون مشخص نمیشد!اما بی شک تو دانشکاه تفاوت ها هویدا خواهد شد!سوالا از آسونی آدمو گمراه کرد!امیدوارم میانگین بالا نباشه!اکثرا بعد امتحان میگن آسون بود مث خود من!سرجلسه شرایط فرق میکنه!

mohana

Well-known member
بله دوستم شما درست میگی!سوالا طوری بود که امسال اونایی که رفرنس خوندن و اونایی که ج...ز..و.ه ،تفاوتشون مشخص نمیشد!اما بی شک تو دانشکاه تفاوت ها هویدا خواهد شد!سوالا از آسونی آدمو گمراه کرد!امیدوارم میانگین بالا نباشه!اکثرا بعد امتحان میگن آسون بود مث خود من!سرجلسه شرایط فرق میکنه!

دقیقا همیطوره..ان شالله قبول ک شدین تفاوت شما با بچه هایی ک فقط ج.زوه خوندن معلوم میشه...رفرنس خوندن خیلی سخته و انگیزه زیادی میخواد..بهتون تبریک میگم ک از پسش براومدین :riz304:

راستی..عید همگی مبارک:)

میدونم چی میگی

شما مثل اینکه از قبولی ها هستید انشاالله- خودتونو بزنید به بیخیالی برید به عشق و حالتون بپردازید تا نتایج بیاد

با غصه خوردن مشکلی حل نمیشه- اینا هر سال یه قانون جدیدی رو بنا میکنند- یه چیزی از خود اساتید تهران شنیدم که آدم میمونه توش...- حالا بماند

hhhmmm

New member
مرسی دوستم،ایشالا همه موفق میشیم!و هرکسی نتیحه زحمت و تلاششو ببینه

hhhmmm

New member
میدونم چی میگی

شما مثل اینکه از قبولی ها هستید انشاالله- خودتونو بزنید به بیخیالی برید به عشق و حالتون بپردازید تا نتایج بیاد

با غصه خوردن مشکلی حل نمیشه- اینا هر سال یه قانون جدیدی رو بنا میکنند- یه چیزی از خود اساتید تهران شنیدم که آدم میمونه توش...- حالا بماند

متشکرم...من 9 ماه به چیزی جز قبولی فک نکردم. .زحمت من خیلی بیشتر از این سوالا و درصدای احتمالی که فک میکنم بود!کنکور نمیتونه نشون دهنده سواد باشه!به هرحال ممنونم

zmh

New member
بچه ها درصدای خونتون اگه حساب کردین بگین.از من زیاد جالب نبود[emoji20]

hamid.rj

New member
سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
سولات هماتو واقعا سخت بود،اما امیدوارم اونایی که زحمت کشیدن نتیجه بگیرن...

Dexter2009

New member
سلام دوستای عزیزم...به نظرم امسال بانک خون خیلی سخت بود .سوالای خون شناسی خوب بودند ( تقریبا) زیست شناسی خیلی از فصل آپوپتوز سوال داده بودند...بیوشیمی خوب بود .زبان هم خوب بود .ایمنی هم تقریبا سخت بود که فکر می کنم به خاطر ادغام شدن سوالات با بچه های ایمنی بود.
به نظر من میانگین نمرات امسال پایین میاد. چون سوالات خون و بانک خون هم سخت و تعدادشون هم نصف شده بود( یعنی هر غلط دوبرابر کم می کنه هر صحیح هم دوبرابر امتیاز داره)

بالا