نظرات شرکت کنندگان در آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ordibehesht

New member
اصلاحیه برای دانشگاه شهید بهشتیه سوالای اونا باما فرق داره اسم روش آموزششونم اصلاحاته.کلید اولیه برای ماست.بیس ترم پیش اول96 بود بعد که اعتراض کردن شد 90

a.maram19

New member
لطفا به این شماره زنگ بزنید
ومراتب اعتراض خود را جهت پایین آوردن کف امتحان جامع علوم پایه رشته های پزشکی اعلام نمایید.
02181452574
02181452575
سازمان سنجش آموزش پزشکی

madone

New member
اصلاحیه برای دانشگاه شهید بهشتیه سوالای اونا باما فرق داره اسم روش آموزششونم اصلاحاته.کلید اولیه برای ماست.بیس ترم پیش اول96 بود بعد که اعتراض کردن شد 90[/QUOTE
ممنون از پاسختون.متوجه جریان شدم.

ali

New member
بچه هابیشترین تغییرات علوم پایه مربوط به این دوره بود.1بیسوبردن بالا2بدون اطلاع رسانی10سوال کم کردن3سطح سوالات به مراتب بالاترازدوره های قبل بود.اگه اعتراض نکنیم بدون شک اونایی که حتی99شدنومیندازن ولی مابایدحق خودمونو بگیریم 1دلو 1صدا بایدبریم جلووزارتخونه.بچه ها شوخی نیست تابستونمون که رفت اگه6ماه دیگه عقب بیفتیم خیلی آسیب میبینیم همه باید هماهنگ شیم.هرروز به یکی ازاین2شماره زنگ بزنین021-81452574و02181452575واعتراض کنین.روزشنبه26شهریورهمه جلووزارتخانه بهداشت به دوستاتون هرکی میتونید بگیدپتوهم بیارید اگه جواب مشخصی ندادن شب تووزارتخونه میخوابیم تاحقمونو بدن فقط خواهشا بچه ها غروروبذارین کنار همه 1دلو1صدامیریم حقمونو میگیریم .یادتون نره امیدوار باشین

ali

New member
:auizz3ffy9vla57584xبچه هابیشترین تغییرات علوم پایه مربوط به این دوره بود.1بیسوبردن بالا2بدون اطلاع رسانی10سوال کم کردن3سطح سوالات به مراتب بالاترازدوره های قبل بود.اگه اعتراض نکنیم بدون شک اونایی که حتی99شدنومیندازن ولی مابایدحق خودمونو بگیریم 1دلو 1صدا بایدبریم جلووزارتخونه.بچه ها شوخی نیست تابستونمون که رفت اگه6ماه دیگه عقب بیفتیم خیلی آسیب میبینیم همه باید هماهنگ شیم.هرروز به یکی ازاین2شماره زنگ بزنین021-81452574و02181452575واعتراض کنین.روزشنبه26شهریورهمه جلووزارتخانه بهداشت به دوستاتون هرکی میتونید بگیدپتوهم بیارید اگه جواب مشخصی ندادن شب تووزارتخونه میخوابیم تاحقمونو بدن فقط خواهشا بچه ها غروروبذارین کنار همه 1دلو1صدامیریم حقمونو میگیریم .یادتون نره امیدوار باشین

pouyan66

New member
09127645530 بچهها این شماره من هست پیامک بفرستین یا زنگ بزنین که ساعت ملاقات رو تایین کنیم!

CCB

New member
سلام دوستان:
وقتی متوجه شدم که آزمونتون چقدر سخت بوده ، و Base 50% براش گذاشتن خیلی شوکه شدم ، خیلی از دوستان منم اعتراض دارن، انشاالله مشکل همتون حل میشه!
من تا جایی که در توانم بود، به جوابایی که مشکوک بودن اعتراض زدم. مثل سئوال 160 بهداشت تو دفترچه B. و 55 پاتو، درسته که جواب درست Mix connective tissue میشه اما سندرم شوگرن هم علایم پوستی داره! و آنتی ریبونوکلئوپروتئین، اصلا خود سندرم شوگرن بخشی از Mix connective tissue هستش. بنابراین به نظر من هر دو باید درست باشه.
برای همگی آرزوی موفقیت دارم.

amir.m

New member
علوم پایه ی شهریور 90 خیلی سخت بود ؟؟؟؟

[SIZE=5]سلام. من اسفند ماه امتحان علوم پایه ی پزشکی دارم.
شماها که شهریور امتحان دادید بنظرتون مثل دوره های قبلی فقط با درسنامه و نمونه سوال میشه بیسو آورد و خلاص شد ؟؟؟
یا نیاز به خوندن تک تک کتابای مرجع هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
:blinksmiley:
[/SIZE]
انگار خیلی سخت بوده سوالا.
وای من فقط قرار بود اون کتاب کلفته درسنامه رو بخونم....
اما الان میبینم نظراتو....
واااااااااااااااای استرس گرفتم

خیلی فرق داش با دوره های قبلی؟؟؟؟؟:

a.maram19

New member

با سلام
متاسفانه در آزمون جامع علوم پایه پزشکی، (شهریور90) با وجود تصویب قانون کسب حداقل 50 نمره شاهد تغییر در قالب سوالات و افزایش سطح دشواری سوالات بودیم که این امر از نمرات کسب شده توسط دانشجویان مشهود می باشد.
لذا دانشجویان شرکت کننده در آزمون اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام داشته و خواستار محاسبه بیس قبولی مشابه دوره های قبل می باشیم
با تشکر پیشاپیش
دانشجویان شرکت کننده در آزمون جامع علوم پایه

شهریور 1390

a.maram19

New member
آقاي دكتر مصطفي رضاييان دبير شوراي آموزش علوم پايه پزشكي
تلفن تماس: 81452518
پست الكترونيك دبيرخانه: payeh@amoozesh.hbi.ir

آقاي دكتر محمدعلي محققي معاون آموزشي وزارت
تلفن تماس: 81452891 - 81452893
پست الكترونيك معاونت:
dme@amoozesh.hbi.ir

آقاي دكتر جبرائيل نسل سراجي رئيس مركز سنجش آموزش پزشكي
تلفن تماس: 81452574 - 81452575
پست الكترونيك مركز :
sanjesh@amoozesh.hbi.ir

ali

New member
jhسلامبچه ها به محض اینکه نتایج اومد مثلا اگه عصرشنبه اومد صبح یکشنبه ساعت 8صبح جلو وزارتخونه باشین غافل نشین حقمونو بخورن یکی ازمسولان گفته سوالات سخت نبوده وثل سالهای گذشته بوده میخوان سرحرفشون باشن
بچه ها جدی باشین اگه نباشین 99روهم میندازن

ali

New member
jhسلام بچه ها به محض اینکه نتایج اومد مثلا اگه عصرشنبه اومد صبح یکشنبه ساعت 8صبح جلو وزارتخونه باشین غافل نشین حقمونو بخورن یکی ازمسولان گفته سوالات سخت نبوده ومثل سالهای گذشته بوده میخوان سرحرفشون باشن
بچه ها جدی باشین اگه نباشین 99روهم میندازن

hosna

New member
salam be hame bacheha.
man baghiyaro nemidonam vali paye pezesshkish eftezeh sakht bood ke tagriban 80% kelase ma zire 100 zadan
beyso nayaran payin hagigatan namardi kardan
unayi ke migan sathe soala mese parsal bood bedonan ba vojode inke 10 ta az soala kam shode 20 dagige be zaman ezafe gashte!!!!!!!!! ino chejori tahlil mikonan??????
be nazar bayad beys beshe 80. khodayish nashe ba 10 nafar az kelase ma mishe raft dore fiziopati?!
khodajon khodesh be poshte mizia ensaf bede :65d6a5d6s:

amir.m

New member
salam be hame bacheha.
man baghiyaro nemidonam vali paye pezesshkish eftezeh sakht bood ke tagriban 80% kelase ma zire 100 zadan
beyso nayaran payin hagigatan namardi kardan
unayi ke migan sathe soala mese parsal bood bedonan ba vojode inke 10 ta az soala kam shode 20 dagige be zaman ezafe gashte!!!!!!!!! ino chejori tahlil mikonan??????
be nazar bayad beys beshe 80. khodayish nashe ba 10 nafar az kelase ma mishe raft dore fiziopati?!
khodajon khodesh be poshte mizia ensaf bede :65d6a5d6s:

سلام . این 10 تا سوالی رو که کم کردن از کدوم درس کم کرده بودن ؟
حتما باید بیسو بیارن پایین . همه بد دادن امتحانو . نگران نباشید :rugby:. بعیده بیسو 50% سوالا حساب کنن. چون واقعا 80% مردود میشن .

میتونم بپرسم از کجا خونده بودین برای علوم پایه ؟؟؟؟
درسنامه و سوال کافیه ؟؟
یا طوری بودن سوالا که فقط باید کتابای 1000000 صفحه ای مرجع رو خوند ؟؟؟؟:33:

bahar

New member
امتحان افتضاح سخت بود
کسی میدونه چرا جواب آزمون و نمیدن؟ امروزم که تموم شد27ام:(

bingili

New member
خدایی خیلی سخت گرفته بودن .فقط زبانو آناتومیش آسون بود(به نظر من) ...قبل از امتحان تمام دوستای دوره های بالا تر از من بهم میگفتن اصلا استرس نداشته باش که خیلی آسونه همه پاس میشن ...ولی شانس ما اینطوری شد ...خدا کنه بیسو بیارن پایین.:ambivalence:

bingili

New member
حسنا جون میتونم بپرسم که وضعیت کلاس شما چطور بوده ؟ یعنی همه درسخون بودن ؟ میخوام بدونم وضع کشور چه جوره...کلاسه ما همه ی بجه ها درس خونن اکثرا معدل aهستن ولی با این حال میدونم که 10 نفرشون افتادن بقیه رو خبر ندارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا