نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

شوکا88

New member
ظرفیت هماتولوژی امسال 39 نفر شده ...موفق باشید

کی گفت اینو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقاامین واقعاایمنی100؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید شماک هماتو 89 زدید با کلید الان انقد شد؟؟؟؟؟؟الان اخ چنتاسوال غلطه..باتصحیحش درصدتون بالامیره؟؟؟

منم میگم سوال 17 هر دو گزینه ج و د میتونه درست باشه. چون در مرحله اول فقر آهن ذخایر آهن و فریتین کم و rdw زیاد میشن و هنوز خون سازی در زمینه فقرآهن رخ نداده خواهشا اعتراض کنین که لااقل دو گزینه رو درست اعلام کنن. میشه یه نفر بگه نکته سوال 19 توی کدوم منبعه ؟ من حتی فصل آخر هنری رو هم نگاه کردم چیزی ندیدم. سوال 39 هماتو هم که قطعا غلطه و سوال 126 زبان هم باید دو گزینه ای بشه لطفا اعتراض کنید. در مورد ظرفیتا هم خواهشا با مدرک عدد بدید ما به اندازه کافی استرس داریم

solmaz01

New member
ببخشید در مورد سوال 30 هماتو کدوم گزینه رو درست می دونید که منم اعتراض کنم؟ خواهشا روی سوال 126 زبان و 17 و 19 و 39 هماتو اعتراض کنین 151 زبان به نظرم درسته

30 گزینه الف/زبان 123 درسته به نظرم 137/140 ضایع اشتباه زده با سوالای هماتو موافقم

solmaz01

New member
منم میگم سوال 17 هر دو گزینه ج و د میتونه درست باشه. چون در مرحله اول فقر آهن ذخایر آهن و فریتین کم و rdw زیاد میشن و هنوز خون سازی در زمینه فقرآهن رخ نداده خواهشا اعتراض کنین که لااقل دو گزینه رو درست اعلام کنن. میشه یه نفر بگه نکته سوال 19 توی کدوم منبعه ؟ من حتی فصل آخر هنری رو هم نگاه کردم چیزی ندیدم. سوال 39 هماتو هم که قطعا غلطه و سوال 126 زبان هم باید دو گزینه ای بشه لطفا اعتراض کنید. در مورد ظرفیتا هم خواهشا با مدرک عدد بدید ما به اندازه کافی استرس داریم

بچه ها یه نفر بیاد بگه کدومارو اعتراض بدیم باور کنین من گیج شدم!هماهنگ باشیم بهتره خب

solmaz01

New member
من با این کلیدای ...
هماتو 54 اونایی که به نظرم درست بودو گذاشتم
بیوشیمی 71
زیست 71
ایمنی هم 71 جالبه!!
زبان 39 :sadsmiley:

ب خدا تو کفشون موندم با این کلیدا
اون از سوالایی که داده بودن این از کلیدا خدا به داد ظرفیت امسال برسه ...
من که خودم رو واسه دیدن هر چیز مسخره ای آماده کردم
:65d6a5d6s:

amin70

New member
کی گفت اینو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقاامین واقعاایمنی100؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید شماک هماتو 89 زدید با کلید الان انقد شد؟؟؟؟؟؟الان اخ چنتاسوال غلطه..باتصحیحش درصدتون بالامیره؟؟؟

شاگرد استاد باشي و100 نزني تعجب داره

آخرین ویرایش:

amin70

New member
در ضمن كرمان و بوشهر هم احتمال زياد به ظرفيتا اضافه بشن
تربيت مدرس هم ديگ نميگيره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا