نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tayebe

New member
خوشبحالتون شماها که قبولید

هر پیروزی قبلش یه شکست بوده.....
سال اول کنکور قبول نشدم ترازم نخوردبا اینکه کلی درس خوندم.
ولی اهمیت ب زیست و بیو ندادم.
امسال همه رو سفت چسبیدم . امسال اکثرا رقابت روی درصد زیست و بیو و زبان هست. فک نکنین ضریب یکه مهم نیس. اتفاقا مشخص کننده رتبه هست.اینو از سال اول کنکورم فهمیدم
خدا هیچ تلاشیو بدون پاسخ نمیذاره. امیدوارم هرکسی زحمت کشیده نتیجشو ببینه

sss888

New member
بخدا خیلی زحمت کشیدم فقط بخاطر بی دقتی و اعتماد بنفس کاذب سر جلسه درصد هماتو و زبان رو خوب نزدم
فکر قبول نشدن هم بهم خیلی سختهئ چ برسه ب.....................:smiliess (12):
دعا کنید تو این شبا

sss888

New member
بخدا خیلی زحمت کشیدم فقط بخاطر بی دقتی و اعتماد بنفس کاذب سر جلسه درصد هماتو و زبان رو خوب نزدم
دعا کنید تو این شبا

hhhmmm

New member
دعا کنید تو این شبا

ایشالاااااا نتیجه زحمتتو میبینی!منم سر جلسه بدجور اعتماد به نفس کاذب داشتم که بیو رو کم زدم!از ماست که بر ماست!موفق باشی

sajad rahimi

New member
یادش بخیر هماتو وقتی من شرکت کردم 25 تا میگرفت هماتو 70 زدم ایمنو 75 زدم بیوشیمی و زیست 63 زدم.زبان با افتخار کامل 0 درصد زدم و با اقتدار کامل رد شدمو رفتم طرح.امسال دیدم بیوشیمی رو یکم مسخره دادن ولی بقیه رو خوب دادن .زبان واسه این رشته خیلی مهم بود من اشتباه کردم نخوندم.امیدوارم همه قبول شید ما هم تو رشته دور افتاده از علوم آزمایشگاه یعنی همون نانو یه جای این کشور گربه ایی شکل قبول شیم.ولی خوب کلکسییون دکتر گلفشانو جمع کردم چون واسه ما ازمایشگاهی ها خیلی بدرد میخوره

hhhmmm

New member
یادش بخیر هماتو وقتی من شرکت کردم 25 تا میگرفت هماتو 70 زدم ایمنو 75 زدم بیوشیمی و زیست 63 زدم.زبان با افتخار کامل 0 درصد زدم و با اقتدار کامل رد شدمو رفتم طرح.امسال دیدم بیوشیمی رو یکم مسخره دادن ولی بقیه رو خوب دادن .زبان واسه این رشته خیلی مهم بود من اشتباه کردم نخوندم.امیدوارم همه قبول شید ما هم تو رشته دور افتاده از علوم آزمایشگاه یعنی همون نانو یه جای این کشور گربه ایی شکل قبول شیم.ولی خوب کلکسییون دکتر گلفشانو جمع کردم چون واسه ما ازمایشگاهی ها خیلی بدرد میخوره

با وجود هماتوی 70 چرا رشتتون رو عوض کردین؟چه سالی کنکور هماتو دادین؟

marry

New member
یکی دوساله ظرفیتا خوب شده
دوست من سال 89 با رتبه 31 و سال 90 با رتبه 29 تهران قبول نشد
اما الان با رتبه 30 و خورده ای تهران قبول میشن

sajad rahimi

New member
hhmmm جان رفتم دنبال علاقم ولی با این حال هاف براند خیلی دوست داشتم کتاب خوبی بود

sajad rahimi

New member
زیرو بم کنکور هماتو رو میشناسم ولی ترجیح دادم نانو بخونم

- - - Updated - - -

درصد های امسالت چند شده

marry

New member
سلام من تازه با انجمن اشنا شدم.درصدام این شکلییه
هماتوکک83
ایمنوک80
زبان:61
زیست 50
:بیوشیمی:74

به نظرتون من کجا میتونم قبول شم تهران فک کنم بتونم قبول شم
در کل خودم راضیم
یه دوست دارم خیلی کمکم کرد واقعا دمش گرم

فکر کنم رتبتون یک بشه
سال اولتونه که شرکت کردید؟
س

hhhmmm

New member
سلام من تازه با انجمن اشنا شدم.درصدام این شکلییه
هماتوکک83
ایمنوک80
زبان:61
زیست 50
:بیوشیمی:74
به نظرتون من کجا میتونم قبول شم تهران فک کنم بتونم قبول شم
در کل خودم راضیم
یه دوست دارم خیلی کمکم کرد واقعا دمش گرم

یعنی خداییش ای ول!!!من برم فکر چاره باشم!!!
دست دوستت درد نکنه!

آخرین ویرایش:

amin70

New member
اينجور ك سايت وزارت بهداشت نوشته كارنامه ها يا امروز مياد يا نهايتا اوايل هفته آينده

hhhmmm

New member
سلام ممنون از همگی.سال دوم بود شرکت کردم سال اول زیاد خوندم ولی 223 شدم.اون سال تازه از این مشاوره موسسات هم کمک میگرفتم.خلاصه شدیم 223.اتفاقی با از طریق یکی از دوستام با دوستش آشنا شدم هفته ایی یک جلسه بهش زنگ میزدم با اینکه هماتو شرکت نکرده بود خودش ولی هم بهم روحیه میداد هم روشش رو بهم گفت که شد این نتیجه که الان میبینین.چند تا از دوستان پیغام دادن منابع رو پرسیدن ....منم مثل شما هاف براند دیویدسون چندتا از کتاب های گل افشان.رو کار کردم با تست .ولی در کل روشش سال قبلم غلط بود مهم اون مرور آخر بود که من تونستم خوب مطالب 1 سال رو تو چند هفته جمع کنم وتست بزنم

پیشاپیش قبولیتون رو تبریک میگم!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا