نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد میکروب شناسی پزشکی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

moah

New member
من که امسال میکروب امتحان ندادم رشته دیگه ثبتنام کردم چون ارشد ازادش رو تموم کردم کار گیرم نیومد دیگه فک کنم ارشد پزشکیش هم کار گیرم نیاد

bacillus.bs

New member
من بقيش در حدود ٥٠ به غير از بيوشيمي كه اونم افتضاح دادم
نمي دونم چرا امسال اينقدر خراب كردم
اصلا انتظارشو نداشتم

az_sa_ja

New member
من که از همون اول بیو شیمی نخونده بودم به جاش گفتم وقتش رو روی زبان بذارم
که البته زبان وقت کم اووردم ولی با این همه بیو شیمی 3 تا سوال جواب دادم که 2 تاش درست از اب در اومد
زبان هم متنش راحت بود ولی به سوالا که میرسیدی اصلا متوجه نمی شدم چی می خواد ولی با توجه به جوابهایی که بعضی از دوستان تو اینترنت قرار دادند و من هم به شدت بهش معترضم درصد زبانم 30 درصد شد

az_sa_ja

New member
در ضمن به عقیده شخصی من چند تا سوال میکروب در درس باکتری چند 2یا 3 جواب داشت و 1 یا 2 تا از اونها اصلا تو هیچ یک از منابع وجود نداشتند و من جواب اونها رو تو کتاب تاپلی ویلسون دیدم
در ضمن چند وقت پیش با یکی از دوستان که تهران برای درس زبان می رفتند صحبت کرددم ایشون معتقد بودن که سوالای درس زبان از پارسال سختتر بوده و ایشون کلا سوال زبان رو خراب کردند.
البته ضمن احترام به نظر ایشون من باهاشون چندان موافق نیستم چون قسمت متنها اسون بودند ولی در قسمت سوالهایی که برای متن پرسیده میشدبه ویژه در قسمت گزینه هاش اصلا متوجه نمی شدم چی می خاستند از این رو من با عقیده شخصی خودم معتقدم سوالهایی که برای متون پرسیده می شد به ویژ گزینه هاش از پارسال سختر بود

az_sa_ja

New member
از دوستان محترم تقاضا دارم تشریف بیارن و نظر بدند و اصلا خجالت نکشن هر نتیجهکه به دست اووردن یا هر نظری که در رابطه با امتحان و درسهای مختلف دارند بیان بگن تا از یک سو با هم به یک جمع بندی مفید در رابطه با امتحان برسیم و از سوی دیگر به بچه های سالهای اتی مشورت بدیم و بهشون کمک کنیم

elham1

New member
از دوستان محترم تقاضا دارم تشریف بیارن و نظر بدند و اصلا خجالت نکشن هر نتیجهکه به دست اووردن یا هر نظری که در رابطه با امتحان و درسهای مختلف دارند بیان بگن تا از یک سو با هم به یک جمع بندی مفید در رابطه با امتحان برسیم و از سوی دیگر به بچه های سالهای اتی مشورت بدیم و بهشون کمک کنیم

افرین.کارت بیسته.
بچه ها az_sa_jaراست میگه مارو راهنمایی کنید:applause:

bacillus.bs

New member
بچه ها من احساس مي كنم سوالات تخصصي نبود كاري به اسون يا سخت بود نش ندارم
ولي به نظرم از نظر روش سنجش مشكل داشت
خود من اونجور كه بايد اطلاعاتمو نشون ندادم
پارسال براي بيوشيمي خيلي از فصلا حذف كردم و نخوندم شايد نصف بيوشيمي هم نخوندم ولي حدود ٤٠ زدم حتي از اين هم بيشتر مي تونستم بزنم
ولي امسال در عين ناباوري با اين كه خيلي بيشتر و بهتر از پارسال خوندم درصدم افتضاح شد
حالا نمي دونم اشكال از خودم بوده يا سوالا
منم با نظر از سا موافقم
واقعا چند تا سوال از باكتري هر چي دنبالش گشتم نبود

elham1

New member
به نظر شما اخرین فرد که قبول بشه میانگین درصداش چقدر میتونه باشه.زبانم نزنه هااا

bacillus.bs

New member
اخرين فرد قبولي نمي دونم
چون هميشه درصد نفرات برتر توي سايت ميزارند
بعدشم سال به سال فرق ميكنه
مطمئنا امسال قابل مقايسه با پارسال نيست
چون علاوه بر نوع سوالا
تعداد شركت كننده ها و .....
تغيير كرده

h1990

New member
Salam dustan man darsadam felan injuri hast:
Bactery 51
takyakhte 84
Gharch 31
virus 57
Bioshimi 13
zaban 75
imeni 48

h1990

New member
Na hamechi bastegi be baghie dare:( man tedade kami shahr entekhab kardam..inja ke hame khaban hichkas nemiad darsadasho bege.

az_sa_ja

New member
دوستان محترم من لطفا اینقدر روی زبان تاکید نکنید یک منبع کاملا قابل اتکا به من گفت که زبان به هیچ عنوان اون تاثیری که در گذشته داشت رو الان نداره.
از طرفی مطالعات اماری فوقوالعاده دقیق من و یکی از دوستان من نشون میده این درس از اون انحراف معیاری که در گذشته داشته الان برخوردار نیست وتقریبا فقط به اندازه ظریبش ارزش داره

az_sa_ja

New member
از باسیلوس جان به خاطر نظرشون کمال تشکر را دارم
بچه ها من احساس مي كنم سوالات تخصصي نبود كاري به اسون يا سخت بود نش ندارم
ولي به نظرم از نظر روش سنجش مشكل داشت
خود من اونجور كه بايد اطلاعاتمو نشون ندادم
پارسال براي بيوشيمي خيلي از فصلا حذف كردم و نخوندم شايد نصف بيوشيمي هم نخوندم ولي حدود ٤٠ زدم حتي از اين هم بيشتر مي تونستم بزنم
ولي امسال در عين ناباوري با اين كه خيلي بيشتر و بهتر از پارسال خوندم درصدم افتضاح شد
حالا نمي دونم اشكال از خودم بوده يا سوالا
منم با نظر از سا موافقم
واقعا چند تا سوال از باكتري هر چي دنبالش گشتم نبود

bacillus.bs

New member
دوستان محترم من لطفا اینقدر روی زبان تاکید نکنید یک منبع کاملا قابل اتکا به من گفت که زبان به هیچ عنوان اون تاثیری که در گذشته داشت رو الان نداره.
از طرفی مطالعات اماری فوقوالعاده دقیق من و یکی از دوستان من نشون میده این درس از اون انحراف معیاری که در گذشته داشته الان برخوردار نیست وتقریبا فقط به اندازه ظریبش ارزش داره

خوب وقتي همه بالاي ٦٠ بزنند
ديگه تكليف درصد پايينا مشخصه ديگه
البته سايت علوم پزشكي روش سنجش خوبي نيست چون اين جا همه جز بچه هاي درسخونند
توي حوزه ي ما هيچكس از زبان راضي نبود حتي ميگفتند زبان دكترا از اين راحترههههه
نفر اول پارسال حدود 50 ...60درصد بود زبانش
ولي امسال همه بالاي 70

h1990

New member
خوب وقتي همه بالاي ٦٠ بزنند
ديگه تكليف درصد پايينا مشخصه ديگه
البته سايت علوم پزشكي روش سنجش خوبي نيست چون اين جا همه جز بچه هاي درسخونند
توي حوزه ي ما هيچكس از زبان راضي نبود حتي ميگفتند زبان دكترا از اين راحترههههه
نفر اول پارسال حدود 50 ...60درصد بود زبانش
ولي امسال همه بالاي 70

Bacilluse aziz injur ke migi nist,zabane emsal sakht bud va hame dustaye man narazi budan az zaban kasani ke man bahashun sohbat kardam motevasset 40 zadan,taze faghat zaban taiin konande nist,faghat mitune jobrane ye darsade paiin bashe az darsaye dige
Hata rotbe 1e parsalam zaban 45 zade bud pas shoma dige negaran nabash

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
فعلا كه بايد منتظر بمونم تا شهريور
نمي دونم چرا امسال اصلا نميشه گفت كه چي ميشه

bacillus.bs

New member
بقيه هم كه نظري ندارند اصلا
چرا گروه ميكروب بايد اينقدر بايد غير فعال باشه
من همش بايد پست بزارم تاپيك بالا بياد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا