نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد تکنولوژی تصویربرداری تشدید مغناطی اردیبهشت 94

salman60

New member
سلام جوادجون خوبی.میگم به نظرت اگه ظرفیت شده باشه شش نفر من با نمره 212قبول میشم؟راستی جواد بعد تصحیح زبانت چند درصد شد؟شما تو کدوم شهر و استان هستید؟میخوام ببینم اون سه نمره ای که گفتی با نفراتش در ارتباطی که ازشون بپرسی اونا چطور فهمیدن نمرشونو بعد تصحیح کلید بوده یا نه؟و اینکه اونا از کدوم شهرا هستن؟ممنونم ازت

javad_sheikhi

New member
سلام جوادجون خوبی.میگم به نظرت اگه ظرفیت شده باشه شش نفر من با نمره 212قبول میشم؟راستی جواد بعد تصحیح زبانت چند درصد شد؟شما تو کدوم شهر و استان هستید؟میخوام ببینم اون سه نمره ای که گفتی با نفراتش در ارتباطی که ازشون بپرسی اونا چطور فهمیدن نمرشونو بعد تصحیح کلید بوده یا نه؟و اینکه اونا از کدوم شهرا هستن؟ممنونم ازت

سلام.من زبان ۷۰ زدم ولی عجیب بود فک میکردم ۹۰ زدم.اونا مال مشهد و تهران هستن مطمعن نیستم که نمره اشون چنده.ظرفیت مطمعنا همون ۱۲ هستش خیالت راحت

javad_sheikhi

New member
سلام.من زبان ۷۰ زدم ولی عجیب بود فک میکردم ۹۰ زدم.اونا مال مشهد و تهران هستن مطمعن نیستم که نمره اشون چنده.ظرفیت مطمعنا همون ۱۲ هستش خیالت راحت

شما نمره ات رو با سال ۹۲ مقایسه کن.جز اناتومی که مال اون سال اسونتر بود قبولی با میانگین ۵۰ هست امسال

salman60

New member
سلام اقای شیخی خوبی ببخش همش مزاحم میشم.امکتنش هست ایمیلمو بدم شمارتونو واسم ایمیل کنید امشب یا فردا باهم یه مکالمه تلفنی داشته باشیم ممنون میشم اگه بشه.یا شما ایمیل بدید من شمارمو واستون بفرستم.

salman60

New member
من زبان 40درصد زدم.تمام لغاتو درست زدم متنو خراب کردم اگه متن نمیزدم حداقل 50درصد میشدم

javad_sheikhi

New member
من زبان 40درصد زدم.تمام لغاتو درست زدم متنو خراب کردم اگه متن نمیزدم حداقل 50درصد میشدم

سلام.متن زبان به ظاهر اسون بود ولی منم وقتی بعد امتحان دوباره جواب دادم به سختیش پی بردم.ایمیل من همینه دیگه javad_sheikhi@yahoo منم اگه غلط نداشتم ۹۰ میزدم متن گولم زد

javad_sheikhi

New member
سلام.شما زبون چی خوندی 70 زدی

سر زبان وقت کم اوردم عجله کردم وگرنه در حد ۹۰ به بالا میزدم چون بقیه درسها سخت شد بهم فشار اومد خدایی هیچ متنی رو تا اخر نخوندم و جواب دادم بعد از اعلام نتایج میگم چی خوندم

ali tafakori

New member
سلام دوستان من نتونستم حساب کنم چون سوالات در دسترسم نبود من هم امتحانم رو خوب دادم ام چون مسافرتم نتونستم حساب کنم موفق باشید اعتراض به سوال هم زدید?

salman60

New member
سلام اقی شیخی عزیز.شمارهمو واست ایمیل کردم چرا زنگ نمیزنی؟لطفا اگه ممکنه تا قبل ساعت 5امروز بهم زنگ بزن.دلیلشو تو ایمیل واست گفتم.منتظرم.ممنون

javad_sheikhi

New member
سلام اقی شیخی عزیز.شمارهمو واست ایمیل کردم چرا زنگ نمیزنی؟لطفا اگه ممکنه تا قبل ساعت 5امروز بهم زنگ بزن.دلیلشو تو ایمیل واست گفتم.منتظرم.ممنون
صراحی میکشکم پنهان و میدانم که مردم دفترانگارند

آخرین ویرایش:

javad_sheikhi

New member
سلام به همه کسایی که واسه امسال زحمت کشیدن.بچه ها لطف کنیین نمره هاتون رو بزارین ببینیم چه کردیم.ممنون میشم.من که خراب کردم235 شدم.ولی بچه ها سوالا هم سخت بوده هم غلط زیاد داره

javad_sheikhi

New member
تا حالا دو تا نمره داریم.235 و 212 بقیه کجان نفراتی که بهتر زدن اعلام کنن لطفا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

mri13

New member
سلام به همه کسایی که واسه امسال زحمت کشیدن.بچه ها لطف کنیین نمره هاتون رو بزارین ببینیم چه کردیم.ممنون میشم.من که خراب کردم235 شدم.ولی بچه ها سوالا هم سخت بوده هم غلط زیاد داره

تو که گفتی ۲۹۵ شدم یا من اشتباه دیدم؟

mahii

New member
انشاالله ک امسال آقایان و شیخی و سلمان و خصوصا تفکری و ام آر ۴ رو تو یونی زیارت کنیم
بچه‌ها توکل بخدا با این اوصاف من احتمال میدم ک سطح نمرات مثل پارسال زیاد نباشه و برگشته باشه ب سالهای قبلتر از اون

بالا