نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد میکروب شناسی پزشکی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Biology

New member
سلام میکی ها
من به سوال 8
سوال46
سوال112
اعتراض دارم به نظر شما هم این سوالا غلط بود؟
کاشکی یه نفر که تسلط بهتری روی سوالا داشته سوالا رو مشخص کنه نام منبع و جیزایی رو که برای اعتراض لازمه بنویسه تا همه باهم اعتراض بزنیم :idea_majidonline:
آخه من خودم اینقد مسلط نبودم:13:
بچه ها اینا درصدای منه به نظرتون امیدی هست یا از فردا شروع به خوندن کنم؟:smilies-azardl (181
باکتری 28 %
تک یاخته 60%
قارچ 17%
ویروس 60%
ایمنی 6.6%
بیوشیمی4.4%
زبان 17%
گل کاشتم نه؟
بچه ها بیاید شما هم درصداتونو بزارید

(سوال شماره 1 و19و43 خارج از منابع بوده
سوال 8 غلط حواب داده شده سوال 36 به نظر من 3 تا جواب داره
درس انگل سوال 36 غلط جواب داده شده
درس قارچ سوال 71 و 72 غلط جواب داده شده
ئرس بیو شیمی سوال 72 غلط جواب داده شد)

اینها رو هم یکی از دوستان گفته بود
فکر کردم شاید نخوندین من دوباره اینجا نوشتم

آخرین ویرایش:

h1990

New member
سلام دوستان خوشحالم که اینجا از سوت و کوری در اومد:4d564ad6:
فکر کردم دیگه هیچکی نمیاد

az_sa_ja

New member
با سلام و عرض خوش امد گویی خدمت دوستان محترم
ضمن عرض تشکر بابت حضور فعالتون من یه بار دیگه سوالا رو بهتون می گم
لطفا اعتراض کنید

سوال 1 خارج از منبع

سوال 36غلط پاسخ داده شده:نام منبع کتاب جاوتز صفحه 447 پاراگراف 3 قسمت ژنوم تروپونما پالیدوم توضیحات:در کتاب جاوتز ذکر شده که این با کتری عناصر ژنی قابل انتقال نداردو احتمالا ژنومش در طول زمان حفظ شده است:در گزینه 2 از سوال 36 اشاره به پلاسمید کد کننده بتا لاکتاماز شده.در گزینه 3 به ذخایر خارج کرومزومی اشاره شده. در گزینه 4 اشاره به عدم موتاسیون شده که با توجه به به گفته کتاب جاوتز(تروپونما پالیدوم عناصر ژنی قابل انتقال ندارد و ژنوش در طول زمان ثابت مانده)پس موارد 2و3و4 هر 3 صحیح هستند

سوال 19 ضمن اینکه خارج از منبع بودن جواب مر بوطه هم غلط هستش

سوال 43 خارج از منبع هستش

31 خارج از منابع

سوال 8 غلط پاسخ داده شدهن نام منبع کتاب جاوتز چاپ 1387 صفحه 48 پاراگراف 2 توضیحات:در کتاب جاوتز به این گونه ذکر شده که لیپو پروتئین براون پپتیدوگلیکان را به غشای خارجی متصل میکند و در بین پپتیدوگلیکان وغشای خارجی قرار دارد پس هیچ ارثباطی به غشای داخلی ندارد که تنها گزینه ای میتواند درست باشد گزینه 2 می باشد

46 کلید اعلام شده اشتباه است زیرا انتی ژن گروه خونی دافی خود گیرندی پلاسمودیو ویواکس است پس این خود عامل ابتلا به این بیماری است و نه مانع ابتلا

71 قارچ شناسی پزشکی فریده زینی کلید اعلام شده اشتباه است

72 قارچ شناسی پزشکی فریده زینی کلید اعلام شده اشتباه است

93 ایمونولوژی ابول عباس شایع ترین روش گریز از سیستم دفاعی داشتن کپسول است

112 بیو شیمی لنینجر کلید اعلام شده اشتباه است

galadril

New member
با سلام و عرض خوش امد گویی خدمت دوستان محترم
ضمن عرض تشکر بابت حضور فعالتون من یه بار دیگه سوالا رو بهتون می گم
لطفا اعتراض کنید

سوال 1 خارج از منبع

سوال 36غلط پاسخ داده شده:نام منبع کتاب جاوتز صفحه 447 پاراگراف 3 قسمت ژنوم تروپونما پالیدوم توضیحات:در کتاب جاوتز ذکر شده که این با کتری عناصر ژنی قابل انتقال نداردو احتمالا ژنومش در طول زمان حفظ شده است:در گزینه 2 از سوال 36 اشاره به پلاسمید کد کننده بتا لاکتاماز شده.در گزینه 3 به ذخایر خارج کرومزومی اشاره شده. در گزینه 4 اشاره به عدم موتاسیون شده که با توجه به به گفته کتاب جاوتز(تروپونما پالیدوم عناصر ژنی قابل انتقال ندارد و ژنوش در طول زمان ثابت مانده)پس موارد 2و3و4 هر 3 صحیح هستند

سوال 19 ضمن اینکه خارج از منبع بودن جواب مر بوطه هم غلط هستش

سوال 43 خارج از منبع هستش

31 خارج از منابع

سوال 8 غلط پاسخ داده شدهن نام منبع کتاب جاوتز چاپ 1387 صفحه 48 پاراگراف 2 توضیحات:در کتاب جاوتز به این گونه ذکر شده که لیپو پروتئین براون پپتیدوگلیکان را به غشای خارجی متصل میکند و در بین پپتیدوگلیکان وغشای خارجی قرار دارد پس هیچ ارثباطی به غشای داخلی ندارد که تنها گزینه ای میتواند درست باشد گزینه 2 می باشد

46 کلید اعلام شده اشتباه است زیرا انتی ژن گروه خونی دافی خود گیرندی پلاسمودیو ویواکس است پس این خود عامل ابتلا به این بیماری است و نه مانع ابتلا

71 قارچ شناسی پزشکی فریده زینی کلید اعلام شده اشتباه است

72 قارچ شناسی پزشکی فریده زینی کلید اعلام شده اشتباه است

93 ایمونولوژی ابول عباس شایع ترین روش گریز از سیستم دفاعی داشتن کپسول است

112 بیو شیمی لنینجر کلید اعلام شده اشتباه است

ممنون از پاسختون
من با همین روش اعتراض بزنم؟ چون بعضی از سوالا روصفحه و پاراگرافشو نگفتید بعد ولی سوال 1 درسته چون من توی ی خونده بودم هرچد خیلی با تامل جوابش دادم چون خیلی حواس پرت کن بود و سوال71 هم به نظر من درست بود

az_sa_ja

New member
بله به همین روش اعتراض بنویسید سوال 1 شاید جوابش درست با شه ولی خارج از منابع هستش
البته سوال 71 دقیقا نمیونم
ممنون از پاسختون
من با همین روش اعتراض بزنم؟ چون بعضی از سوالا روصفحه و پاراگرافشو نگفتید بعد ولی سوال 1 درسته چون من توی ی خونده بودم هرچد خیلی با تامل جوابش دادم چون خیلی حواس پرت کن بود و سوال71 هم به نظر من درست بود

az_sa_ja

New member
اگه به سوالایی که نوشتم اعتراض کنیم تا درست بشه قطعا امیدی خواهد بود
البتههمین الانم نا امید نباشین
سلام میکی ها
من به سوال 8
سوال46
سوال112
اعتراض دارم به نظر شما هم این سوالا غلط بود؟
کاشکی یه نفر که تسلط بهتری روی سوالا داشته سوالا رو مشخص کنه نام منبع و جیزایی رو که برای اعتراض لازمه بنویسه تا همه باهم اعتراض بزنیم :idea_majidonline:
آخه من خودم اینقد مسلط نبودم:13:
بچه ها اینا درصدای منه به نظرتون امیدی هست یا از فردا شروع به خوندن کنم؟:smilies-azardl (181
باکتری 28 %
تک یاخته 60%
قارچ 17%
ویروس 60%
ایمنی 6.6%
بیوشیمی4.4%
زبان 17%
گل کاشتم نه؟
بچه ها بیاید شما هم درصداتونو بزارید

az_sa_ja

New member
شمادرست میفرمایید سوالا امسال سبکش با سالهای قبل متفاوت بود
dostane azizam omidvaram hameye ma emsal ghabul shim.faghat az bazia gele mandam .inja gharar nist eghragh konim chera bazia fk mikonan age nazare vagheiio began kam miaran?ki gofte arshade emsal asoon boode?ki mige bacteri asoon boode man yek sal dars khundam azmoon dadam -beb achehaye sale bad amgize bdim va rahe dorosto na inke agar nakhuundim biaim nazar bdim-

gela

New member
سلام دوستان،به نظر من سوال 9 هم گزینه صحیح نداره ! جوابش میشه 8×10^3 اگه اشتباه نکنم !

az_sa_ja

New member
تخمین رتبه سایت دکتر که تا همین چند دقیقه قبل هم کاملا فرمالیته بود
و اصلا امکان استفاده از اون وجود نداشت

az_sa_ja

New member
از دوستان محترم تقاضا دارم به سوالهلیی که نوشتم اعتراضض کنن که فرصتش رو به اتمام هستش.این میتونه به همه ما کمک کنه

galadril

New member
بچه ها الان از 42 نفر من28 شده ام توی تخمین رتبه درصدام هم اینا است

باکتری 28 %
تک یاخته 60%
قارچ 17%
ویروس 60%
ایمنی 6.6%
بیوشیمی4.4%
زبان 17%
به نظرتون با این درصدا میشه قبول شد؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7

rahajoon

New member
سوال8
سوال31
سوال36
سوال43
سال46
سوال50
سوال83
سوال87
سوال93
سوال94
سوال104
کلیداشتباه

bahman317

New member
بچه ه شما انگار همگی وضعتون خوب بوده دمتون گرم

من که دومین سال بود که شرکت کردم ولی فک کنم افتضاح بودم ... بیوشیمی فوق العاده سخت بود . ایمنی هم غلط زیاد داشتم ... باکتری که ریتم سوالاتش با سالای قبل کمی فرق داشت ... به هر حال اینا درصدای منن ... به نظرتون امیدی هست؟؟؟

باکتری 36
تکیاخته 53
قارچ 51
ویروس42
ایمنی 29
بیوشیمی 24
زبان 25

bahman317

New member
دوستان من تو تخمین رتبه تا الان بین 54 نفر نوزدهمم ... بچه ها اطلاع رسانی کنید به بقیه که بیان درصداشونو بذارن که حداقل تا موقع جوابا یه چیزی بیاد دستمون ...

h1990

New member
سلام دوستان منم تا اینجا تو تخمین رتبه بین 55 نفر 3 هستم ایشالا تعدادمون بعد کلید نهایی بیشتر بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا