نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

solmaz01

New member
rdwبالا و فریتین برای انمی فقر اهن بهترین روش است ولی تست طلایی و دقیق برای فقر اهن همین مغز استخوان است

روی سوال تست طلاییی نخواسته من با دکتر شیران صحبت کردم ایشون گفتن ۳>۴ ولی درکل هردو درسته!

oloom_az

New member
به نظرتون امسال شرایط چه جوریه مدرس که نمی گیره از ظرفیت تهران کم میشه به شهرستان اضافه میشه////
ولا تا ظرفيت ها رو اعلام نكنن نمي شه نظر 100 درصدي داد اما ايشاله بتونيد تهران قبول شيد

با اين درصد ها ترازشون ميشه 231.75 و با توجه به اينكه امسال آزمون سخت تر بوده و تراز اخرين فرد قبولي پارسال 230 بوده ايشاله امسال قبول هستند ( البته بايد ظرفيت ها اعلام بشه و پايين نياد!)

ممنون .ببخشید اگر سهمیه ی با آزمون استعدادهای درخشان رو داشته باشه چی ؟ وضعیتش فرقی می کنه؟

روی سوال تست طلاییی نخواسته من با دکتر شیران صحبت کردم ایشون گفتن ۳>۴ ولی درکل هردو درسته!

موافقم هر دو گزینه ج و د درستن. صورت سوال هم گفته تشخیص زودهنگام. ممنون که اعتراض کردید.به نظرتون سوالای زبان مشکلی نداشتن؟ مخصوصا 126 و 130؟

sss888

New member
سوال 3:صفحه155 پاراکراف 5 خط اول فانکونی مغلوب است صفخه 451 پاراگراف 2 خط 5و6 که بعد از الدریچ گفته سایرین غالب اند
سوال 17 ص127 توضیخ داده
سوال 7:صفحه 147 هنری گزینه 3 هم میشود
سوال 39
سوال 61:در این توالی از سمت چپ در مقابل پنجمین نوکلوتیدیعنی a باید t باشد که به اشتباه gگذاشته شده بنابراین گزینه ها غلط میباشند
سوال 30که تابلو هست

shahran

New member
تراز من؟!!:sadsmiley:
افتضاح شدمو قابل گفتن نيست:14:[از من که بهتر حداقل بهتر شده وقتی میتونید نمره محاسبه کنین

- - - Updated - - -

تراز من؟!!:sadsmiley:
افتضاح شدمو قابل گفتن نيست:14:[از من که بهتر حداقل بهتر شده وقتی میتونید نمره محاسبه کنین

solmaz01

New member
موافقم هر دو گزینه ج و د درستن. صورت سوال هم گفته تشخیص زودهنگام. ممنون که اعتراض کردید.به نظرتون سوالای زبان مشکلی نداشتن؟ مخصوصا 126 و 130؟
والا زبلن من هنگ کردم گزینه ها رو دیدم.سوال ۱۳۰ رو جواب ندادم ولی ۱۲۶ روهمون کارسینوژن زدم

hem

New member
سلام.....بروبچ هماتولوژیست
amin 70 و maharloei مثل اینکه خیلی خوب دادین...
میشه ب چن تا سوالم جواب بدبن؟؟؟
1)کارشناسی کدوم دانشگاه بودین؟
2)شما که ایمنی 100 زدی منبعتون چی بوده؟(amin70)
3)شما که هماتو چهرتا کتاب خوندی میشه بگب چه طوری؟ یکیشو تموم کردی یا فصلای مشترکشو باهم میخوندی؟(maharloei)
4)از کی شروع کردین؟
5)نظرتون درباره سوالای زبان؟

ممنون....ان شاالله موفق باشین همیشه:riz304:

eosinophil

New member
هماتو استاندارد نبود .سوالای مبهم زیاد داشت. بقیه درسها خوب بود

amin70

New member
سلام.....بروبچ هماتولوژیست
amin 70 و maharloei مثل اینکه خیلی خوب دادین...
میشه ب چن تا سوالم جواب بدبن؟؟؟
1)کارشناسی کدوم دانشگاه بودین؟
2)شما که ایمنی 100 زدی منبعتون چی بوده؟(amin70)
3)شما که هماتو چهرتا کتاب خوندی میشه بگب چه طوری؟ یکیشو تموم کردی یا فصلای مشترکشو باهم میخوندی؟(maharloei)
4)از کی شروع کردین؟
5)نظرتون درباره سوالای زبان؟

ممنون....ان شاالله موفق باشین همیشه:riz304:
زيست پيام نور بودم.برا ايمني استاد خ ليلي رو خوندم.از آبان شروع كردم.زبان رو هم گند زدم

881439051

New member
سلام من وارد تخکین رتبه که میشم میگه شماره ملی قبلا ثبت شده و دیگه مراحل ثبت نام جلوتر نمیره باید چکار کنم ؟؟؟
قبلا عضو سایت با این شماره شدم

shahran

New member
سلام من وارد تخکین رتبه که میشم میگه شماره ملی قبلا ثبت شده و دیگه مراحل ثبت نام جلوتر نمیره باید چکار کنم ؟؟؟

سمت راست صفحه کد ملی و رمز عبور را بزنید وارد میشوید و درصد هایتون. رو میتونید وارد کنین

- - - Updated - - -

سمت راست صفحه کد ملی و رمز عبور را بزنید وارد میشوید و درصد هایتون. رو میتونید وارد کنین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا