نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد تکنولوژی تصویربرداری تشدید مغناطی اردیبهشت 94

javad_sheikhi

New member
سلام به همگی
ایشالله که همتون قبول میشید. سوالات رو دیدم. بنظرم از سال های قبل بهتر بود. هر کس نتیجه زحمات خودش رو خواهد گرفت. شک نکنید.

سلام.سختر بود یا بهتر؟؟فیزیک به نظر من و خیلی ها بسیار بسیار عجیب بود!!!نمیدونم کی سوالا رو طرح میکنه ولی هر کی هست فقط دنبال ایجاد رقابته نه تراز بندی علمی البته تو مملکت ما علم فقط یه کلمه است!!!!

آخرین ویرایش:

javad_sheikhi

New member
سلام دوستان 14 نفر تا الان اومدن تخمین به نظر حقیر که 50 درصد قبولی های امسال تو همین تخمین معلوم شد بقیه ای هم که نیومدن لابد خیلی از قبول نشدن میترسن!!!! بیخیال اتفاق خاصی نمیوفته بیاین اگه قبول بشین که چه با و چه بدون تخمین قبولین پس یه آمادگی ذهنی داشته باشین بهتره لااقل جلوی سکته رو میگیرین

آخرین ویرایش:

mahii

New member
نمیدونم کارهای جنبیشون چیه ن هم دوره آقای مسلمی هستن دانشجو یا بهتر بگم الان فارغ التحصیل هستن تقریبا ۰آدم با سوادی هستن
مگه حتما باید کتاب نوشت???! دی!!?
سوالات و دکتر فایقی طرح میکنه خو
مدیر گروه مون ک استاد اصلی یا آچار فرانسه ماست

javad_sheikhi

New member
نمیدونم کارهای جنبیشون چیه ن هم دوره آقای مسلمی هستن دانشجو یا بهتر بگم الان فارغ التحصیل هستن تقریبا ۰آدم با سوادی هستن
مگه حتما باید کتاب نوشت???! دی!!?
سوالات و دکتر فایقی طرح میکنه خو
مدیر گروه مون ک استاد اصلی یا آچار فرانسه ماست[/

سلام مسلمی رو که میشناسم و باهاش آشنام ایشون هم رو ایشالا زیارت کنیم ولی خب توجه داشته باشید کتابهایی که ما میخونیم کسای دیگه نوشتن. چهره علمی به کسی میگن که از خودش نظر و ثبتی
داشته باشه نه حفظ چهار تا کتاب که ما همه انجام دادیم

دکتر فایقی واقعا که استادانه سوال طرح کرده بود انگار میدونست ما چطور خوندیم ولی در حق مایی که رفرنس خوندیم ظلم شد واقعا اگر بارم سوالا پخش بود داستان فرق میکرد

آخرین ویرایش:

mahii

New member
شما همیشه راجع ب دیگران اینطوری حرف میزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرجور مایلید اقا من خواستم کمکتون کنم

javad_sheikhi

New member
شما همیشه راجع ب دیگران اینطوری حرف میزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرجور مایلید اقا من خواستم کمکتون کنم

مگه من چی گفتم؟؟؟؟ این شامل کل سیستم آموزشی ما میشه نه فرد خاصی!!!البته من همیشه روحیه انتقادی داشتم و دارم این به مزاج ما ایرانیها سازگار نیست چون دوست داریم همیشه از ما تعریف بشه.نظر من این بود.شما لطف دارید ممنون

javad_sheikhi

New member
مگه من چی گفتم؟؟؟؟ این شامل کل سیستم آموزشی ما میشه نه فرد خاصی!!!البته من همیشه روحیه انتقادی داشتم و دارم این به مزاج ما ایرانیها سازگار نیست چون دوست داریم همیشه از ما تعریف بشه.نظر من این بود.شما لطف دارید ممنون

سلام دوستان.کلید نهایی هم رسید.یک سوال زبان و یک سوال فیزیک حذف شد.کسی میدونه تکلیف نمره اینها چی میشه؟

javad_sheikhi

New member
سر جلسه سه بار این دو تا سوال رو خوندم واقعا مخی هستن طراحا یا این دوستان چاپ و تکثیر وزارت؟؟؟؟؟؟؟؟

salman60

New member
سلام به همگی.بچه ها با توجه به رسیدن کلید نهایی لطفا ویرایش نمره رو انجام بدین ببینیم هر کسی چقد نمرش تغییر میکنه.منم اینکارو میکنم.ممنون.

javad_sheikhi

New member
سلام به همگی.بچه ها با توجه به رسیدن کلید نهایی لطفا ویرایش نمره رو انجام بدین ببینیم هر کسی چقد نمرش تغییر میکنه.منم اینکارو میکنم.ممنون.

سلام بر سلمان.من فک میکنم واسه همه یه اثر داره واسه کسی که غلط زده یک نمره اضافه میشه به نمره کل.بازم مطمعن نیستم.فقط اینکه بدونی تغییر آنچنانی نداره فقط دعا کن نمرات برتر اکثریت همینا باشه
من دو مرتبه نمره ام رو تغییر دادم و دیگه امکانش نیست ولی حدود230 میشم

آخرین ویرایش:

salman60

New member
سلام جواد جون .اخه واسه من خیلی فرق داره.میدونی که من با یه نمره اختلاف بعده 213هستم حالا این مهمه که ایا اونم تغییر میکنه و بالا پایین میشه و منم همینطور البته هنوز ویرایشش نکردم وقت نشده.

javad_sheikhi

New member
سلام جواد جون .اخه واسه من خیلی فرق داره.میدونی که من با یه نمره اختلاف بعده 213هستم حالا این مهمه که ایا اونم تغییر میکنه و بالا پایین میشه و منم همینطور البته هنوز ویرایشش نکردم وقت نشده.

سلام.اون دو تا سوال رو اگه نزدی که هیچ اگه زدی و غلط بوده به نمره کل ات ۲ یا ۳ نمره اضافه میشه ایشالا

mri13

New member
هر سوال که حذف میشه اگه نزدید نمرتون تغییر نمیکنه اگه درست زدید سه نمره کم میشه و اگه غلط زدید یک نمره اضافه میشه. برای سوالای زبان یک و سه رو ضربدر هفتادو پنج صدم کنید. البته ممکنه نمره سوالو به همه بدن یا به هیچکس ندن که فرقی نمیکنه.

javad_sheikhi

New member
هر سوال که حذف میشه اگه نزدید نمرتون تغییر نمیکنه اگه درست زدید سه نمره کم میشه و اگه غلط زدید یک نمره اضافه میشه. برای سوالای زبان یک و سه رو ضربدر هفتادو پنج صدم کنید. البته ممکنه نمره سوالو به همه بدن یا به هیچکس ندن که فرقی نمیکنه.[/QUOT

سلام ممنون.به زودی همه چی تموم میشه راحت میشیم

salman60

New member
سلام بچه ها.کلید نهایی یم اومدو بازم بچه ها نیومدن واسه تخمینه رتبه.نمیدونم چرا.یا خیلی بهتر شده نمرشون از ماهایی که اومدیم نمره گذاشتیمو خیالشون یه جورایی راحته یا خیلی از ما بدتره وضعشونو ناامیدنو میدونن فایده نداره بیان واسه تخمین.نمیدنم.ایشالله هرچی خیره واسه همه پیش بیاد.

salman60

New member
سلام بچه ها.کلید نهایی یم اومدو بازم بچه ها نیومدن واسه تخمینه رتبه.نمیدونم چرا.یا خیلی بهتر شده نمرشون از ماهایی که اومدیم نمره گذاشتیمو خیالشون یه جورایی راحته یا خیلی از ما بدتره وضعشونو ناامیدنو میدونن فایده نداره بیان واسه تخمین.نمیدنم.ایشالله هرچی خیره واسه همه پیش بیاد.[/QU
راستی من شدم207.ازبدشانسیم زبانشوکه طبق کلیداولیه درست حساب کردم وفیزیکشم پیش خودم اینطورفک کردم که حذف نمیشه ومن نمره درستشومیگیرم وتغییرگزینه میدن نه که حذفش کنن.بهرحال دیگه ظاهروباطن :rolleyessmileyanim:

ali tafakori

New member
به نظر من تخمین رتبه اصلا قابل اطمینان نیست آقا سلمان بیخیال شو منتظر بمون بسپار به خدا من سپردم تازه وقتی کارنامه میاد میبینی به نمره من کجا نمره کارنامه کجا

javad_sheikhi

New member
به نظر من تخمین رتبه اصلا قابل اطمینان نیست آقا سلمان بیخیال شو منتظر بمون بسپار به خدا من سپردم تازه وقتی کارنامه میاد میبینی به نمره من کجا نمره کارنامه کجا[/Q

سلام دوستان مثل اینکه باید بیشتر صبر کنیم تا آخر هفته از نتایج خبری نیست!!!سازمان سنجش اطلاعیه زد

بالا