نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

oloom_az

New member
من كه باز از قافله جا موندم!!:14::sadsmiley::smiliess (2):
هماتو 53
ايمني 51
بيوشيمي 41
زيست 47
زبان 8:14:

mohana

Well-known member
این چ وضع پاسخنامه س؟؟؟؟؟؟؟؟جواب سوالای تابلو رو اشتباه زدن!! اصلا به رفرنس توجه میکنن؟

آخه این چه وضع پاسخ نهاییه!دیگه حداقل سوال34 رو باااید حذف میکردن!

به نظر من جواب این سوال درسته. اگه کتاب هنری دیویدسون صفحه ی 269 قسمت لنفوم بورکیت نوشته این سلول ها اغلب cd10 رو بیان می کنن. سوالی که قطعا باید جوابش تغییر می کرد سوال 39 بود. به نظرتون سوال 126 زبان رو با جای ب و ج اشتباهی ج و د نزدن؟

881439051

New member
ای بابا همینم اصلاح کردن خیلی کار کردن
من که اوضاعی ندارم

hhhmmm

New member
به نظر من جواب این سوال درسته. اگه کتاب هنری دیویدسون صفحه ی 269 قسمت لنفوم بورکیت نوشته این سلول ها اغلب cd10 رو بیان می کنن. سوالی که قطعا باید جوابش تغییر می کرد سوال 39 بود. به نظرتون سوال 126 زبان رو با جای ب و ج اشتباهی ج و د نزدن؟

بله حق با شماست!متوجه شدم!من بر اساس ج.زو.ه میگفتم منفیه!به هرحال ممنون!

shahran

New member

موافقم باهاتون

سلام به همه بچه های هماتو
مدت زیادی نبودم البته حرفی برای گفتن ندارم جوری کلید نهایی دادن که تقریبا قبول شدن حداقل تهران به شانس هم بستگی داره نه فقط به میزان درس خوندن:p7977cujr38iyymsu8:
فقط نکته ای که برام جالب بود بی دقتی در مورد سوال 39 هستش. جواب درست همین 20-24 هست من خودم به صورت سوال دقت نکردم که گفته حمل ونقل خون اهدایی نه پک سل
از بخش اهداکنندگان به بخش فراورده یا همون مرکز فراوری که اگر هدف تهیه پلاکت باشد باید در این دما حمل شود برای ffp دما کمتر هم باشد ایراد ندارد
انشااله هرکس به اندازه زحمتی که کشیده نتیجه ببینه
:rose:

منم تا یه حدی با نظر شما موافقم اما حتی توی های آموزشی که خود سازمان انتقال خون داده علاوه بر سالی رادمن هم نوشته حمل و نقل خون های اهدایی به مراکز تهیه فراورده اگر به منظور تهیه ی پلاکت باشه دمای حمل و نقل 20-24 اما برای بقیه فراورده ها 1-10 درجه است. چون توی صورت سوال ننوشته برای تهیه چه فراورده ای هر دو گزینه درستن. فکر کنم صفحه 301 کتاب سالی رادمن نوشته اگه اشتباه نکنم. باید این سوال دو گزینه ای میشد.

sss888

New member
سلام اره سوال 39 رو بی دقتی کردیم
اما با همه این اوصاف خداییش زحمت کشیدم.خدا کنه قبول شم
ای خداااااااااااااااااا

bahar.k

New member
امتحان سخت نبود ولی جون زبانم زیاد خوب نیست یکم وقت کم اوردم حالا امید به خدا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا