نظرات شرکت کنندگان در رابطه با کنکور ارشد وزارت علوم کد 1206 (گرایش ژنتیک)

karshenasgh

New member
کلید اولیه سؤالات رو توی سایت سازمان سنجش زدن.. اما دفترچه شو چطوری بدست بیاریم که بتونیم درصدهامون رو حساب کنیم؟؟؟

kian

New member
آخ از دست این کلید!!! آخ!!!!
دیگه حال نداشتم واسه آزمون علوم که اصلا معلوم نیس چطور باید اعتراض زد !!! چش و چال و اعصاب خودم رو به هم بزنم!!! دیگه سال آخر هم بود علوم شرکت میکنم!!
سوالا اینجا هستنمونه سوالات دکتری92,ارشد92,سوالات دکتری نیمه متمرکز92,کارشناسی ارشد92,سوالات دکتری91,ارشدوزارت بهداشت91,ازاد91,جامع کاربردی91,آزمون ارشد92,پیا?!!!!! اما اگه خواستین من هم واستون میفرستم!! واسم e-meil بدین!!! ms.korani @gmail.com
..
کلید نهایی هم آمد حتما واستون اون اشتباهات رو میزارم ببینین!! اما فعلا بگم که چندتا از سوالا احتمال زیاد حذف میشه چون تو چند کنکور گزشته آلترناتیو کلید خورده بودن و یک ج صحیح نداشتن!!!!

nori

New member
سلام بچه ها نمیدونین کلید نهایی کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم فکر کنم کلید اولیه اشتباه داشته. امیدوارم زودی بیاد

kian

New member

دیگه چرا میگن خو کلید اصلی رو میدن!!! خودشون که گفتن نیمه دوم اردیبهشت نتایج میاد!!! دیگه به این نمگن کلید آخه دیگه میشه شاه کلید!!!

kian

New member
الان که نتایج امد اونایی که فک میکن کلید نهایی بد ناجور پیچ خورده و درصدهایی رو که حساب کردن اصلا با نتیجه نهاییشون نمیخونه فک!!!؟؟ میکنین کیا این همه قدرت دارن کلید رو با این زلزله 8ریشتری دگرگون کنن!!!؟؟ که مثلا !!! درصد 70%شما بشه 50%...
و چقد امید دارین اعلام کلید نهایی ثابت کنه ما اشتباه کردیم نه طراحان!!!؟
و ایا به فرصت اعلام شده بررسی مجدد اعتقاد دارین!!!

kian

New member
...

الان که نتایج امد اونایی که فک میکن کلید نهایی بد ناجور پیچ خورده و درصدهایی رو که حساب کردن اصلا با نتیجه نهاییشون نمیخونه فک!!!؟؟ میکنین کیا این همه قدرت دارن کلید رو با این زلزله 8ریشتری دگرگون کنن!!!؟؟ که مثلا !!! درصد 70%شما بشه 50%...

kian

New member

بالا