نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مرجانه

New member
راستی بچه ها منکه هنوز نفهمیدم این lik کردن یعنی چی ؟ میشه یکی توضیح بده

biosta

Well-known member
راستی بچه ها منکه هنوز نفهمیدم این like کردن یعنی چی ؟ میشه یکی توضیح بده

یعنی می پسندم نوشته ات ، عکسی که گذاشتی و کلا" یعنی خوشم آمد .
خیلی هم که خوشم بیاد از گزینه ی ستاره استفاده می کنم .
یک جورایی می خوای بدون این که پست گذاری به گذارنده ی مطلب بگی دمت گرم .

yekta_63

New member
ممنون از فایلاتون آقای حاجی حسینی. بچه ها کی باشه این چند روزم بگذره....:33:

biosta

Well-known member
سلام دوستان از من سوال زیر پرسیده شده بود ،
شما عزیزان که در متن کنکور هستید جواب دهید تا که دوستمان به جواب دقیق سوالش برسد .

سلام-با جواب وزارت علوم جواب وزارت بهداشت هم میاد؟؟؟

parasto0o

New member
شما عزیزان که در متن کنکور هستید جواب دهید تا که دوستمان به جواب دقیق سوالش برسد .

سوال واضح نیس اقای مدیر.

MAS00D

New member
وزارت بهداشت که در اخرین اطلاعیه اش باز هم همون شش شهریور اعلام کرده
سازمان سنجش هم در آخرین اطلاعیه اش که مربوط به صبح امروز بود تا پایان هفته جاری اعلام کرد
پس تا جمعه قطعا دو نتایج اعلام شده اند.
اما برام سوال چرا سازمان سنجش حتی برای 5 روز آینده با اطمینان و قطعیت روزی رو اعلام نکرده است!!!!!!
اما تنها دلیل رو این دیدم که به هر حال سایت سازمان یک پنهای باندی و ظرفیتی دارد و با توجه به انتخاب رشته بچه های کاردانی و علمی کاربردی و این که معلوم نیست تمدیدش چقد طول میکشه ...
با پایان یافتن اون ثبت نام ها قطعا نتایج ارشد هم اعلام میکنن
احتمال این که بر حسب اتفاق دقیقا در روز شش شهریور با هم اعلام بشه وجود دارد!!!!!!!
(دو ارگان مختلف هستند و دلیلی برای هماهنگ کردن زمان اعلام نتایج وجود ندارد)
ولی به نظرم سازمان سنجش نتایج رو پنجشنبه اعلام میکنه و وزارت بهداشت چهارشنبه
التماس دعا داریم

آخرین ویرایش:

meystat

New member

lممنونم مدیر ارشد-سپاس

dadasalar

New member
سلام خدمت همه دوستان خصوصا بیو استای عزیز
مطلبهای دوستان رو که میخاندم یاد دوران دانشجوییم افتادم
از جایی که از ماشین پیاده میشدیم تا در دانشگاه ده دقیقه ای پیاده روی داشت.موقع امتحانات هر 2 ساعت پشت سر هم امتحان برگزار میشد!! منم چون توی دانشگاه در رشته های مختلف دوستای زیادی داشتم وقتی که توی مسیر از امتحان برمیگشتم به بچه های که میشناختم میگفتم" فلانی امتحان داری ؟ میگفت آره
میگفتم: نرو سر جلسه امتحان " بعد اون دوستم وقتی دلیلشو میپرسید میگفتم " من مطمئنم که افتادی:25r30wi: " خلاصه طرف رو با یه شوکی میفرستادیم سر جلسه!!!!
((البته توی پیام نور انصافا تا سوالارو نمیدیدی واقعا نمیدونستی قبول میشی یا نه چون هر ترم با یه متد خاص سوال میدادن :ph34r-smiley: بخاطر همین ماها که معمولا استرس نداشتیم))

بگذریم بعد یکی دو ترم این کار من عادی شده بود و حالا دیگه عمل عکس داشت !!! حالا یه موقع با دوستی که از این ماجرا خبر نداره من دارم میرم که امتحان بدیم ! تصور کنید از 200 -300 نفری که از امتحان دارن میان حداقل 50 نفر برات آرزوی افتادن کنن و همه بگن " افتادی نرو سر جلسه "القصه ، معمولا این طرفی که کنار من میامد می پرسید " چرا اینا برای تو اینقد آرزوی منفی دارن؟؟؟؟:5: و منم میگفتم نمیدانم:smiliess (12):

بگذریم روزگاری بود
ببخشید حال و هوای تاپیک یاد خاطرات انداختم
تصور کنید فقط چند روز مونده تا معلوم بشه کدومای ما دانشجو میشیم! خیلی دلم میخاد دانشجو بشم گرچهشما ها از من بهتر هستید و بیشتر زحمت کشیدید!
موفق باشید انشالله یا علی

آخرین ویرایش:

yekta_62re

New member
سلام یه سوال دارم برای جناب biosta فرستادم متاسفانه جوابمو را ندادند می خوام بدونم هزینه ساعتی تدریس spss در یه شهر کوچیک و به صورت خصوصی چقدره؟

biosta

Well-known member
زمان اعلام نتایج نهایی ارشد دولتی 92

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به انتخاب رشته 285 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته، گفت: نتایج نهایی آزمون ارشد 92، هفته اول شهریور ماه اعلام می‌شود.

توکلی در خصوص نحوه گزینش نهایی داوطلبان، گفت: گزینش نهایی داوطلبان بر اساس نمره کل 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل تراز شده انجام می‌شود.

MAS00D

New member

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به انتخاب رشته 285 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته، گفت: نتایج نهایی آزمون ارشد 92، هفته اول شهریور ماه اعلام می‌شود.

توکلی در خصوص نحوه گزینش نهایی داوطلبان، گفت: گزینش نهایی داوطلبان بر اساس نمره کل 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل تراز شده انجام می‌شود.

بیو جان از نتایج چندروز عقب افتادی----!!!
این اطلاعیه مال پنجشنبه گذشته بود سازمان سنجش منتشر کرد
جدیدترین اطلاعیه ظهر امروز بود که از اعلام نتایج روز چهارشنبه بعد از ظهر خبر داد

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا