نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی اردیبهشت 94

atrinn

New member
من لودیش رو اخر دی تموم میکنم به نظرت واسه دوره وقتم خوبه؟راستی جداول ژنتیک که انگلیسی هست باید خونده بشه؟

shiren

New member
تبریک به همه ی دوستان امیدوارم موفقیت هاتون همیشه تداوم داشته باشه:a2d3::a2d3::a2d3::a2d3:

Lili.a

New member
من لودیش رو اخر دی تموم میکنم به نظرت واسه دوره وقتم خوبه؟راستی جداول ژنتیک که انگلیسی هست باید خونده بشه؟
تمام جداول بخونين..بسته به خودت داره ...اگه پايه زيستت خوب بوده و خلاصه برداري كردي ميتوني به نظرم

omid9030

New member
این کتاب مال کدوم انتشارات،میشه شماره تلفن داخل کتاب رو بگید؟این از همه ی خلاصه های لودیش بهتر؟
صفحه اول کتاب این عکسه
کتاب رو من ندارم ....پیش دوستام ازش عکس گرفتم.
یعنی بدرد نمیخوره؟؟[emoji31]
ولی دوستم که امسال رشته بیوشیمی بود خیلی ازش راضی بود
میگفت همین رو بخون کافیه

پیوست‌ها

• uploadfromtaptalk1436528758720.jpg
    uploadfromtaptalk1436528758720.jpg
    189.6 کیلوبایت · بازدیدها: 76

Leyli002

New member
صفحه اول کتاب این عکسه
کتاب رو من ندارم ....پیش دوستام ازش عکس گرفتم.
یعنی بدرد نمیخوره؟؟[emoji31]
ولی دوستم که امسال رشته بیوشیمی بود خیلی ازش راضی بود
میگفت همین رو بخون کافیه
من دوستم تک رقمی شده؛خود لودیشو میخوند 70زده.منم خودم لودیشو مخوندم اوایل بعد دیدم نمیرسم بقیه رو از همین خلاصه خوندم.سولارو میشد با اون زد،من چون مرور نکردم 50 شدش.به نظرم مطالب ضروری رو داره حتی سوالای آزمون خ.ل.ل.ی هم راحت میشد باش کاور کرد.شکلاشو حتما بخونید چون بعضی مطالب تو متن خلاصش نیس ولی تو شکلا هس.ولی کتاب اصلیم دستون باشه که هرجا نفهمیدین ازاون بخونید.راستی دوست دیگم با ا.ق.د.م 78زده.اونم جزوشو دیدم حجمش زیاده ولی ازلودیش کمتره.واسه مولکولی کتاب اکرمی هم خیلی کمک کنندست.کلا به نظزم خلاصه رو بخونیین با تست کامل کنید.بیشتر وقت رو بدین به زبان و ژنتیک.خیلی مهم که تستای سالای پیش رو با بررسی تمام گزینه ها کار کنید.

marynas

New member
چند سال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از مهر شروع کردم بابا چ خبره شدنیه
البته بگم بستگی ب پایه داره خب من سال قبلش که ترم 6 بودم کتاب تامسون خ.وندم و امری خیلی برام سخت نبود من امسال دانشجو بودم
بله اطمینان داشته باشین رو ژنتیک باید سرمایه گذاری کنید من خودم 70 درصد وقتم رو روی ژن میذاشتم
نرگس جان خیلی تبریک میگم
برا اطمینان بیشتر میپرسم!شما همزمان ک دانشگاه میرفتی درس میخوندی؟
آخه منم دو ترم ازدرسم مونده و خاستم اگه شرایط شما مث من بوده راهنماییم کنی
مرسی :rose:

sepide.s

New member
سلام دوستان.این فرم درخواست بررسی نتیجه ی آزمون چیه که گذاشتن تو سایت سنجش.چیو باید تو اون کادرمستطیله بنویسیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

omid9030

New member
من دوستم تک رقمی شده؛خود لودیشو میخوند 70زده.منم خودم لودیشو مخوندم اوایل بعد دیدم نمیرسم بقیه رو از همین خلاصه خوندم.سولارو میشد با اون زد،من چون مرور نکردم 50 شدش.به نظرم مطالب ضروری رو داره حتی سوالای آزمون خ.ل.ل.ی هم راحت میشد باش کاور کرد.شکلاشو حتما بخونید چون بعضی مطالب تو متن خلاصش نیس ولی تو شکلا هس.ولی کتاب اصلیم دستون باشه که هرجا نفهمیدین ازاون بخونید.راستی دوست دیگم با ا.ق.د.م 78زده.اونم جزوشو دیدم حجمش زیاده ولی ازلودیش کمتره.واسه مولکولی کتاب اکرمی هم خیلی کمک کنندست.کلا به نظزم خلاصه رو بخونیین با تست کامل کنید.بیشتر وقت رو بدین به زبان و ژنتیک.خیلی مهم که تستای سالای پیش رو با بررسی تمام گزینه ها کار کنید.
لیلی
دوستت بیوشیمی چی خونده؟
چن تا از رتبه های برتر بهم گفت اگه میخای بیو درصد بالا بزنی احسانی +ضروریات رو بخون (سردر گمم...نمیدونم ایا فقط ضروریات رو بخونم میتونم درصد بالا بیارم؟؟)
چند درصد بیو زده؟
من میخام تک رقمی بشم
میترسم که لودیش رو نخونم
از اون ور هم میترسم که نتوتم لودیش رو کامل بخونم و بهش مسلط بشم

بالا