نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی اردیبهشت 94

shima2020

New member
ﯾﺎﺩﺗﻮﻧﻪ ﺳﺮ ﮐﻼﺱ ﺗﺨﺘﻪ ﭘﺎﮎ ﮐﻦ ﺭﻭ ﺧﯿﺲ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻣﯽ ﮐﺸﯿﺪﯾﻢ ﺭﻭ ﺗﺨﺘﻪ ﻓﮏ ﻣﯿﮑﺮﺩﯾﻢ
ﺧﯿﻠﯽ ﺗﻤﯿﺰ ﺷﺪ . ﺑﻌﺪ ﮐﻪ ﺗﺨﺘﻪ ﺧﺸﮏ ﻣﯿﺸﺪ ﻣﯽ ﺩﯾﺪﯾﻢ گند زدیم ﺑﻪ ﺗﺨﺘﻪ
.
.
.
.
.
الان همین حس رو نسبت به زندگی(والبته کنکور) دارم.
.............................................................................................................................................
تو فاصله3ماهه اعلام نتایج (از نتایج اولیه تا نهایی) دارم ایمنی میخونم که اگه قبول نشدم یه وقت حسرت این 3ماهو نخورم الان حالم خیلی گرفته آخرین باری که گریه کردم یادم نمیاد...دلم میخاد گریه کنم ولی غرورم اجازه نمیده....... ای کاش همه روحداقل70 میزدیم بعد زیر باد کولر لم میدادیم تو فکر انتخاب دانشگاه بودیم....دیگه ظرفیتا مهم نبود ...دیگه هیچکی مهم نبود.....ولی الان سربازی............

خدا بزرگه چرا انقد ناراحتیت همه باید توکلمون‌ به خدا باشه

sara77

New member
شیما خانوم من تو برزخ هستم...دیشب نخوابیدم.........دیشب از1شب تا7 صبح 4بار از خواب پریدم.... 2بارم بختک افتاد روم....نمیدونم چه مرگمه........فکر کنم قراره بمیرم....این کنکور لعنتی چی بود دیگه.........................

دقیقا همین وضعیت منه ولی شما خوبه کسی نمیدونه من همه ی اشنا هام منتظرن ببینم من چیکار کردم الان خابگام دوستام نمیزارن بش فک کنم ولی بازم....

sara77

New member
عاغا من یه سوال دارم اگه امسال تهران واهواز و شیراز نیوردم البته خدا نکنه میخام سال دیگه هم کنکور بدم واسه همین میخام برم بین الملل ۱سال بخونم بعد واسم تطبیق بدن امکان تطییق دادنش هس؟؟

sara77

New member
ﯾﺎﺩﺗﻮﻧﻪ ﺳﺮ ﮐﻼﺱ ﺗﺨﺘﻪ ﭘﺎﮎ ﮐﻦ ﺭﻭ ﺧﯿﺲ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻣﯽ ﮐﺸﯿﺪﯾﻢ ﺭﻭ ﺗﺨﺘﻪ ﻓﮏ ﻣﯿﮑﺮﺩﯾﻢ
ﺧﯿﻠﯽ ﺗﻤﯿﺰ ﺷﺪ . ﺑﻌﺪ ﮐﻪ ﺗﺨﺘﻪ ﺧﺸﮏ ﻣﯿﺸﺪ ﻣﯽ ﺩﯾﺪﯾﻢ گند زدیم ﺑﻪ ﺗﺨﺘﻪ
.
.
.
.
.
الان همین حس رو نسبت به زندگی(والبته کنکور) دارم.
.............................................................................................................................................
تو فاصله3ماهه اعلام نتایج (از نتایج اولیه تا نهایی) دارم ایمنی میخونم که اگه قبول نشدم یه وقت حسرت این 3ماهو نخورم الان حالم خیلی گرفته آخرین باری که گریه کردم یادم نمیاد...دلم میخاد گریه کنم ولی غرورم اجازه نمیده....... ای کاش همه روحداقل70 میزدیم بعد زیر باد کولر لم میدادیم تو فکر انتخاب دانشگاه بودیم....دیگه ظرفیتا مهم نبود ...دیگه هیچکی مهم نبود.....ولی الان سربازی............

شما فارغ تحصیل شدین؟

shima2020

New member
شیما خانوم من تو برزخ هستم...دیشب نخوابیدم.........دیشب از1شب تا7 صبح 4بار از خواب پریدم.... 2بارم بختک افتاد روم....نمیدونم چه مرگمه........فکر کنم قراره بمیرم....این کنکور لعنتی چی بود دیگه.........................

هیچی هیچی ارزش اینو نداره اعصاب و سلامتیتونو فداش کنین توکل کنین و از خدا بخواین هرچی که به صلاحتونه بهتون بده ...بابا کنکور دیگه چیه توروخدا ...با اینهمه فارغ التحصیل بیکار ...حالا شما نگران سربازیت هستی میدونم سخته ولی یه پروسه س بالاخره باید طی بشه دیگه ...

shima2020

New member
سارا جون به حرف هیچکی توجه نکن ...اونا که جای تو نبودن ...ما میدونیم چی کشیدیمو چه اتفاقایی افتاده ...

The Guy

Well-known member
واااااقعا خجالت آوره...
تف تو ذات هرکی که اینجا واسه اینکه بگه من فلانم بیسارم ناموس خودشو به باد میده....
حالا من نمیدونم شما 1371 با این صابر باکتری رفیقی یا حتی خودشی، با 2تا حساب کاربری میای ولی باور کن هیچی ارزش نداره آدم پای ناموسو بکشه وسط...
نه میتونید درصدای بچه ها رو بکشید پایین نه رتبه خودتونو ارتقا بدید. تموم شده.
جای شما بودم تا 1هفته از خجالت تو آینه نگاه نمیکردم

shima2020

New member
اقایون تمومش کنید زشته والا ...من یه هفته نیستم ...دلم برای تاپیک تنگ میشه... خدافظ همتون تا هفته بعد

e coli

New member
اگه یکی فقط باکتری شناسی رو بزنه و بقیه رو نه یعنی میشه قبول بشه؟!!!!
یا اصلا رشته میکروب تا چه درصدی یا نهایتش تا چه رتبه ای قبولی داره؟
هههههههعع:33:

alireza-ja

New member
از مدیر انجمن جناب موج نیا و بقیه عذر میخوام که این پست رو میزنم.

جناب صابر خان اگر جای دوست من بودی و قرار بود 1 ماه و نیم دیگه بری 40 کیلومتر توی خاک عراق و فیس تو فیس داعش بجنگی چکار میکردی؟ اگر الان بصورت سر پا بمدت 24 ساعت توی زمین دفن میشدی واسه استتار و تنها راه ارتباطی با محیط بیرون یک لوله خودکار بیک برای تنفس بود چکار میکردی؟ اگر جلوی چشات 14 تا از دوستات پودر بشن برن هوا چکار میکردی؟ اجازه بدید ادامش ندم ولی هزاران اگر دیگر هم وجود داره که اگر یه لحظه بهش فکر بکنی اصلا به قضیه کنکور و بهداشت و علوم و اینجور چیزا مسخرت میاد. من که وقتی اینا رو میبینم و میشنوماز خودم بدم میاد که چرا من باید الان در آرامش و یا نهایت استرس کنکور باشم و دوستام باید به دور از چشم و خانواده و بدون اطلاع به خانواده در اوج جوانی وصیت نامه بنویسن.

اگر خواستی خودکشی کنی و سفر بنمایی راههای پر خیر و برکت دیگری هم وجود داره تا اینکه بخوای واسه یه کنکور بی ارزش که آخر آخرش به دانشگاه تهران هم ختم بشه، خودکشی کنی.

بنده هم در همین لحظه بغض گلوم رو گرفته ولی نمیتونم بترکونمش.

همگی ببخشید اگر ناراحتتون کردم.

The Guy

Well-known member
مرد مومن این چه حرفیه میزنی
اگه شما از دی خوندی من از مرداد وضعیتم اینه.
یه موقعیت ورزشی رو از دست دادم
کارم و منبع مالیم رو از دست دادم
2تا فرصت شغلی مهم رو از دست دادم
یه رابطه بسیار عمیق رو از دست دادم
رو یه سری آرزوهام پا گذاشتم
وزن و بدنمو از دست دادم
ارتباطم با رفیقامو از دست دادم
روحیه برونگرامو از دست دادم
9ماه زندگیمو از دست دادم
تنها فرصت کنکور دادنمم استفاده کردم...

خب که چی؟! شاخ غول شکوندم؟
قبول شدم فبها
نشدم هم فدای سرم
میرم عین "مرد" سربازی
اگه اونقدر علاقه داشته باشم و اونقدر مرد
باشم 2سال دیگه دوباره کنکور شرکت میکنم...
اگرم اونقدر قوی نباشم، که هیچ....

فکر نکنم اندازه من هزینه کرده باشی و اندازه من بخوای تاوان بدی، پس هرکی هستی ریلکس باش....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: .Nazanin

mojnia

New member
در حال حاضر من متحیرم. و موندم چی بگم.هضم مطالبی که گذاشتین برام سخته.مطالبی که طی این چند روز بعد از آزمون دیده ام

alireza-ja

New member
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sane

shima2020

New member
اقا من الان با یه نت ضعیف پست میذارم...اقای صابر شما چرا اینجوری میکنی اخه همش جوو متشنج میکنی ...این حرفا چیه والا کنکور دیگه انقدا مهم نیس...پسذامون چرا انقد نازک نارنجی شدن ...بابا مرد باشین توکلتونم به خدا باشه...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sane

هانیه

Well-known member
من که اگه قبول نشم باید برم خدمت..همتونو چه دختر چه پسر با طناب خودم میبرم تو چاه(((همون خدمت)))مگه میشه من 4صبح بشین پاشو کنم شما بخوابید:p........... خوش به حال شما دخترا اگه قبول نشین خدمت ندارین که.. راحتین ......اگه امسال نشد سال بعدکنکور میدین ...من چه خاکی توسرم بریزم:13:ولی روی هم رفته ته دلم میگه زابل زاهدان بندر عباس قبولم که بهتر از خدمته حداقل آزادییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

خداحافظ انجمن..............بخصوص خانم شیما که مث آبجیم بود..........و به آدم امید میداد.........اگه تیر رتبم خوب شد شاید بیام..ولی......خداحافظ از همه.پست هامم پاک کردم
[/QUO

خدافظ:65d6a5d6s::rose:

mojnia

New member
از مدیر انجمن جناب موج نیا و بقیه عذر میخوام که این پست رو میزنم.

جناب صابر خان اگر جای دوست من بودی و قرار بود 1 ماه و نیم دیگه بری 40 کیلومتر توی خاک عراق و فیس تو فیس داعش بجنگی چکار میکردی؟ اگر الان بصورت سر پا بمدت 24 ساعت توی زمین دفن میشدی واسه استتار و تنها راه ارتباطی با محیط بیرون یک لوله خودکار بیک برای تنفس بود چکار میکردی؟ اگر جلوی چشات 14 تا از دوستات پودر بشن برن هوا چکار میکردی؟ اجازه بدید ادامش ندم ولی هزاران اگر دیگر هم وجود داره که اگر یه لحظه بهش فکر بکنی اصلا به قضیه کنکور و بهداشت و علوم و اینجور چیزا مسخرت میاد. من که وقتی اینا رو میبینم و میشنوماز خودم بدم میاد که چرا من باید الان در آرامش و یا نهایت استرس کنکور باشم و دوستام باید به دور از چشم و خانواده و بدون اطلاع به خانواده در اوج جوانی وصیت نامه بنویسن.

اگر خواستی خودکشی کنی و سفر بنمایی راههای پر خیر و برکت دیگری هم وجود داره تا اینکه بخوای واسه یه کنکور بی ارزش که آخر آخرش به دانشگاه تهران هم ختم بشه، خودکشی کنی.

بنده هم در همین لحظه بغض گلوم رو گرفته ولی نمیتونم بترکونمش.

همگی ببخشید اگر ناراحتتون کردم.

سلام
زیاد خودتو درگیر مباحثی اینچنینی(متنی که در خصوص مخاطب خود گذاشتی!) نکن افرادی میان و میرن و یادگار خوبی از خودشون به جا نمیذارن.

vahid28

New member
سلام بچه ها
نامردا نظرات صابرباکتری رو پاک کردید؟
اومدم ببینم چه خبر بود محض فوضولیم:)
راسته که با دکترا‌ میکروب مجوز‌ پژوهشکده میدن؟

بالا