نظرات شرکت کنندگان در آزمون دکترای تخصصی همه ی رشته ها-آبان 92

telmix

New member
آزمون چند روز پیش رو می خوام کسی اگه اصل دفترچه رو داره اسکن کنه یا عکس بگیره بزاره اینجا استفاده کنن بچه ها !!!!

taranom92

New member
سلام دوستااان
خوبین؟
کسی دکتری روانشناسی بالینی ازمون نداده؟؟؟
امتحان چطور بوده؟

rozeabi

New member
سلام. اول اینکه امیدوارم نتیجه خیلی خوبی بگیرین از آزمون. :riz304: دوم اینکه از کی شروع کردین به خوندن؟ من هنوز ترم 3 هستم و واقعأ سردرگم شدم! نمیدونم از کی باید شروع کنم؟ مرسی

من ترم پنجم هستم و هنوز هم دفاع نکردم. فقط یک ماه و نیم از اول مهر شروع کردم و طبعا تو این مدت هم نتیجه ی خوبی نمیشه گرفت. به نظرم هر قدر زودتر شروع کنید به نفعتونه. اگه از حالا روزی دو ساعت وقت بذارید و سه ماه آخر رو هم پیوسته بخونید می تونید موفق باشید. منبع هم اول از امری و استراخان و براون شروع کنید و بعد که به اینها مسلط شدید و فرصت کردید برید سراغ منابع بعدی مثل تامپسون و ژنوم و .... تستهای سالهای قبل رو هم حتما تمرین کنید.

mehsad

New member
آموزش پزشکی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

helena

New member
بچه ها خبر از ازمون دکترای سم شناسی و علوم سلولی کاربردی ندارین که سوالاشون چطور بودن؟

noorolhoda

New member
بچه ها خبر از ازمون دکترای سم شناسی و علوم سلولی کاربردی ندارین که سوالاشون چطور بودن؟

دوست خوبم کنکور دکتری سم شناسی تیرماه 92 برگزار شده .چون جز گروه داروسازی است (بیست و پنجمین دوره امتحانات پذیرش دانشجوی دوره دکتریph.D داروسازی).کنکور آبان گروه پزشکی ( بیوشیمی ایمنی هماتو زنتیک انسانی مامایی پرستاری و...) است.

آخرین ویرایش:

asal 92

New member
ایشالا همه بچه هایی که آزمون دادن نتیجه زحماتشونو ببینن
قسمت شه ما هم آزمون دکتری بدیم ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

farahmandi

New member
[cبچه های دکتری تغذیه و بیوشیمی منبع معتبری دارید که این دو سوال رو بررسی کنید؟
1.اثر گشاد کنندگی عروقی کدامیک از موارد زیر از طریق no نیست؟ 1)استیل کولین 2)هیستامین 3)سدیم نیتروپروساید 4)یون پتاسیم
2. کدام عامل زیر به صورت غیرمستقیم ترشح بزاق را تحت تاثیر قرار می دهد؟ 1)تحریک عصبی واگ 2)جریان خون غدد بزاقی 3) تحریک عصب سمپاتیک 4)محرک های لمسی

hesamoo

New member
سلام، من هم امسال شرکت کردم.آزمون نسبت به پارسال سخت تر بود ولی ظاهر سوالات فریبنده بود وبرای کسی که نخونده بود آسون به نظر می اومد.من پارسال برا مصاحبه دعوت شدم ولی متاسفانه قبول نشدم امیدوارم امسال دیگه قبول شم.

marias

New member
وااای این دکترای آموزش پرستاری چرا اینجوری بود؟ از کجا سوال داده بودن؟

forogh65

New member
سلام
به نظر من که فیزیولوژی فاجعه بود. ظاهرا فیزیو همه گروه ها همینطور بوده. بیوشیمی ساختمان نسبتا خوب بود ولی متابولیسم سوالای چاله دار زیاد داشت، هر چند سوالات ظاهرا ساده بنظر میرسید ولی من وقتی کلید رو دیدم واقعا جا خوردم.
به نظر شما چطور بود؟؟

forogh65

New member
ببخشید آقای حسام میشه حدود درصد های امسالتون رو بگین؟؟؟؟

hesamoo

New member
ببخشید آقای حسام میشه حدود درصد های امسالتون رو بگین؟؟؟؟
خانم فروغ نمی دونم میانگین درصدای من به درد شما می خوره یا نه چون که هم رشته نیستیم :smiliess (6):ولی به هر حال میانگین من 52 شده

mari.j

New member
کاملا درسته. من بیولوژی تولیدمثل امتحان دادم.
اگر قبول نشم تنها بخاطر گندیه که به سوالای فیزیولوژی زدن... خدا لعنتشون کنه:)

#MiLaD#

New member
سلام دوستان
کسی امسال ایمونولوژی شرکت نکرده ؟؟
دفترچه سوالات امسال را از کجا میتونم بگیرم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید ....

#MiLaD#

New member
نبود کسی که ایمونولوژی امتحان داده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

#MiLaD#

New member
چقدر سوت و کور هست !!
ینی فقط توی کفش موندم که چرا کسی نیست که ایمنی شرکت کرده باشه ....

بالا