نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد نظارت بر امور دارویی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

2nt

New member
البته توکلاس ما همه از طریق وزارت بهداشت قبول نشدند ده نفر ازطریق وزارت بهداشتن بقیه از طریق امتحان وزارت علوم یعنی همون داشگاه آزاد قبول شدن.

ماهک

New member
به ما این درس ها رو ارائه دادن:
سیستم های اطلاع رسانی پزشکی
واژه شناسی در داروسازی
فارما سیوتیکس
بیوفارماسی و فارماکوکینتیک
آرایشی و بهداشتی
سیاست ملی و قوانین
روش های آماری پیشرفته

2nt

New member
ماهک جون رفرنس فارماسیوتیکس ای که بهتون معرفی کردن چیه؟
استادای شما از این رشته چه تفسیرو تعبیری کردن؟

نیکیتا

New member
مازندران 10 نفر میگرفت اما چون راهش دوره نسبت به اکثر شرکت کننده ها و خیلی ها هم شاغل بودن تقریبا اکثرا انتخاب اولشونو آزاد زدن

شما برا کنترل کیفیت و تضمین کیفیت دانشگاه تهران سر زدید و پیدا نکردید؟

2nt

New member
چرا عزیزم دو هفته مونده به امتحان رفتم دانشکده داروسازی و این کتابا را زیراکس کردم (قبلش نمیدونستم میتونم برم از از کتابخونه داروسازی کتاب بگیرم)اما دیدم مطالب سنگینه و در طی دوهفته نمیشه خوند ترجیح دادم وقتمو بذارم رو دوره مطالب خونده

آخرین ویرایش:

نیکیتا

New member
چرا عزیزم دو هفته مونده به امتحان رفتم دانشکده داروسازی و این کتابا را زیراکس کردم (قبلش نمیدونستم میتونم برم از از کتابخونه داروسازی کتاب بگیرم)اما دیدم مطالب سنگینه و در طی دوهفته نمیشه خوند ترجیح دادم وقتمو بذارم رو دوره مطالب خونده

از فارماکولوژی سنگین تر بود؟راحت اجازه دادن بری کتابخونه داروسازی؟

2nt

New member
جرا عزیزم من دوهفته مونده به کنکور رفتم کتابخونه دانشکده داروسازی و مطلبو زیراکس گرفتم (قبلش نمیدونستم میشه رفت از کتابخونه دانشکده دارو کتاب بگیرم) اما چون مطالب سنگین بود ترجیح دادم وقتمو رو مرور مطالب خونده شده بذارم

نیکیتا

New member
اخه من ترم 7 مهندسی شیمی صنعتی بابلسر میخونم میخوام تهران قبول شم دیگه نمیتونم برم یه شهر دیگه استرس دارم هم درسای یونی هست هم برا ارشد این 2 تا کتابو پیدا کردم ولی اون 2 تا را که نگرفتم میخوام بیبینم چه جوریه مطالبش

2nt

New member
من حجم مطلبو دیدم سنگینه راستش همتی برای خوندنش نکردم اما فکر نکنم سخت تر از فارماکولوژی باشه.بیشتر شیمیه که شما چون رشته ات مهندسی شیمیه راحت باهاش کنار میاین.به نظرم اول فارماکولوژی و کنترل میکروبی و شیمیایی را بخونید بعدشم فارماسیوتیکس.چون فارماسیوتیکس فقط 3 فصل اش تو کنکوره که 1فصلشم فقط 2 صفحه است.مطالبشم قشنگه خیلی بهتر از فارماکولوژِی واسه همین رغبت میکنی بخونی و زود تموم میشه.زبان هم حتما سوالات کنکورهای سالهای قبلم بخون خیلی مفیده.
من اینا رو که میگم اگه خودم قبلش میدونستم و انجام میدادم رتبه یک میشدم!:)))))
من فقط یک ماه ونیم وقت داشتم بخونم اما شماها خیلی وقتتون خوبه از همین الان آروم آروم بخونین حتما تک رقمی میشی.بعدا رتبه یک شدی خبرم کن:)))))

2nt

New member
در مورد کتابخونه داروسازی : من با یکی از دوستان دانشجو داروسازی همون دانشگاه رفتم و کتاب قرض گرفتم.
ای بابا شما که به شمال دیگه عادت دارین حالا ساری و بابلسر فقط چند ساعت فرقشه اینم دوسال فک کن رشته اتون به جا 4 سال 6 ساله.البته اگر روحیاتتون مثه منه و وابسته به خانواده اید بهتون حق میدم.

نیکیتا

New member
من حجم مطلبو دیدم سنگینه راستش همتی برای خوندنش نکردم اما فکر نکنم سخت تر از فارماکولوژی باشه.بیشتر شیمیه که شما چون رشته ات مهندسی شیمیه راحت باهاش کنار میاین.به نظرم اول فارماکولوژی و کنترل میکروبی و شیمیایی را بخونید بعدشم فارماسیوتیکس.چون فارماسیوتیکس فقط 3 فصل اش تو کنکوره که 1فصلشم فقط 2 صفحه است.مطالبشم قشنگه خیلی بهتر از فارماکولوژِی واسه همین رغبت میکنی بخونی و زود تموم میشه.زبان هم حتما سوالات کنکورهای سالهای قبلم بخون خیلی مفیده.
من اینا رو که میگم اگه خودم قبلش میدونستم و انجام میدادم رتبه یک میشدم!:)))))
من فقط یک ماه ونیم وقت داشتم بخونم اما شماها خیلی وقتتون خوبه از همین الان آروم آروم بخونین حتما تک رقمی میشی.بعدا رتبه یک شدی خبرم کن:)))))
مرسی عزیزم هنوزم این قانون هست رتبه ی 1 ازاد بدون شهریه است یا نه؟بعد یه سوال دیگه ما یه کنکور میدیم دیگه اونم مال وزارت بهداشت ولی هم انتخاب ازاد داره هم دولتی درسته؟

نیکیتا

New member
در مورد کتابخونه داروسازی : من با یکی از دوستان دانشجو داروسازی همون دانشگاه رفتم و کتاب قرض گرفتم.
ای بابا شما که به شمال دیگه عادت دارین حالا ساری و بابلسر فقط چند ساعت فرقشه اینم دوسال فک کن رشته اتون به جا 4 سال 6 ساله.البته اگر روحیاتتون مثه منه و وابسته به خانواده اید بهتون حق میدم.

خیلی سخته دیگه پامو شمال نمیزارم بعد درسم حالا فکر کن 2 سال دیگه هم برم ساری دیگه چه شود دانشکده دارو تهران تو خود یونی تهرانه منظورم همون انقلاب؟

2nt

New member
شهریه نفرات برترو نمیدونم ولی حتما یه تخفیفی میذارن براشون .بازم برات میپرسم خبرشو بهت میگم.
آره عزیزم کنکور وزارت بهداشت که ثبت نام کنی هم میتونی آزاد انتخاب کنی و هم دولتی بسته به علاقه خودت اینطوری هم نیست که حتما دولتی انتخاب کنی بعد آزاد ، هرجور که دوست داری میتونی انتخاب کنی.تورشته نظارت دارویی فقط ساری دولتی داره و 3 دانشگاه آزاد علوم داروییٍ تهران ، شهرضای اصفهان و اهر

آخرین ویرایش:

نیکیتا

New member
شهریه نفرات برترو نمیدونم ولی حتما یه تخفیفی میذارن براشون .بازم برات میپرسم خبرشو بهت میگم.
آره عزیزم کنکور وزارت بهداشت که ثبت نام کنی هم میتونی آزاد انتخاب کنی و هم دولتی بسته به علاقه خودت اینطوری هم نیست که حتما دولتی انتخاب کنی بعد آزاد ، هرجور که دوست داری میتونی انتخاب کنی.تورشته نظارت دارویی فقط ساری دولتی داری و 3 دانشگاه آزاد علوم داروییٍ تهران ، شهرضای اصفهان و اهر
ممنون لطف میکنی عزیزم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا