نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد ارزیابی فناوری سلامت 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

msh.2012

New member
darsadaye man ine begin vaziyatam chetore omidi has epidimiology 66.
amar 50
zaban 12
modiriat46
eghtesade behdasht40
nezam salamat 30

ایول .با ااین درصدها حتما قبولین ولی
بالاخره این درصدها درسته یا درصدهایی که قبلش زده بودین؟با این درصدها رتبتون رو چند تخمین زده ؟

msh.2012

New member
sol عزيز تا حالا حداقل 13 نفر شركت كردند ولي انشالا كه همه درصداي واقعي رو گذاشته باشن
اميدوارم يه نفر خبر موثقي رو بده و دل مارو شاد كنه

مشهد با اینکه غایب هم زیاد داشت ولی حاضر هم زیاد داشت.من اونقدر استرس داشتم که اصلا توجه نکردم چند نفرن. ولی به نطرم از 10 نفر بیشتر بودن.تازه جای آقایون رو هم نمی دونم چند نفر بودن :New (6):

sol

New member
بر و بچ ارزيابي فناوري در چه حالين؟ رتبه ها چقدر تغيير كرده تا حالا كه 17 نفر شركت كردن من همون رتبه قبليم .شماها چطور؟

reza

New member
sol عزيز ميشه بگي تا الان رتبت چنده كه تغيير نكرده؟
اگه بشه درصداتم بذار
ممنون ميشم

reza

New member
برات آرزوي موفقيت مي كنم،با اين درصدا تو اين رشته امسال قبولي انشالا

Taher

New member
با سلام من هم امسال تهران ارزیابی امتحان دادم فقط به این علت این رو نوشتم که جواب sol رو بدم ایشون به ما سیاهی لشگر گفتن فقط محض اطلاع ایشون میگم که من به شخصه رشته لیسانسم کاملا مرتبط با ارزیابی هست و در ضمن میگم مه درصد های این خانم غیر واقعی هست من اقتصاد و نظام سلامت و زبان و مدیریت بالای 52% زدم در ضمن ایشون دانشکده ما مدارک پزشکی میخوندن...

sol

New member
با سلام من هم امسال تهران ارزیابی امتحان دادم فقط به این علت این رو نوشتم که جواب sol رو بدم ایشون به ما سیاهی لشگر گفتن فقط محض اطلاع ایشون میگم که من به شخصه رشته لیسانسم کاملا مرتبط با ارزیابی هست و در ضمن میگم مه درصد های این خانم غیر واقعی هست من اقتصاد و نظام سلامت و زبان و مدیریت بالای 52% زدم در ضمن ایشون دانشکده ما مدارک پزشکی میخوندن...
جوجه رو آخر پاييز مي شمرن .نتايج بياد معلوم ميشه چي واقعيه و چي نيست كسي زبان رو بالاتر از 46 نزده و نميدونم چرا امتحان رو خراب كردين از دست من اينقدر عصباني هستين شما!!!! رشته ليسانس شما هم يا جديده يا ما سوادمون كمه.اين رشته مديريت سلامت ديگه چيه؟ تا اونجايي كه ما اطلاع داريم رشته مديريت سلامت به صورت يه طرح پيش نويس توي وزارت خونه مطرحه اونم فقط در مقطع دكتري.....و جنسيت بنده رو از كجا تشخيص دادين؟!! اتفاقا به خاطر درصد هاي غير واقعي بعضي ها !!!!!! بنده با مدير سايت تماس گرفتم.وقتي جوابا اومد شما هم كارنامه تون رو اسكن كنيد بنده هم اسكن مي كنم آقاي مدير سلامت با درصد زبان 52%.........

آخرین ویرایش:

azmoon

New member
دقت فرمایید

سلام دوستان

رشته ارشد ارزیابی فناوری سلامت هیچ ارتباطی به کارشناسی مدارک پزشکی ندارد و رشته ای که مربوط به مدارک پزشکی می باشد کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت می باشد اینها با هم تفاوت اساسی دارند افرادی که می خواهند در رشته ارزیابی فناوری سلامت موفق باشند باید دروس اپیدمیولوژی - آمار و اقتصاد بهداشت رو بخوبی بلد باشند لطفا به سرفصل های دروس تدرس شده در دوره ارشد دقت فرمایید.
لازم به توضیح است که کلیه کارشناسی ها قادر به شرکت در آزمون ارزیابی فناوری سلامت می باشند ولی کارشناسان بهداشت عمومی از برد بالاتری برخوردار هستند.

Taher

New member
با سلام و ضمن تشکر از نظر واقعی شما این خانم تو دانشکده ما هست و برا خودش کل صفحات پر کرده بود من هم رشته لیسانسم مدیریت خدمات بهداشتی درمانی بود فقط خواستم جواب این فرد رو بدم که اتفاقا بچه های کتابداری و مدارک را خوب میشناسمو بهشون هم تبریک میگم که ارزیابی شرکت کردن من درصدام پیش رتبه یک سال قبل هم بردم ایشون لفظ سیاهی لشگر استفاده کرده بودن در ضمن بنده تو تخمین رتبه نبودم از کجا میدونن که من نزدم زبان رو..
در جواب ایشون که من آزمون تافل هم دادم و نمره قبولی سال 88 آوردم.

sol

New member
آقايون بذاريد جوابا بياد بعدا قضاوت كنيد ......... خيلي سخت نيست حدس زدن اينكه كه هر روز يك آي دي جديد مي سازيد و با اسامي مختلف وارد سيستم مي شيد.............در ضمن آقاي طاهر من هم دانشكده اي شما نيستم من نميدونم شما بنده رو با كي اشتباه گرفتين بنده فارغ التحصيل 10 سال پيشم و فكر نميكنم كه با شما آشنايي خاصي داشته باشم.
و شما جناب آزمون فكر مي كنيد كه اگر معدلتون 20 هم باشه و نتونيد دردي از درداي سيستم بيمار گونه وزارت بهداشت رو دوا كنيد به چه دردي مي خوره . اميدوارم هر كسي توي هر جايگاهي كه هست به فكر اين باشه كه لا اقل اگر نميتونه مشكلي رو حل كنه ،باري هم به دوش اين جامعه پر درد نذاره.اميدوارم هم شما و هم آقاي طاهر و همه جووناي ايراني موفق باشن، چون موفقيت هر جز باعث پيشرفت كل مي شه.يا حق

آخرین ویرایش:

Taher

New member
با سلام دوباره خدمت دوستان

آقايون بذاريد جوابا بياد بعدا قضاوت كنيد ......... خيلي سخت نيست حدس زدن اينكه كه هر روز يك آي دي جديد مي سازيد و با اسامي مختلف وارد سيستم مي شيد.............در ضمن آقاي طاهر من هم دانشكده اي شما نيستم من نميدونم شما بنده رو با كي اشتباه گرفتين بنده فارغ التحصيل 10 سال پيشم و فكر نميكنم كه با شما آشنايي خاصي داشته باشم.
و شما جناب آزمون فكر مي كنيد كه اگر معدلتون 20 هم باشه و نتونيد دردي از درداي سيستم بيمار گونه وزارت بهداشت رو دوا كنيد به چه دردي مي خوره . اميدوارم هر كسي توي هر جايگاهي كه هست به فكر اين باشه كه لا اقل اگر نميتونه مشكلي رو حل كنه ،باري هم به دوش اين جامعه پر درد نذاره.اميدوارم هم شما و هم آقاي طاهر و همه جووناي ايراني موفق باشن، چون موفقيت هر جز باعث پيشرفت كل مي شه.يا حق

نمیدونم شاید sol عزیز حق با شما بود و تلاش ما که تو ظاهر نشون داده نمیشد بر این اساس شما گفتین به من و امسال بنده سیاهی لشگر اما مشکلی نیست انشالاه که شما جزو قبولی ها باشین جزو اون 16 نفر در ضمن فرا رسیدن ماه مبارک رمضان هم به همه دوستان خودم بخصوص تو دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی تبریک میگم و برای ما هم دعا کنین..

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا