نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hhhmmm

New member
سلام به همه دوستای خوب انجمن ،به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم. به کسانیکه قبول نشدن باید بگم اصلا مهم نیس دنیا که به آخر نرسیده ایشالا امسال قبول خواهید شد به شرطی که ایمان به قبولی داشته باشین

صندوق پیامات پره!جوابتو میدم نمیرسه بهت!چند تا پیام خالی کن

sss888

New member
سلام نشستم یه دنیا گریه کردم ظاهرا قسمت ما شده این..........
تبریک میگم به بجه ها
بچه ها عاقلانه رشته انتخاب کنید

881439051

New member
سلام
معلوم میشه امسال چطوریه؟؟مجاز ینی چی ؟الان رتبه شده 80 مجاز ینی چی؟؟شبانه امسال چطوره؟؟

رها45

New member
تبریک به همه که قبول شدن
میشه راهنماییم کنید من زیست خوندم ومیخوام خون بدمک ولی تو یکی از تاپیکای انجا خوندم زیست شناسیا از استخدامی های ازمایشگاهها خذف شدن یهنی اگه من کارشناسی ارشد خون بشم نمیتونم تو از مایشکاه کار کنم
هر کی اطلاعی در این باره داره کمک کنه دیگه دست و دلم به درس نمیره از وقتی این خبرو شنیدم درس نخوندم کلا بلا تکلیفم

baharnarenj16

New member
سلام من دوستم 86 اورده میتونه بین الملل تهران قبول شه؟ ممنون میشم جواب بدید

sss888

New member
سلام احتمالا بیاره بین الملل اما بین الملل ارزش نداره این همه پول بدب اخرش هیچ چیزش تضمین نشده باشه.
این همه پول بدی که چی .ظرفیت دکترا رو هم که کم کردن که بشه گفت سریع بری دکترا
در مجموع ارزش نداره

amin70

New member
خواهشا هر کدوم از دوستان که قبول شدن و اشنایی دارن بگن که کدوم م*و*س*س*ه بهتره؟من که یکسال هر چی بدستم رسید خوندم اما بی فایده بود!! شاید اگه هدایت شده درس بخونم قبول بشم.پاک قاط زدم!!!!تو رو خدا راهنمایی کنین بگین چی خوبه؟چی بده؟چه کار بکنم؟چه کار نکنم؟

فقط و فقط برو موس سه خ ليلي

amin70

New member
سلام احتمالا بیاره بین الملل اما بین الملل ارزش نداره این همه پول بدب اخرش هیچ چیزش تضمین نشده باشه.
این همه پول بدی که چی .ظرفیت دکترا رو هم که کم کردن که بشه گفت سریع بری دکترا
در مجموع ارزش نداره

اگ پولشو داره ارزش داره سره همون كلاس ميشينه كه رتبه 1 ميشينه

sss888

New member
اره اما اینجا خیلی چیزا فرق میکنه سوادتم که بهتر باشه تو مصاحبه دکترا میگن بین المللی هست و هزارتا چیز دیگه.ببن المللی که هیچ امکاناتی هم نداره

hhhmmm

New member
سلام نشستم یه دنیا گریه کردم ظاهرا قسمت ما شده این..........
تبریک میگم به بجه ها
بچه ها عاقلانه رشته انتخاب کنید
منم روز اول فقط گریه کردم.اما باید منطقی بود..ایشالا ما قبولی های سال آینده هستیم...

hhhmmm

New member
تبریک به همه که قبول شدن
میشه راهنماییم کنید من زیست خوندم ومیخوام خون بدمک ولی تو یکی از تاپیکای انجا خوندم زیست شناسیا از استخدامی های ازمایشگاهها خذف شدن یهنی اگه من کارشناسی ارشد خون بشم نمیتونم تو از مایشکاه کار کنم
هر کی اطلاعی در این باره داره کمک کنه دیگه دست و دلم به درس نمیره از وقتی این خبرو شنیدم درس نخوندم کلا بلا تکلیفم
شاید منظورشون با کارشناسیه!!!مگه میشه ارشد هماتو نره آزمایشگاه!!

tayebe

New member
تقریبا ترمی 4 و 500 شهریه ثابت و هر 4 ترم 20 تا 30 میلیون. و درضمن باید 16 میلیون هم هزینه پایان نامه و انجام اونو در نظر بگیرین.

tayebe

New member
ولی من اگه ملی قبول نمیشدم میرفتم بین الملل. مهم ادامه تحصیل و هدفای بزرگ آیندس. در ضمن شایعات در مورد مدرک بین الملل همه الکیه.

رها93

New member
بین الملل مدرکش هیچ فرقی نداره
اگه موقعیتش رو دارین برید
حتی بعضی مشاوره ها بین الملل تهران رو به روزانه شهرستان ترجیح میدن
اساتید یکی هستن و فرقی ندارن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا