نظرات شرکت کنندگان در آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

drmarzieh

New member
bacheha , man nim saat pish vezarat khoone boodam , goftan emrooz gharare jalase tashkil beshe , asatid ro ke soala ro tarh kardan began biyan va soalaye sakhto hazf konan , intori 10 nomre intora be hame ezafe mikonan , ama emkanesham hast soaliyo ke hazf mikonan ma dorost zade bashim shansi , bana bar in namardiye intori .] goftan javabaro ya emrooz midan ya shanbe .... 1 fekri bokonid bacheha agar eteraz konim shayad base ro biyaran pain :(

آخرین ویرایش:

bahar

New member
الان با سنجش تماس گرفتم گفتن جواب بعد از ظهر به دانشگاه ارسال میشه ولی تو سایت نمی ذارن .اون موقع هم کسی نیست که ازش بپرسیم. چیکار کنیم حالا ؟

dr.armanm

New member
چرا نتایج رو نمی زنن آخه؟ کسی خبر داره کی می خوان جون بکنن نتایج رو بگن؟ دو هفته گذشته از امتحان،کل تابستونمون رو که خراب کردن و اونوری سخت گرفتن دیگه چرا اینجوی کشش می دن. میمیرن بیان اعلام کنن فلان روز می دیم نتایج رو؟ اگه کسی می دونه تروخدا بگه

ordibehesht

New member
الان دوستام زنگ زدن گفتن فردا نمره هارو تودانشگاه میزنن نمی دونم این حرف چقدر صحت وسقم داره

ali

New member
سلام بچه ها من حدس میزدم کشش بدن.حالا اگه بخوان ازطریق دانشگاه بدن خواستن اعتراضا کم شه.اگه بیسوتغییرندن یا ارفاق نکنن بی انصافاچون اسفند89سوالات خیلی ساده بود وتعداد سوالات210بودیعنی بیسشون میبایست105باشه اماکردنش90یعنی15تاپایین تراین دوره با این سوالات و200تا سوال اگه تازه15تا بیارن پایین ترلطفی نکردن.پس اگه تغییر ندادن وبخوان ازطریق دانشگاه اعلام کنن (خواستن اعتراض نشه )همگی بعدازاعلام نتایج جلو وزارتخونه اعتراض میکنیم.

ali

New member
[سلام بچه ها من حدس میزدم کشش بدن.حالا اگه بخوان ازطریق دانشگاه بدن خواستن اعتراضا کم شه.اگه بیسوتغییرندن یا ارفاق نکنن بی انصافاچون اسفند89سوالات خیلی ساده بود وتعداد سوالات210بودیعنی بیسشون میبایست105باشه اماکردنش90یعنی15تاپایین تراین دوره با این سوالات و200تا سوال اگه تازه15تا بیارن پایین ترلطفی نکردن.پس اگه تغییر ندادن وبخوان ازطریق دانشگاه اعلام کنن (خواستن اعتراض نشه )همگی بعدازاعلام نتایج جلو وزارتخونه اعتراض میکنیم.

dr.armanm

New member
آخه از کجا معلوم که دارن کش می دن و به آموزش می دن قرار هیچی تغییر نکنه و نخوان اعتراض نشه. فرقی نمی کنه که. اتفاقا اینجوری حساسیتم بیشتر می شه. من واقعا نمی فهمم داره چه اتفاقی میافته. خدا لعنتشون کنه. یعنی یه مقام مسئول پیدا نمیشه بیاد توضیح بده که چه خبره و نتایج چطوریه.،کس دیگه ای هم شنیده که به آموزش دانشکده هامون باید مراجعه کنیم ؟

dr.armanm

New member
کسی هست که این چند روز وزارت خونه رفته باشه و خبر داشته باشه داستان واقعا چیه!؟

drmarzieh

New member
bacheha man dirooz vezarat khoone boodam , goftan base ro nemiyaran pain , ghharare 5-10 soal hazf beshe va intori 5 ta 10 nomre be hame ezafe she ..... goftan javabaa 1shanbe miyad

ali

New member
Size=5][/size]10تاسوالو که باید نمرشوبدن اون که وظیفشونه.من ازتومنبع10تاسوالودرآوردم که اشتباه بودن تازه بیشتر.لطفی نکردن بچه ها خوشحال نشین که10نمره قراره اضافه کنن.این جمله گولتون نزنه شاید 10تاسوالی که حذف کردن جزسوالاتی باشه که شمادرست زدین درنتیجه هیچ نمره ای تغییرنمیکنه.سالای پیشم اعتراض میکردن که تغییری ایجاد نمیکردن حواستون باشه خیالتون راحت نشه با این حرفا

88mahtab

New member
bacheha, pardise beinolmelalie daneshgahe tehran to sitesh javabaie bachehaie khodeshono zade va hamashooon ghabool shodan, man midoonam ke ye serishoon nomreie 70 ham dashtan ba in hal hame ghabool shodan, vali sarasariaa hanooz javabesh naumad!! omivaram vase oon baz partibazi nakarde bashan:mad:
mitoonin berin to sitesh bebinin

dr.armanm

New member
یعنی چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی اونارو با 70 و 75 پاس کردن و مارو می خوان با بیس بسنجن!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dr.armanm

New member
جز پردیس تهران مکن جای دیگه ای ندیدم هنوز،فکر کنم نتایج رو دادن به آموزش ئو احتملا بس برای همه باید اینجوری شده باشه. یعنی خدا کنه. وگرنه باید اون وزارت خونه رو آتیش زد با کل اجزای درونش!!

88mahtab

New member
fekr mikonam dirooz badazohr ferestadan vase amoozesh daneshgaha vali felan ke tatile bayad ta yekshanbe sabr konim vaghaan maskharast

dr.armanm

New member
وقتی همه اونا قبول شدن فکر کنم بیس رو خیلی پایین آوردن و هممون قبول می شیم!! لعنت به هفت جد و آبادشون میموردن اعلام کنن تو سایت وزارت خونه!

dr.armanm

New member
lمطمئنن وقتی همشون قبول شدن باید بینشون 70 و 89 هم باشه . فکر کنم خیلی اضافه کردن و بیس رو پایین آوردن. یعنی امیدوارم!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا