نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی اردیبهشت 94

shahla2030

New member
کی گفته!!!!!؟؟؟؟:smiliess (2):
وای نه من تحمل ندارم تا همین جاشم از استرس بیچاره شدم......
ولی جایی نزده که دوشنبه اعلام میشه امیدوارم فردا که بیدار میشم زده باشن...: (181:ahi5slcgm04mi8jqqkl
خدایا به امید خودت :sad:

sepideh66

New member
سلام.بچه ها لطفا با این شماره تماس بگیرید واعتراض کنید وبگید که زحمت بکشن یه اطلاعیه تو سایتشون بزنن 81452516

Chand shodin doostan? Man 3 shodam

آفرین به شما رتبه من نسبتا زیاده تقریبا تو سه برابر ظرفیت هستم
ولی خوب خوبه و امیدوار کننده است برای حدود بیست و خورده ای روز خوندن خیلی خوبه
حالا سئوال اساسی این که شهریه ها حدودا چنده؟
اگر احیانا قبول شیم اون موقع سال بعد روزانه قبول شیم می تونیم واحدهامون رو معادل سازی کنیم یا نه؟

چقدر جالب بوده امسال درسته من نمره خوب نیاوردم ولی درسی که آسون بوده مثل ریاضی نمره کمتری می برده تا درسی مثل مثلا تشریح یعنی اون منفی سه ای که من تو فیزیولوژی زدم کمرم رو شکسته عوضش تشریح رو 46.67 زدم خوب
رتبه 4 امسال نمرش 205.5 می شده با این نمرات :
فیزیک عمومی 61
هسته ای 61
ریاضی 70
تشریح 60
زبان 58
و رتبه 12
نمره اش 206.7 بوده
با این درصدها
عمومی 72
هسته ای 67
ریاضی 90
آناتومی 20
ما 6 تا مجهول داریم یعنی بیشترین درصد هر درس ، مشخصا بیشترین درصد ریاضی 100 بوده چون تو همین گروه یکی دو تا صد داشتیم
پس می مونه 5 تا مجهول که برای حلش به 5 تا معادله نیاز داریم که بتونیم بفهمیم امسال تو هر درسی بیشترین نمره چند بوده
پس نکته
سال بعد ذاتا باید از زبان شروع کنیم و درسهایی که امیدی نداریم همه بتونن بزنند
گویا پارسال تو تکمیل ظرفیت شبانه رو باز کردن و تا 120 هم شبانه قبول شده
این چیزی بود که تو یک نگاه اجمالی به سایتهای دیگه فهمیدم
البته متاسفان این دوستان نمره کل تزارشون رو ننوشته بودند که بشه معادله تشکیل داد
بیاید از خود گذشتگی کنیم یه دونه نمرات خودم
دو نفر رو هم می تونم ازشون سئوال کنم سه نفر دیگه درصداشون رو با نمره کلشون بگن فرمول رو می تونیم در بیاریم

آخرین ویرایش:

atefe omrani

New member
چقدر جالب بوده امسال درسته من نمره خوب نیاوردم ولی درسی که آسون بوده مثل ریاضی نمره کمتری می برده تا درسی مثل مثلا تشریح یعنی اون منفی سه ای که من تو فیزیولوژی زدم کمرم رو شکسته عوضش تشریح رو 46.67 زدم خوب
رتبه 4 امسال نمرش 205.5 می شده با این نمرات :
فیزیک عمومی 61
هسته ای 61
ریاضی 70
تشریح 60
زبان 58
و رتبه 12
نمره اش 206.7 بوده
با این درصدها
عمومی 72
هسته ای 67
ریاضی 90
آناتومی 20
ما 6 تا مجهول داریم یعنی بیشترین درصد هر درس ، مشخصا بیشترین درصد ریاضی 100 بوده چون تو همین گروه یکی دو تا صد داشتیم
پس می مونه 5 تا مجهول که برای حلش به 5 تا معادله نیاز داریم که بتونیم بفهمیم امسال تو هر درسی بیشترین نمره چند بوده
پس نکته
سال بعد ذاتا باید از زبان شروع کنیم و درسهایی که امیدی نداریم همه بتونن بزنند
گویا پارسال تو تکمیل ظرفیت شبانه رو باز کردن و تا 120 هم شبانه قبول شده
این چیزی بود که تو یک نگاه اجمالی به سایتهای دیگه فهمیدم
البته متاسفان این دوستان نمره کل تزارشون رو ننوشته بودند که بشه معادله تشکیل داد
بیاید از خود گذشتگی کنیم یه دونه نمرات خودم
دو نفر رو هم می تونم ازشون سئوال کنم سه نفر دیگه درصداشون رو با نمره کلشون بگن فرمول رو می تونیم در بیاریم

خانم سهرابی فر کمکی ازم بر بیاد در خدمتم:riz304:
سال دیگه دست پر بریم سرجلسه:rolleyessmileyanim:

mory

New member
سلام به همگی. تبریک به همه دوستانی که قبول شدند...
اقای فولادی میشه لطف کنید بگید اولین انتخابتون کدوم دانشگاه و اینکه میدونید بقیه تک رقمیا اولین انتخابشون کجاست؟؟؟ خیلی ممنونتون میشم اگه جواب بدید...

m.r.fouladi

New member
Ba salam
Man chon karshenasi ham daneshgahe tehran budam olum pezeshkiye tehrano zadam.
Darsad va nomreye bande ham be tartibe zire:
71.43
78.57
90
0
0
36
Nomre koll be darsad:
72.03

سلام به همگی. تبریک به همه دوستانی که قبول شدند...
اقای فولادی میشه لطف کنید بگید اولین انتخابتون کدوم دانشگاه و اینکه میدونید بقیه تک رقمیا اولین انتخابشون کجاست؟؟؟ خیلی ممنونتون میشم اگه جواب بدید...

بالا