نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد تكنولوژي تصويربرداري مغناطيسي 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mhaibati

New member
من فیزیکو خوب خونده بودم ولی نشد بیشتر از 40 بزنم نفر اول هم 44 زده " شما چند زدید ؟امیدوارم همدیگه رو سر کلاس ارشد ببینیم" چون میدونم زچمتشو کشیدیم و لیاقتشو داریم.

adidas

New member
من 61 زدم
ولي به نظرم چند تا سوالش اشتباه هستن
خودم فكر مي كردم 70-80 بزنم
زحمتاي آدمو با اين سوالاشون به باد مي دن!:smiliess (2):

nilam

New member
من 70 زدم منم فیزیک خیلی زیاد خوندم
امیدوارم آدیداس - انشالله خدا کمکمون کنه-

mhaibati

New member
ان شاا... " میشه درصداتون رو بنویسید ؟ فیزیکو خیلی خوب زدید .

mhaibati

New member
nilam جان " از حالا بهت قبولیتو تبریک میگم" درصدات خوبن امیدوارم که قبول میشی.تو تخمین رتبه چندمی؟

mhaibati

New member
به نظر من تو کشور فقط 50 نفر واسه mri خوب خوندن . می شه گفت که امید زیادی به قبولیمون هست.

mhaibati

New member
به نظر من تو کشور فقط 50 نفر واسه mri خوب خوندن . می شه گفت که امید زیادی به قبولیمون هست.

nilam

New member
nilam جان " از حالا بهت قبولیتو تبریک میگم" درصدات خوبن امیدوارم که قبول میشی.تو تخمین رتبه چندمی؟

انشالله- خدا کمکمون میکنه-تو تخمین قبل از ویرایش 6 بودم ولی الان نمیتونم تخمین کنم چون قبل از کلید نهایی دکمه ویرایشو زدم که به گفته ادمین نباید میزدم اون سوال 26 که خدارو شکر حذف شد اشتباه زدم ولی دیگه نمیتونم تخمین کنم،شما چه دانشگاهی خوندین؟سال اولتون بود؟

mhaibati

New member
من سال اولم بود.دانشگاه اصفهان خوندم.شما چطور؟ دانشگاه ما که کسی واسه mri خوب نمی خوند.

nilam

New member
تو استان ما فقط 7 نفر ام آر شرکت کرده بودن که خوب نخونده بودن-توکل ب خدا

adidas

New member
تو استان ما هم فقط من بودم ولي از كارشناسي ناپيوسته ها هم چند تا بودن + چند تا پرسنل بيمارستان و لي در كل فك كنم فقط من خوب خوندم!

mhaibati

New member
:5::(50):نگفتید کجا کارشناسیتون رو خوندید.از تهران خبری ندارید؟

mhaibati

New member
دوستتون قبول شده دیگه.آره .:painting:نظرش واسه این درصدا چیه؟ امسال خیلی ها ؟آماده نبودن.

Dicentric

New member
من سال اولم بود.دانشگاه اصفهان خوندم.شما چطور؟ دانشگاه ما که کسی واسه mri خوب نمی خوند.

سلام ببخشید عزیزم شما هم مثه من وردوی 89 هستین بعد چجور تو کنکور ارشد شرکت کردین؟که الان دنبال تخمین رشته این؟؟؟؟؟؟؟؟

adidas

New member
بچه ها به نظرم چندتا سوال اشتباه هستن!
مي خواهين در موردش بحث كنيم! من كه به چند تا سوال فيزيك اشكال دارم!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا