نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی اردیبهشت 94

narges1125

New member
ژنتیک امری و هزاره ی سوم فصلای 4و 11 از جلد 1 وجلد 2 همه ی فصلا جز 14

narges1125

New member
سلولی مهدوی و ی بخشای ج@ز@و@ ه خ@ل@ لی
بیوشیمی کتاب احسانی
زبان کتاب حسن یعقوبی

omid9030

New member
سلام نرگس خانوم
ممنون که راهنمایی کردین
میگم برای بیوشیمی کتاب احسانی کفایت میکنه؟
اخه شنیدم میگن باید در کنارش ضروریات یا برای کنکور خونده بشه

Fatimaaa

New member
سلام نرگس جان تبریک میگم. منم برا بیوشیمی و سلولی واقعا موندم با این همه کتاب که هست.بیوشیمی یکی میگه احسانی یکی میگه گنجینه جعفرنژاد یا ضروریان کدومش اخر؟؟ برا سلولی هم نظرتون ئرباره خلاصه 2e چیه ممنونم.

maxin

Well-known member
سلولی مهدوی و ی بخشای ج@ز@و@ ه خ@ل@ لی
بیوشیمی کتاب احسانی
زبان کتاب حسن یعقوبی
لودیشو توصیه می کنید یا مهدوی رو بنظرتون کدوم بهتره؟
لطفا کتاب حسن یعقوبی رو بیشتر معرفی کنید و اگه میتونید یه عکسم ازش بذارید.

z.bio

New member
درصدای من به این ترتیبه 70 72 78 71. بیوشیمی ژنتیک سلولی زبان

اما رتبه ام دو برابر نرگس جان شده.
این اهمیت درس ژنتیک و نشون میده. بچه ها هرچقد میتونین ژنتیک بخونین که بعد حسرت نخورین:riz277::bunnyearsmiley:

lord of GENS

New member
z.bio تبريک ميگم
غم ژنتيکو نخوريد ،امسال با سوالاشون حال خيليا رو گرفتن.خود منم قرباني ژنتيک شدم ولي خدا رو شکر قبول شدم

آخرین ویرایش:

omid9030

New member

این اهمیت درس ژنتیک و نشون میده. بچه ها هرچقد میتونین ژنتیک بخونین که بعد حسرت نخورین:riz277::bunnyearsmiley:
دوست عزیز
امیدوارم جای خوبی قبول بشید
میشه بگید برای سلولی چکار کنیم؟
لودیش کامل رو بخونیم یا خلاصه ش رو
شما چی خوندین؟
مرسی

lord of GENS

New member
خانم نرگس آفرين،ژنتيکو خيلي عالي زديد،تبريک ميگم،.مطمئنا سال ديگه شهيد بهشتي قبوليد

s.a2000

New member

تبریک میگم
میشه شماهم منابعی که خوندی بگی؟ برای هر 4 درس
ممنون

narges1125

New member
سلام نرگس خانوم
ممنون که راهنمایی کردین
میگم برای بیوشیمی کتاب احسانی کفایت میکنه؟
اخه شنیدم میگن باید در کنارش ضروریات یا برای کنکور خونده بشه
نظر شخصی من این هست ک چند دور احسانی رو بخونین بهتر هست تا چند تا کتاب رو بخون
تست کار کنید ب جای خوندن کتاب جدید گنجینه بیوشیمی جعفر نژاد عالیه برای تست تا دلت بخاد تست داره حدود هزار و خورده ای صفس من توصیه میکنم تا جایی ک میشه ی منبع داشته باشید و کنارش تست کار کنید والا من ضروریات رو اصلا ندیدم راستش نمتونم نظر بدم در موردش

- - - Updated - - -

خانم نرگس آفرين،ژنتيکو خيلي عالي زديد،تبريک ميگم،.مطمئنا سال ديگه شهيد بهشتي قبوليد
مرسی ممنونم :thanks:

narges1125

New member
سلام نرگس جان تبریک میگم. منم برا بیوشیمی و سلولی واقعا موندم با این همه کتاب که هست.بیوشیمی یکی میگه احسانی یکی میگه گنجینه جعفرنژاد یا ضروریان کدومش اخر؟؟ برا سلولی هم نظرتون ئرباره خلاصه 2e چیه ممنونم.
گنجینه تست هست و عالیه ضروریات رو من ندیدم چند دور احسانی رو بخونین ب نظر من
خلاصه لودیش رو اطلاع ندارم منابع سلولی م رو ذکر کردم من سلولی رو خوب نزدم از کس دیگه هم بپرسین برای سلولی :riz277:

narges1125

New member
دوست عزیز
امیدوارم جای خوبی قبول بشید
میشه بگید برای سلولی چکار کنیم؟
لودیش کامل رو بخونیم یا خلاصه ش رو
شما چی خوندین؟
مرسی
دوست عزیز من ذکر کردم چی خوندم نه لودیش نه خلاصش ولی دقت کنین من سلولی خوب نزدم :(50):

omid9030

New member
یه سوال فنی:
شما چن ساله برای کنکور میخونید؟؟
شما پارسال از کی شروع کردین؟
پس لازم نیست کتاب سنگین لودیش رو بخونیم؟؟چون اخه من فکر میکنم ژنتیک خیلی مهم تره و باید وقتمون رو بیشتر روی ژن بذاریم
ممنون

narges1125

New member
یه سوال فنی:
شما چن ساله برای کنکور میخونید؟؟
شما پارسال از کی شروع کردین؟
پس لازم نیست کتاب سنگین لودیش رو بخونیم؟؟چون اخه من فکر میکنم ژنتیک خیلی مهم تره و باید وقتمون رو بیشتر روی ژن بذاریم
ممنون
چند سال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از مهر شروع کردم بابا چ خبره شدنیه
البته بگم بستگی ب پایه داره خب من سال قبلش که ترم 6 بودم کتاب تامسون خ.وندم و امری خیلی برام سخت نبود من امسال دانشجو بودم
بله اطمینان داشته باشین رو ژنتیک باید سرمایه گذاری کنید من خودم 70 درصد وقتم رو روی ژن میذاشتم

narges1125

New member
چند سال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از مهر شروع کردم بابا چ خبره شدنیه
البته بگم بستگی ب پایه داره خب من سال قبلش که ترم 6 بودم کتاب تامسون خ.وندم و امری خیلی برام سخت نبود من امسال دانشجو بودم
بله اطمینان داشته باشین رو ژنتیک باید سرمایه گذاری کنید من خودم 70 درصد وقتم رو روی ژن میذاشتم
کلا توصیه میکنم از کسی نپرس چقد خونده الگو برداری نمیشه کرد تو خودت تا جایی ک جون داری بخون این طور فک کن هر چی بخونی بازم کمه تا نفس اخرت بخون مقایسه نکن خودتو باکسی

narges1125

New member
میدنین یکی با هزار تا مشکل روزی 2 ساعت درس مییخونه قبول میشه
یکی دیگه ته خونس همه چی فراهم روزی 18 ساعت درس میخونه قبول نمیشه
مهم اینه انگیزه داشته باشین و از وقت و شرایط نهایت استفاده رو ببرین شاید کسی ک تلاش کرده ولی قبول نشده دلیلش این بوده هدفش رو مشخص نکرده
هدف رو مشخص کنید براش تلاش کنید ب خدا توکل کنید اطمینان اشته باشین قبولی حتمی هست

narges1125

New member
دوستای گلم لطفا پیام خصوصی ندین هر سوالی هست همین جا بپرسین که همه استفاده کنن شاید سوال شما سوال بقیه هم باشه :thanks:

بالا