نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی اردیبهشت 94

من نمیدونم چرا به جواب نرسیدم:14:
در مورد سوال 29 خانم سهرابی فر درست میگن مشابه این سوال تو مدرسان و کتابای دیگه هم هست این سوالو دیگه مطمئنم دیگه اینو فاکتور بگیرین.

با وجود این که کم کم کتابامو در آوردم که تا حس امتحان نپریده شروع کنم ولی باز استرس فردا رو دارم که جوابا میان
احتمالا از اول ماه رمضون دوباره شروع کنم

آخرین ویرایش:
من چون به عمرم آخر کنکور رو ندیده بودم وقتی ملت می گفتن داریم وقت می گیریم که سر جلسه وقت کم نیاریم خندم می گرفت و یه حس غریبی بهم دست می داد که مگه وقت کنکور هم تموم می شه
تازه من کیک و آبمیوه ام رو هم می خوردم بازم یک عالمه وقت اضافه داشتم
این دفعه همش 15 روز تعطیلی عید + دو روز در هفته که تعطیل بودم رو خوندم یعنی سر جمع 12+15=27 روز یک عالمه وقت کم آوردم ، به هر صورت خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

دنیز70

New member
شبانه تهران

بچه ها من یه سوالی دارم دوره ی شبانه دانشگاه تهران تو خو دانشگاه تهرانه یا ساختمونش جداس لطفا اگه میدونید منو راهنمایی کنید ممنون میشم:smiliess (10):

gognussss

New member
کلا شما ترم اول که از شبانه قبول شدین 800تومن میدین برا پایان نامه هم 1 میلیون و 300تومن
نمیدونم شهریه ثابتش چقده ولی هر ترم فوقش 800تومن ه حالا شاید 100تومن اینور اونور.

Fariba 90

New member
فکر میکنم شهریه هر ترم شبانه ارشد فیزیک پزشکی نصف هزینه ی هر ترم بین الملل بشه شاید ترمی حدود 2میلیون و یه کمم شاید بیشتر.

آخرین ویرایش:

gognussss

New member
آخه دوستم تو شهید بهشتی آناتومی میخونه اونام واحد عملیشون خیلی زیاده اون بهم میگفت،رشته شمام کار عملی داره ولی فک نکنم خیلی زیاد باشه

Fariba 90

New member
ارشد آناتومی؟ بینالملل ترمی 5میلیون میدن دیگه شبانه اش به نظرم اینقد کم نمیشه. بچه های قبولی شبانه ی پارسال انگار یه همچین رقمایی میگفتن.

فکر میکنم شهریه هر ترم شبانه ارشد فیزیک پزشکی نصف هزینه ی هر ترم بین الملل بشه شاید ترمی حدود 2میلیون و یه کمم شاید بیشتر.

ترمی دو میلیون ؟ چه خبره؟
خوب اون وقت کیا می تونن برن شبانه؟
می دونین اینو؟

- - - Updated - - -

ترمی دو میلیون ؟ چه خبره؟
خوب اون وقت کیا می تونن برن شبانه؟
می دونین اینو؟

یه سئوال مهمتر این که اگر امسال بریم شبانه سال بعد دوباره می شه کنکور داد آیا؟

دنیز70

New member
مرسی از دوستی که پاسخ سوال منو دادن اسمت سخت بود اصا نفهمیدم چی نوشتی که بنویسم اینجا .بچه ها ترخدا ینی میشه امسال قبول بشیم استرس تو حلقمه شبانه به نظرتون انتخاب خوبیه هزینه هاش من دقیقا متوجه نشدم چقدره هرکس یه چیز میگه؟:ahi5slcgm04mi8jqqkl

shadman

New member
ارشد آناتومی؟ بینالملل ترمی 5میلیون میدن دیگه شبانه اش به نظرم اینقد کم نمیشه. بچه های قبولی شبانه ی پارسال انگار یه همچین رقمایی میگفتن.
چه خبره آخه؟حالا آیا کار پیدا بشه یا نشه!دوسه سال باید کار کنیم تا اون پولی که به دانشگاه میدیمو جبران کنیم ای خداااا من شبانه نمیخوام.

shadman

New member
مرسی از دوستی که پاسخ سوال منو دادن اسمت سخت بود اصا نفهمیدم چی نوشتی که بنویسم اینجا .بچه ها ترخدا ینی میشه امسال قبول بشیم استرس تو حلقمه شبانه به نظرتون انتخاب خوبیه هزینه هاش من دقیقا متوجه نشدم چقدره هرکس یه چیز میگه؟:ahi5slcgm04mi8jqqkl

دنیز70 جان دومیلیون به بالا واسه ارشد فیزیک پزشکی.

بالا