نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد تکنولوژی تصویربرداری تشدید مغناطی اردیبهشت 94

javad_sheikhi

New member
سلام.میخام بگم این 268 هر کی هست جرا زبان 48 زده؟؟؟؟ تکنیک 80 عالیه و عجیب چون جند تا سوال از تو منابع جوابش یه جیزه و کلید یه جیز دیگه؟ بقیه منطقیه در کل خیلی دوست دارم بشناسمش و بهش تبریک بگم.

javad_sheikhi

New member
سلام دوستان انگار تراکم نمره ها زیر 200 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستانی که کامنت ها رو میخونید و نمیاید واسه تخمین اگه قبول بشید و منم اونجا باشم کشتمتون من قاطی ام ها.

javad_sheikhi

New member
268 مجان مثل بجه خوب بیا بگو کی هستی نترس قول میدم یه جور بکشمت درد نکشی>>>>>>>> بیا خب

mahii

New member
خخخخ
خب چرا انقدر این دوسامونو اذیت میکنین بیاید دیگه اعتراف کنین

ali tafakori

New member
ای بابا شما فرض کن منم یا یکی دیگه چه فرقی میکنه تبریک بگو [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] زیادی حساس شدی ما رو هم حساس کردی استرس وارد کنی قبول شدم امدم من میدونم و شما[emoji12] [emoji12]

salman60

New member
سلام اقای تفکری عزیز خوبی داداش.فرق میکنه تو باشی یا یکی دیگه تو باشی بهتره دیگه چون اگه تو نباشی و یکی دیگه باشه اونطوری با توجه به اینکه خودتم گفتی خیلی خوب زدی یه ظرفیته دیگم از بین میره .پس بگو خودتی یا نه؟

salman60

New member
بچه ها به نظرتون چرا بقیه نمیان واسه تخمین رتبه یعنی اینقد واسشون کم اهمیته خوب اگه اینجوریه اصلا چرا شرکت کردن؟واقعا که.

javad_sheikhi

New member
ای بابا شما فرض کن منم یا یکی دیگه چه فرقی میکنه تبریک بگو [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] زیادی حساس شدی ما رو هم حساس کردی استرس وارد کنی قبول شدم امدم من میدونم و شما[emoji12] [emoji12]
سلام.منو ببینی نظرت عوض میشه علی آقا.مرد حسابی سواحل گالاپاگوس هم اینترنت داره و ..... تو کجا رفتی پسر مراقب خودت باش خیلی دور شدی از خونه برات نگرانم.ایشالا که 268 خودتی

javad_sheikhi

New member
بچه ها این تخمین رتبه سر کاریه نکنه؟فقط 10 نفر منم با اون نمره افتضاح دوم هستم

javad_sheikhi

New member
سلام اون دوستمون که 250 شده بود کجا رفت؟ نمره اش عوض شد؟213 همونه؟جالبه با یه نمره سلمان رو گرفت؟؟؟واقعا تراکم نمره همین پایین مایین هاست بچه ها

xavad

New member
dooste aziz enghadr negaran nabash. natijeha elam mishe . manam parsal vazizte shomaro dashtam. emsal kheili zaeef amal kardan bacheha intor ke maloome . movafagh bashi

javad_sheikhi

New member
dooste aziz enghadr negaran nabash. natijeha elam mishe . manam parsal vazizte shomaro dashtam. emsal kheili zaeef amal kardan bacheha intor ke maloome . movafagh bashi

سلام دوست عزیز آره مثل اینکه فقط من نبودم بد امتحان دادم امیدوارم همینطور که میگین باشه :thanks:

mahii

New member
سلام.سال قبل هم همین طوری بود تخمین؟چند نفر اومدن؟
سلام آره ۱۰ تا ۱۲ نفر گمونم بودن منم ۳ شدم گمونم دقیق یادم نیست
اما تو واقعی ۸ یا ۹ شدم
زیاد فرق نداره معمولا چون بیشتر اونایی ک خوب دادن و اعتماد بنفس دارن تو تخمین شرکت میکنن
غصه نخورید ان شاالله قبولین

javad_sheikhi

New member
سلام آره ۱۰ تا ۱۲ نفر گمونم بودن منم ۳ شدم گمونم دقیق یادم نیست
اما تو واقعی ۸ یا ۹ شدم
زیاد فرق نداره معمولا چون بیشتر اونایی ک خوب دادن و اعتماد بنفس دارن تو تخمین شرکت میکنن
غصه نخورید ان شاالله قبولین

مرسی ایشالا.من هم احتمال 7 یا 8 رو میدم ایشالا 12 نفر بخوان کاش فیزیک و تکنیک رو هم مثل زبان میخوندم اونوقت انقد استرس نداشتم

mahii

New member
توکل بخدا
من احتمال میدم شما رتبتون خوب شه :):)
دیگه هر چی بود گذشت فکرشو نکنین بحرین تفریح و استراحت

javad_sheikhi

New member
توکل بخدا
من احتمال میدم شما رتبتون خوب شه :):)
دیگه هر چی بود گذشت فکرشو نکنین بحرین تفریح و استراحت

تفریح من کتاب خوندنه میخام زودتر تکلیفم رو بدونم برم سراغ کتاب های دوره ارشد یا واسه سال بعد حاضر شم واقعا هیچ آرامشی بالاتر از کتاب وجود نداره

بالا